Program tv na sobotę, 11.08.2018. Zobacz, co warto obejrzeć! [PROGRAM TV, HITY DNIA]

Przed nami sobota, 11 sierpnia 2018. Macie ochotę na film, serial czy program rozrywkowy? Z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie! Sprawdźcie program TV na dzisiaj, sobotę 11.08.2018. Co warto obejrzeć w telewizji?

Multimedia

Program tv na sobotę, 11 sierpnia 2018 r.:

Piosenkarka Rachel Marron jest u szczytu sławy. Od pewnego czasu ktoś wysyła anonimy z pogróżkami pod jej adresem. Listy nie docierają do adresatki, bo przejmuje je szef ochrony. Gdy prześladowca wkrada się do domu gwiazdy, Devaney postanawia zatrudnić profesjonalistę. Wybór pada na Franka Farmera, byłego agenta CIA, który wycofał się zawodu po nieudanej akcji. Nieświadoma grożącego jej niebezpieczeństwa Rachel początkowo lekceważy ochroniarza, który ogranicza jej wolność. Wkrótce zaczyna zdawać sobie sprawę, że zawdzięcza mu życie.
PRZECZYTAJCIE RECENZJĘ FILMU
"Bodyguard" - TVN, godz. 20:00

Robert Pattinson, Stacy Martin i Bérénice Bejo w rolach głównych. Historia małego Prescotta, który tuż po pierwszej wojnie światowej przeprowadza się wraz z rodziną do Francji. Ojciec dziecka jest wysłannikiem amerykańskiego rządu i bierze udział w pracach nad traktatem wersalskim, przez co rzadko bywa w domu. Matka nie potrafi sobie poradzić z trudnym charakterem syna, który pod wpływem wysokiego IQ coraz bardziej się buntuje. Chłopiec rozsmakowuje się w coraz dosadniejszych formach agresji, a wszelkie próby ukarania go kończą się porażką.
"Dzieciństwo wodza" - TVP Kultura, godz. 20:00

Mowgli jest sierotą, który został wychowany przez wilki. Kiedy tygrys Shere Khan postanawia zemścić się na ludziach za doznane przed laty krzywdy, las przestaje być dla chłopca bezpiecznym miejscem. Zrozpaczone wilki postanawiają ratować Mowgliego przed pewną śmiercią, wysyłając go do ludzkiej wioski. W wyprawie towarzyszą mu czarna pantera Bagheera oraz ekscentryczny niedźwiedź Baloo. Dzieciak i jego przyjaciele przeżywają po drodze mnóstwo ekscytujących przygód.
"Księga dżungli" - Polsat, godz. 20:10

Dwudziestojednoletnia Tunezyjka Mariam podczas studenckiej imprezy poznaje tajemniczego Youssefa. Młodzi szybko łapią dobry kontakt i postanawiają razem opuścić przyjęcie. Kilka godzin później dziewczyna, będąc w szoku, błąka się bez celu po ulicach miasta. Okazuje się, że została zgwałcona. Szukanie sprawiedliwości nie jest dla niej jednak wcale łatwe.
"Piękna i bestie" - Cinemax 2, godz. 20:30

Wychowany na paryskich przedmieściach imigrant z Senegalu - drobny złodziejaszek Driss - wychodzi z więzienia. Aby uzyskać prawo do zasiłku, musi odwiedzić kilku pracodawców. Trafia do sparaliżowanego Philippe'a. Swoją bezpośredniością wzbudza zainteresowanie milionera. Zgorzkniały mężczyzna proponuje mu zatrudnienie na okres próbny. Wkrótce okazuje się, że nienawykły do pracy Driss nadspodziewanie dobrze radzi sobie w roli pielęgniarza. Z czasem między niewykształconym chłopakiem i bogaczem arystokratycznego pochodzenia rodzi się przyjaźń.
PRZECZYTAJCIE RECENZJĘ FILMU
"Nietykalni" - TVP 1, godz. 22:15

Film Daniela Sáncheza Arévalo. Jorge, syn sprzątacza, podpala kosz na odpadki w apartamentowcu, w którym pracuje jego ojciec. Ten, na skutek przeżytego wstrząsu, dostaje udaru mózgu, który skazuje go na wegetację. Od tej pory Jorge musi za niego pracować, karmić go, myć i przewijać, próbując godzić nowe obowiązki ze studiami. Chłopak nienawidzi swojego życia, marzy o dostaniu się do świata, w którym nosi się drogie garnitury. Tymczasem jego dawno niewidziany brat, Antonio, który odsiaduje wyrok w więzieniu, prosi go o wyświadczenie przysługi.
"GranatowyPrawieCzarny" - ATM Rozrywka, godz. 23:00

Zobacz galerię

Najlepsze seriale młodzieżowe

Sprawdź pełny program tv na sobotę, 11.08.2018! >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×