Program TV na sobotę, 1.12.2018. Co obejrzeć dziś w tv? [PROGRAM TELEWIZYJNY, HITY DNIA]

Program tv na pierwszą sobotę grudnia. Co w tv 1.12.2018 r.? Przed nami wielkie finały programów rozrywkowych: "Mam Talent" i "The Voice of Poland" oraz mnóstwo ciekawych filmów. Program tv na sobotę to m.in. emisja filmu "Pięćdziesiąt twarzy Greya" na antenie TVN. Co jeszcze obejrzymy w sobotę w tv? Sprawdźcie nasze hity dnia!

Multimedia

Program tv na sobotę, 1 grudnia 2018 r.:

W najbliższą sobotę widzowie TVN już po raz jedenasty wybiorą najlepszy polski talent. Decyzja nie będzie należała do najłatwiejszych. Na scenie zaprezentują się między innymi wokaliści, akrobaci i tancerze. Finalistów wspierać będą Agnieszka Chylińska, Małgorzata Foremniak i Agustin Egurrola, a także niezastąpiony duet prowadzących – Marcin Prokop i Szymon Hołownia. Kto podbije serca publiczności i zgarnie 300 tysięcy złotych?
"Mam Talent" sezon 11. FINAŁ. - TVN, godz. 20:00

Ogromne emocje, najlepsze głosy, nieoczekiwane zwroty akcji i goście specjalni - na ten wieczór widzowie Telewizyjnej Dwójki czekali całą edycję. Przed nami finał finałów w „The Voice of Poland”, który uświetnią gwiazdy międzynarodowej i polskiej estrady. Wśród nich pojawi się LP. Sobotni odcinek odwiedzi również plejada polskich wokalistów. W Wielkim Finale zaśpiewa królowa polskiego popu – Doda. Wokalistka zaprezentuje swój singiel „Nie wolno płakać”. W ostatecznej rozgrywce została tylko czwórka wokalnych gladiatorów: Ania Deko, Natalia Zastępa, Marcin Sójka i Maksymilian Kwapień. Meta coraz bliżej, a na horyzoncie widać kontrakt płytowy i czek na 50 tysięcy złotych. Kto wygra ten wyścig i zostanie Najlepszym Głosem w Polsce?
"The Voice of Poland" edycja 9. FINAŁ. - TVP2, godz. 20:05

Mija pięć lat od czasu udowodnienia przez Czkawkę mieszkańcom Berk, że ze smokami można żyć w zgodzie. Osadę dostosowano do potrzeb nowych przyjaciół. Czkawka zmężniał, Astrid stała się dla niego kimś więcej niż przyjaciółką. Zbliża się moment przejęcia przez chłopca obowiązków wodza. Tymczasem podczas wyprawy ze smokiem na północ od Norwegii Czkawka trafia na fort traperów, w którym Drago Bludvist planuje stworzenie smoczej armii. Jego przeciwnikiem jest tajemniczy jeździec - matka Czkawki. Wkrótce rodzina jednoczy się, by stawić czoła Drago.
"Jak wytresować smoka II" - Polsat, godz. 20:10

Isabella oraz jej mąż prowadzą znaną restaurację. W gotowaniu i wymyślaniu nowych, coraz smaczniejszych potraw nikt nie jest w stanie jej dorównać. Ale Isabella ma też wady, w życiu prywatnym lubi dominować. Staje się to przyczyną zdrady męża. Isabella ze złamanym sercem wyjeżdża do przyjaciółki do San Francisco. Nie byłaby jednak sobą, gdyby i tu nie zaczęła rządzić. I gdy skruszony mąż zaczyna szukać żony, odkrywa, że Isabella stała się gwiazdą popularnego programu kulinarnego.
"Kobieta na topie" - TVN7, godz. 21:20

Po trzech latach pozbawienia wolności Harry Mitchel wychodzi z więzienia Pentonville. Postanawia zerwać z przestępczą działalnością. Zatrudnia się do prac remontowych w domu gwiazdy filmowej. Charlotte jest na skraju załamania nerwowego. Przerwała karierę filmową, mieszka w rezydencji, którą oblegają paparazzi. Jej jedynym towarzyszem jest były aktor i narkoman. Mitchel zostaje ochroniarzem Charlotte. Wkrótce rodzi się między nimi uczucie. Byłemu skazańcowi nie jest łatwo zerwać z przeszłością, gdy boss wytyczył mu ścieżkę kariery.
"Londyński bulwar" - Stopklatka TV, godz. 22:20

Studentka literatury Anastasia Steele przeprowadza wywiad z przedsiębiorcą i miliarderem Christianem Greyem. Dziewczyna jest zafascynowana przystojnym mężczyzną. Wkrótce Grey zjawia się w sklepie, w którym pracuje Anastasia. Władczy i skryty Christian wciąga ją w swój świat. Przygotowuje zakochaną dziewczynę do podpisania kontraktu, który pozwoli jej zostać jego kochanką.
"Pięćdziesiąt twarzy Greya" - TVN, godz. 22:20

W wieżowcu japońskiej korporacji w Los Angeles trwa świąteczne przyjęcie. Wśród pracowników jest żona Johna McClane'a, policjanta z Nowego Jorku, który przyleciał do Kalifornii. W tym czasie do wieżowca przedostają się terroryści, chcący zrabować ze skarbca kilka milionów dolarów. Nie przewidzieli tylko, że w labiryncie pięter i korytarzy ukrył się McClane. Rozpoczyna się pojedynek.
"Szklana pułapka" - Polsat, godz. 22:30

Zobacz galerię

Sprawdź pełny program tv na sobotę, 1.12.2018 >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×