Program tv na poniedziałek, 9.11.2015. Zobacz, co warto obejrzeć! [PLAN DNIA]

Zaczynamy nowy tydzień! A co nam umili poniedziałkowy wieczór? Sprawdźcie nasze rekomendacje.

Multimedia

Wielowarstwowa opowieść o porwaniu amerykańskiego statku handlowego przez somalijskich piratów w 2009 roku. Dużo emocji plus sześć nominacji do Oscara. Maersk Alabama, amerykański statek handlowy dowodzony przez kapitana Richarda Phillipsa (Tom Hanks), został w 2009 roku porwany przez somalijskich piratów. Film koncentruje się na relacji pomiędzy tytułowym bohaterem a dowódcą piratów Muse'em (Barkhad Abdi), który bierze Phillipsa jako zakładnika.
PRZECZYTAJ RECENZJĘ FILMU
"Kapitan Phillips" - Polsat, godz. 20:05

Przed nami kolejny odcinek "M jak miłość", a w nim Joannę odwiedza niespodziewanie ojciec, z którym nie miała żadnego kontaktu od kilkunastu lat. Okazuje się, że Tarnowski chce się pożegnać córką, bo wkrótce czeka go poważna operacja... czytaj więcej
"M jak miłość" - TVP2, godz.20:40

Tym razem Frank Vega (Danny Trejo) i Bernie Pope (Danny Glover) próbują odnaleźć w Luizjanie porwanego przyjaciela. "Bad Ass _ Twardziel" to bodaj pierwsza produkcja kinowa zainspirowana nagraniem z YouTube. Swego czasu rekordy popularności na serwisie bił krótki filmik przedstawiający scysję sędziwego brodatego mężczyzny z agresywnym Afroamerykaninem, która dla tego drugiego zakończyła się fatalnie. Zdarzenie miało miejsce w autobusie, a krzepki starszy pan, 67-letni weteran wojny wietnamskiej Thomas Bruso, natychmiast stał się bohaterem. Idealna historię na film zobaczył w tym wydarzeniu Craig Moss, który zobaczył w roli Brusa Danny'ego Trejo i nakręcił już trzy pełnometrażowe historię o jego wyczynach. Od drugiej części w przyjaciela Vegi, Bernie'ego Pope'a, wciela się Danny Glover.
"Bad Ass 3" - CANAL+, godz. 21:00

Twórcy zapewniają na początku tej komedii, że jest to prawdziwa, choć niewiarygodna historia pułkownika Haralda Schafera. W zachodniej telewizji i w radiu berlińskim ogłoszono, że przejścia graniczne zostały otwarte. Tłumy mieszkańców Berlina Wschodniego ruszyły w kierunku granicy. Z powodu naporu mas ludzi na przejście graniczne Bornholmer Strasse, w obawie o bezpieczeństwo żołnierzy, zastępca dowódcy został zmuszony do podjęcia decyzji, która zmieniła wszystko.
"Szlaban na wolność" - TVP1, godz. 21:55

Kolejne modelingowe wyzwanie czeka uczestników "Top Model". Tym razem nie zabraknie ekstremalnych warunków i... nagości. Kto pożegna się z programem? Przypomnijmy, że tydzień temy Natalia zrezygnowała z dalszego udziału w show... czytaj więcej
"Top Model" - TVN, godz. 21:30

Weteran wojny w Wietnamie Frank Vega (Trejo) spełnia swoje marzenie i otwiera ośrodek East L.A., w którym uczy młodych bokserów, jak przetrwać w i poza ringiem. Gdy jednak jego obiecujący podopieczny wpada w złe towarzystwo i w efekcie zostaje zamordowany, Frank ze swym przyjacielem Berniem (Glover) biorą sprawy w swoje ręce, a właściwie pięści dowodząc, że nigdy nie jest się zbyt starym, by wymierzać sprawiedliwość.
"Bad Ass: Twardziele 2" - Polsat, godz. 22:50

Japonia przeżywa zapaść demograficzną, nigdzie na świecie nie ma tylu starych ludzi. Więcej niż jedna czwarta społeczeństwa ma ponad 65 lat. Eksperci przewidują że w ciągu 40 lat ludność Japonii zmniejszy się o jedną trzecią. Spadek urodzeń staje się powoli wielkim narodowym problemem. Japońskie giganty przemysłowe należą do największych na świecie, jednak w ciągu ostatnich dwudziestu lat gospodarka przeżywa stagnację a poziom życia rośnie tu wolniej niż w Europie czy Ameryce. Jaki wpływ na gospodarkę ma więc gwałtownie starzejące się społeczeństwo? Jak rządy radzą sobie z tym problemem? W jaki sposób zmienia się też życie codzienne? Przykład Japonii pokazuje, że troska o starzejące się społeczeństwo obejmuje wszystkie dziedziny życia: od wózków i półek w supermarketach po liczne ośrodki spokojnej starości.
"Wielka japońska emerytura" - TVP2, godz. 22:55

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×