Program TV na sobotę, 10.10.2020. Co obejrzeć w sobotę, 10 października w TV? [PROGRAM TV, HITY DNIA]

Co obejrzeć w telewizji w sobotę, 10.10.2020 roku? W programie TV na sobotę m.in. "Ameryka da się lubić", "Mayday", "Podatek od miłości", "The Voice of Poland", "Życie od kuchni" i "Komisarz Alex". Sprawdź program telewizyjny na sobotę, 10 października 2020 roku!

Multimedia

Program tv na sobotę, 10 października 2020 r.:

Marian może być postrzegany jako pan do towarzystwa, ale także jako sprytny oszust uwodzący kobiety. Atrakcyjna inspektor podatkowa, Klara, zamierza zdemaskować nieuczciwe postępowanie mężczyzny. Jednak urok osobisty przeciwnika wprowadzi chaos w uporządkowane życie Klary.
"Podatek od miłości" - TVN, godz. 20:00

Ślub, który Janek ma obsługiwać ze Staszkiem, okazuje się jedną wielką katastrofą. Na domiar złego, Staszek wdaje się w romans z... panną młodą. Obaj wylatują z wesela. Skąd teraz wezmą kasę na spłacenie gangsterów? Pod nieobecność Janka i Staszka Maria spotyka się z Baśką. Na razie nic nie wskakuje na to, że miałyby się zorientować, iż mają tego samego męża. Maria zaprasza Baśkę do Rozalina na kolację, oczywiście z mężem. Kiedy Janek wraca i dowiaduje się, że jego kobiety spotkały się, jest przerażony. Nie może zabronić im kontaktu, ale nie może pozwolić też na to, żeby kolacja doszła do skutku.
"Mayday" - Polsat, godz. 20:00

Nieprzeciętnie utalentowany brytyjski matematyk Alan Turing w kluczowym momencie II wojny światowej łamie niemiecki kod Enigmy. Po wojnie prowadzi badania, których efektem jest powstanie komputera. Mimo ogromnych zasług geniusz staje się ofiarą opresyjnego brytyjskiego prawa, które w tamtych czasach piętnuje osoby homoseksualne.
"Gra tajemnic" - TVP kultura, godz. 20:00

Rocky Balboa przeżywa trudne miesiące ale dawny wróg Apollo Creed pomaga mu, stając do walki o Złoty Pas. Po długiej, szarpiącej nerwy kampanii reklamowej, wygrywa, znajdując wreszcie sens swego trudu.
"Rocky II" - TV Puls, godz. 20:00

Gośćmi piątego odcinka "Ameryka da się lubić" będą Natasza Urbańska i Marcin Daniec. Prowadząca show Ida Nowakowska-Herndon zaprosi także do wspólnych opowieści czterech mieszkających w Polsce i mówiących po polsku obywateli USA, którymi będą: Monica Zieliński, Artur Chmura, John Guziak, Will Richardson. W programie w występach muzycznych pojawią się także: Jerzy Grzechnik, Sargis Davtyan, Radosław Liszewski, Alicja Szemplińska i Piotr Cugowski, Maleo Reggae Rockers.
"Ameryka da się lubić" - TVP2, godz. 20:00

Zasztyletowanie pielęgniarki w przychodni dla ciężarnych kobiet to szok nawet dla tak doświadczonych policjantów jak ekipa Górskiego. Kiedy Alex znajduje na miejscu zbrodni podłożoną bombę, staje się jasne, że pielęgniarka zginęła, próbując udaremnić zamach. Miejska kamera zarejestrowała zamachowca. To kobieta. Rozpoznaje ją mąż na zdjęciu rozpowszechnionym w mediach. Wyjaśnia motyw jej działania - żona nie może mieć dzieci, cierpi przy tym na zaburzenia psychiczne.
"Komisarz Alex" - TVP1, godz. 20:35

Michał Szpak, Edyta Górniak, Urszula Dudziak oraz Baron i Tomson zasiadają w słynnych, czerwonych fotelach 11. edycji „The Voice of Poland”. Ta edycja zapowiada się wyjątkowo emocjonująco. Zmiany w składzie Trenerów to nie jedyna niespodzianka, która czeka fanów tego niezwykle popularnego muzycznego show Dwójki. Odcinki live poprowadzą Tomasz Kammel i Maciej Musiał.
"The Voice of Poland" - TVP2, godz. 21:00

Po spędzeniu 28 lat w więzieniu Val wychodzi na wolność. Przyjaciel, Doc, obiera go z zakładu karnego. Val nie wie, że Doc otrzymał od bossa lokalnej mafii, Claphandsa, zlecenie zabicia kolegi. Gdy do przyjaciół dołącza trzeci kompan z młodości, Hirsch, powracają wspomnienia i chęć nadrobienia straconego czasu. Nocą mężczyźni wyruszają na podbój miasta. Włamują się do apteki po viagrę dla Vala, kradną samochód i udają się do domu publicznego. Gdy nadchodzi świt, Doc musi wypełnić zlecenie Claphandsa. Val orientuje się, że jego czas się kończy.
"Twardziele" - TVP1, godz. 21:30

Kate jest surową i wymagającą szefową kuchni w jednej z modnych nowojorskich restauracji. Praca to jej pasja, dla niej Kate jest gotowa na największe poświęcenie. W kontaktach osobistych bywa zimna i oschła. Tymczasem w jej życiu szykują się poważne zmiany. Kate jest zmuszona zaopiekować się 9-letnią siostrzenicą. Jakby tego było mało, do personelu w restauracji dołącza nowy kucharz, Nick, który wzbudza w niej ambiwalentne uczucia. Szefowa sądzi, że zamierza on zająć jej pozycję. Rozpoczyna się zacięta rywalizacja.
"Życie od kuchni" - TVN, godz. 22:10

Zobacz galerię

Sprawdź pełny program telewizyjny na sobotę, 10.10.2020 >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×