Program TV na poniedziałek, prima aprilis, 1.04.2019. Co obejrzeć dziś w TV? [PROGRAM TV, HITY DNIA]

Co obejrzeć w telewizji w prima aprilis - poniedziałek, 1.04.2019? W programie TV na poniedziałek m.in. "Dziedzictwo krwi", "Joe Black", "2012", "Kochaj i tańcz", "M jak miłość" oraz "Odwórceni. OJcowie i córki". Sprawdź program telewizyjny na poniedziałek, 1 kwietnia 2019!

Multimedia

Program tv na prima aprilis, poniedziałek, 1.04.2019 r.:

Historia bogatego biznesmena Williama Parrisha, którego pełne wygód życie zostaje zagrożone w momencie pojawienia się tajemniczego młodego mężczyzny. Okazuje się, że Joe Black jest aniołem śmierci, który, pod ludzką postacią, przybył zabrać mężczyznę w zaświaty. Joe zawiera z milionerem układ: da mu trochę czasu na uporządkowanie swoich spraw, a sam przekona się, jak to jest być człowiekiem. Black zakochuje się w pięknej córce bogacza, Susan. Obecność Blacka wzbudza też niepokój zastępcy Parrisha, Drew, zarazem narzeczonego Susan.
"Joe Black" - TVN Fabuła, godz. 20:00

Po wyjściu z więzienia John Link wiedzie spokojne, pustelnicze życie, stroniąc od problemów. Pewnego dnia w jego drzwiach staje 17-letnia córka, której nie widział od wielu lat. Ścigana przez członków meksykańskiego gangu narkotykowego dziewczyna ma nadzieję, że ojciec wybawi ją z kłopotów.
"Dziedzictwo krwi" - TV Puls, godz. 20:00

Rok 2009. Naukowcy odkrywają, że na Słońcu dochodzi do silnych burz. Zjawisko może mieć katastrofalne skutki dla przyszłości Ziemi. Badacze powiadamiają o tym przywódców wszystkich państw. Rok później część z nich ma już ustalony plan postępowania na wypadek zagłady. Pisarz Jackson Curtis przez przypadek wpada na trop projektu. Jest wstrząśnięty tym, że władze od dawna wiedzą o zbliżającym się końcu świata. Budują statki, które w chwili kataklizmu zabiorą na pokład wybrane osoby. Jackson postanawia za wszelką cenę umieścić na nich rodzinę.
"2012" - Polsat, godz. 20:10

Aga widzi, jak Olek flirtuje z dziewczynami i czuje ukłucie zazdrości. Poza tym pragnie przedstawić w końcu Chodakowskiego swojej matce. Tymczasem Marcin robi Izie niespodziankę i w mikołajki prosi ukochaną o rękę. Artur nadal próbuje zdobyć przepustkę na święta - na spotkanie z ciężko chorym wujkiem i w końcu przekonuje swoją lekarkę, by mu pomogła. Asia wdaje się z kolei w kłótnię z robotnikami z firmy Krajewskiego i trafia przez to na komisariat. Przed spędzeniem nocy w areszcie ratuje ją dopiero Leszek.
"M jak miłość" - TVP2, godz. 20:55

Hania to początkująca dziennikarka. Wiedzie spokojne życie i właśnie przygotowuje się do ślubu. Sytuacja zmienia się za sprawą powrotu do kraju znanego tancerza i choreografa - Jana Kettlera. To ojciec Hani, który przed laty porzucił jej matkę. Aby dowiedzieć się czegoś o tacie, dziewczyna zapisuje się na prowadzony przez niego kurs tańca. Tam poznaje Wojtka, marzącego o karierze na Broadwayu. Tych dwoje zakochuje się w sobie. Przed Hanią jednak pozostaje perspektywa zbliżającego się ślubu.
"Kochaj i tańcz" - TVN7, godz. 21:00

Gallagher jest szanowanym nowojorskim adwokatem. Jego życie prywatne również wydaje się spełnione i ustabilizowane - ma atrakcyjną żonę i kilkuletnie dziecko. Gdy Beth Gallagher wyjeżdża na weekend razem z córką, Ellen, osamotniony Dan ulega urokowi koleżanki z pracy, Alex Forrest. Następnego dnia zaczynają go prześladować wyrzuty sumienia, dlatego postanawia zerwać znajomość. Jednak zakochana kobieta chce kontynuować romans, a gdy Dan oznajmia jej, że to niemożliwe, czuje się zraniona. Wkrótce uczucie do byłego kochanka staje się jej obsesją.
"Fatalne zauroczenie" - Polsat Film, godz. 21:00

Gołąbek jest nadal przekonany, że to nie Mnich stoi za zabójstwami byłych gangsterów. Lato namierza ciężarówkę, która zepchnęła Blachę i Kaśkę z drogi. Daniel proponuje Kaśce, żeby razem gdzieś daleko zaczęli nowe życie. Lidka przeprasza swojego partnera Latę za to, że nie mówiła mu pewnych rzeczy. Lato przyjmuje przeprosiny, razem przeglądają raz jeszcze nagranie z dworca. Laura postanawia sprzedać firmę - Daniel prosi ją, żeby się jeszcze zastanowiła. Stan Laury ciągle się pogarsza - Kaśka robi wszystko, żeby Laura wyzdrowiała.
"Odwróceni. Ojcowie i córki" - TVN, godz. 21:30

Zobacz galerię

Źródło: TVN/x-news

Sprawdź pełny program tv na poniedziałek, 1.04.2019 >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×