Program TV na sobotę, 11.07.2020. Co obejrzeć w sobotę, 11 lipca w TV? [PROGRAM TV, HITY DNIA]

Co obejrzeć w telewizji w sobotę, 11.07.2020? W programie TV na sobotę, m.in. "Wołyń", "Alicja w Krainie Czarów", "To skomplikowane", "Tożsamość", "Nadchodzi Polly", "X-Men Geneza: Wolverine" oraz "Striptiz". Sprawdź program telewizyjny na sobotę, 11 lipca 2020 roku!

Multimedia

Program tv na sobotę, 11 lipca 2020 r.:

Dawno temu mała Alicja wpadła do nory Białego Królika i znalazła się w fantastycznym, podziemnym świecie, zamieszkanym przez dziwne stwory i zwariowane postacie. Teraz, tuż przed swoimi zaręczynami, Alicja powraca do magicznej krainy, gdzie ponownie spotyka Szalonego Kapelusznika, Czerwoną Królową, Białą Królową, Waleta Kier, Niebieską Gąsienicę i wielu innych bohaterów, z którymi po raz kolejny przeżyje niezwykłe przygody.
"Alicja w Krainie Czarów" - Polsat, godz. 20:00

Jane i jake byli kiedyś małżeństwem, mają trzech dorosłych, ale rozwiedli się przed dziesięciu laty. Pozostali jednak przyjaciółmi i spotykają się na uroczystościach ukończenia nauki przez jednego z synów. Powoli nawiązują ze sobą romans, co im komplikuje życie, bo Jake ponownie się ożenił, a Jane ma poważnego adoratora. Obydwoje udowadniają, że życie wcale nie kończy się po czterdziestce.
"To skomplikowane" - TVN, godz. 20:00

Psychopatyczny terrorysta Howard Payne obmyśla niezwykle przebiegły plan. Instaluje bombę w autobusie miejskim w Los Angeles. Ładunek wybuchnie w momencie, gdy pojazd zwolni do 50 mil na godzinę. Autobusem kieruje odważna pasażerka Annie. Agent Jack Traven dostaje się do środka pojazdu, by opanować sytuację i uratować pasażerów.
"Niebezpieczna prędkość" - Stopklatka, godz. 20:00

Przemoc i bezprawie szerzą się na ulicach Los Angeles. Najbardziej niebezpieczna jest 16. dzielnica. Kapitan Pete Lassard, komendant miejscowego posterunku, musi powstrzymać przestępców. Jeśli mu sie to nie uda, straci pracę. Kapitan nie dysponuje ludźmi ani odpowiednimi środkami mogącymi przywrócić porządek. Zdesperowany Pete zwraca się o pomoc do swego brata Erica, szefa akademii policyjnej. Ten radzi mu, by zatrudnił absolwentów szkoły.
"Akademia policyjna II: Pierwsze zadanie" - TVN7, godz. 20:00

Dziesięć nieznajomych osób chroni się przed burzą w położonym na odludziu motelu. Jest noc, nie działają telefony, pada ulewny deszcz. Odciętych od świata ludzi ogarnia dziwny niepokój. Przeczucia ich nie mylą, podrzędny hotelik staje się areną przerażających morderstw.
"Tożsamość" - TVP2, godz. 20:05

Wiosna 1939 r., wołyńska wioska zamieszkana przez Ukraińców, Polaków i Żydów. 17-letnia Zosia Głowacka jest zakochana w rówieśniku, Ukraińcu Petrze. Ojciec postanawia wydać ją za bogatego polskiego gospodarza Macieja Skibę, wdowca z dwójką dzieci. Wybucha wojna. Życie mieszkańców odmienia najpierw okupacja sowiecka, później niemiecki atak na ZSRR. Rozpoczyna się ludobójstwo. Zosia staje się uczestniczką wydarzeń wywołanych wzrastającą falą ukraińskiego nacjonalizmu. Kulminacja ataków nadchodzi latem 1943 r. Zosia próbuje ocalić siebie i dzieci.
"Wołyń" - TVP1, godz. 21:20

Samotna matka, podejmuje pracę w klubie nocnym w Miami. Rozbiera się na scenie by zarobić pieniądze i nie stracić opieki nad dzieckiem. Jej taniec przyciąga uwagę przesiadującego tam kongresmana. Niestety, mężczyzna jest bardzo natrętny. Nie powstrzyma się przed niczym - nawet przed morderstwem - by ją zdobyć.
"Striptiz" - TVN7, godz. 21:50

Szef NASA Dan Truman i jego zespół odkrywają, że w stronę Ziemi zmierza olbrzymia asteroida, powierzchnią równa Teksasowi. Jej zderzenie z planetą spowoduje zagładę. Truman pospiesznie opracowuje plan ocalenia. Jego koncepcja zakłada dotarcie do asteroidy promem kosmicznym i umieszczenie ładunków nuklearnych w wywierconych wcześniej otworach. Ich wybuch rozerwie asteroidę. Truman zwraca się o pomoc do Harry'ego Stampera, specjalisty w dziedzinie wiertnictwa.
"Armageddon" - TV Puls, godz. 22:15

Brytyjska Północna Ameryka, rok 1845. Nastoletni James Howlett i jego przyjaciel Victor Creed dowiadują się, że są braćmi. Szok spowodowany śmiercią rodziców zapoczątkował u Jamesa mutacje - chłopak zyskał nadprzyrodzone zdolności. Jako Logan walczył w kolejnych wojnach. Towarzyszył mu Victor, który posiadł podobne moce. Za sprawą pułkownika Strykera bracia zostali włączeni do organizacji wojskowej. Po akcji w Nigerii Logan porzucił służbę. Sześć lat później Stryker odnajduje go i prosi o pomoc w unieszkodliwieniu brata.
"X-Men Geneza: Wolverine" - Polsat, godz. 22:25

Reuben Feffer, rzeczoznawca w firmie ubezpieczeniowej, zostaje zdradzony przez żonę podczas miodowego miesiąca. Upokorzony mężczyzna postanawia nigdy więcej nie wiązać się z kobietą. W słuszności podjętej decyzji utwierdza go przyjaciel, Sandy Lyle. Pewnego dnia obaj panowie spotykają znajomą ze szkolnej ławy, Polly Prince. Atrakcyjna dziewczyna rozpala wyobraźnię Reubena, choć jest jego przeciwieństwem. A jednak to dla niej mężczyzna unikający jak ognia niespodzianek, mający drobiazgowo zaplanowane życie, postanawia się zmienić.
"Nadchodzi Polly" - TVN, godz. 22:25

Zobacz galerię

Sprawdź pełny program telewizyjny na sobotę, 11.07.2020 >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×