Program TV na sobotę, 11.05.2019. Co obejrzeć dziś w TV? [PROGRAM TELEWIZYJNY, HITY DNIA]

Program telewizyjny na 11.05.2019 - co dziś w tv? Do obejrzenia m.in. "Seks w wielkim miecie", "Madagaskar II", półfinał programu "Twoja twarz brzmi znajomo" oraz finał serialu "Chyłka - Zaginięcie" z Magdaleną Cielecką w roli głównej. Sprawdź nasz program tv na sobotę, 11 maja!

Multimedia

Program tv na sobotę, 11.05.2019 r.:

Chyłka i Kordian odwiedzają w więzieniu Dawida. Ich klient ma do nich nietypową prośbę. Okazuje się, że wie co stało się z jego córką. Chyłka zamierza powiadomić o wszystkim prokuraturę. Kordian próbuje powstrzymać ją przed tym krokiem. Byłoby to złamanie kodeksu etyki adwokackiej. Na tym tle dochodzi między nimi do ostrego konfliktu. Czy Chyłka dla dobra dziecka położy na szali całą swoją karierę? Ale kłótnia nie dotyczy tylko tej sprawy - schodzi z nich całe napięcie, zwłaszcza z Kordiana, którego Chyłka ciągle trzyma na dystans, bawi się jego uczuciami.
"Chyłka-Zaginięcie" odcinek 7. - TVN, godz. 20:00

Grupa uciekinierów z nowojorskiego ZOO - lew Alex, zebra Marty, żyrafa Melman i hipopotamica Gloria, przebywa na Madagaskarze. Zwierzęta, które trafiły tu przez przypadek, chciałyby wrócić do ogrodu zoologicznego. Nadarza się ku temu okazja, gdy pingwiny naprawiają stary samolot. Niestety, podczas lotu jeden z silników przestaje działać, drugi zapala się. Załoga musi awaryjnie lądować w najdzikszych rejonach Afryki. Lew, zebra, hipopotamica i żyrafa mogą poznać braci żyjących w naturalnych warunkach.
"Madagaskar II" - Polsat, godz. 20:10

"Madagaskar II". Sprawdzone poczucie humoru i klimat oryginałyZobacz więcej

Policjantka z komisariatu w San Antonio, Rose Cooper, uchodzi wśród współpracowników za osobę niekompetentną. Kobieta otrzymuje ważne zadanie od przełożonego, kapitana Emmetta. Ma wspierać agenta federalnego podczas eskortowania do sądu w Dallas świadka koronnego Felipe Rivy oraz jego żony, Danielli. Riva ma zeznawać w sprawie przeciwko baronowi narkotykowemu. W domu świadka dochodzi do strzelaniny. Felipe i agent federalny giną. Rose i Danielli udaje się przeżyć. Wdowa decyduje się zeznawać. Rose musi zadbać o jej bezpieczeństwo.
"Gorący pościg" - TVP1, godz. 20:35

Tom i Violet zaręczają się w pierwszą rocznicę znajomości. Przygotowania do ślubu przeciągają się. Nieoczekiwanie siostra Violet, Suzie, pierwsza wychodzi za mąż. Jej wybrankiem jest najlepszy przyjaciel Toma. Gdy Violet otrzymuje wymarzoną propozycję stażu na uniwersytecie w Michigan, plany pary muszą ulec zmianie. Tom poświęca swoją karierę zawodową, by być blisko ukochanej. Po przeprowadzce na mroźną północ nie może znaleźć satysfakcjonującej pracy; w końcu obejmuje posadę w barze kanapkowym. Narzeczeni wciąż odkładają decyzję o ślubie.
"Jeszcze dłuższe zaręczyny" - TVN, godz. 21:00

W życiu czterech przyjaciółek nadchodzi przełom. Samantha przeprowadza się do Kalifornii. Charlotte i Miranda zakładają rodziny. Dzieci i partnerzy absorbują większość ich czasu. Carrie postanawia zamieszkać z panem Bigiem. Ustala też datę ślubu. Niestety, nie wszystko układa się po jej myśli. Na szczęście może liczyć na wsparcie koleżanek, które zabierają ją do Meksyku. Podróż pozwala Carrie odzyskać równowagę i spojrzeć na wszystko z dystansu.
"Seks w wielkim mieście" - TVN7, godz. 21:00

Dr House czy Frank Underwood? Kto wypowiada najlepsze kwestie? Oto kultowe cytaty z seriali!Zobacz więcej

W półfinałowym odcinku show Staszek Karpiel – Bułecka przeistoczy się w Stanisławę Celińską i zaśpiewa „Atramentową rumbę”. Z kolei Antek Smykiewicz wcieli się w Roda Stewarta, uchodzącego za jednego z najpopularniejszych piosenkarzy drugiej połowy XX wieku. Wokalista został uhonorowany też przez królową Elżbietę II tytułem szlacheckim. Antek ma przed sobą ciężkie zadanie, bo Rod Stewart śpiewa z charakterystyczną chrypą w głosie...
"Twoja twarz brzmi znajomo" półfinał - Polsat, godz. 22:00

Amerykańska agencja rządowa o nazwie A.R.G.U.S. decyduje się stworzyć drużynę o nazwie "Legion samobójców" składającą się z najgorszych przestępców. Jej szefową zostaje Amanda Waller, a w skład ekipy wchodzą: szalona Harley Quinn, Deadshot, Katana oraz Rick Flagg. Ich zadaniem jest wykonywanie niebezpieczniejszych misji w zamian za zredukowanie wyroków.
"Legion samobójców" - TVN, godz. 23:40

Zobacz galerię

Sprawdź pełny program telewizyjny na sobotę, 11.05.2019 >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×