Program tv na sobotę, 12.01.2019. Zobacz, co warto obejrzeć! [PROGRAM TELEWIZYJNY, PLAN DNIA]

Przed nami sobota, 12 stycznia 2019 roku. Macie dzisiaj ochotę na film, program rozrywkowy czy serial? Z pewnością każdy z was znajdzie coś dla siebie! Sprawdźcie program TV na sobotę, 12.01.2019.

Multimedia

Program tv na sobotę, 12.01.2019 r.:

Gregowi udało się wkupić w łaski ojca swojej narzeczonej. Wspólnie z ukochaną Pam planują wesele. Zanim to jednak nastąpi, przyszli teściowie chcą poznać rodziców Grega, którzy mieszkają na malowniczo położonej wyspie. Narzeczeni zabierają Jacka i Dinę do domu państwa Fockerów na weekend. Okazuje się, że rodzice narzeczonego córki prowadzą swobodny styl życia. Ojciec Pam odkrywa również, że Greg parę razy skłamał, opowiadając o dzieciństwie.
"Poznaj moich rodziców" - TVN, godz. 20:00

Utalentowane wokalnie dzieci spróbują zachwycić jurorów i publiczność w programie, który ma wyłonić osobę o największym talencie i najlepszym głosie. Uczestnicy mają od 8 do 15 lat. Na etapie przesłuchań w ciemno jurorzy wybierają najbardziej obiecujących aspirujących piosenkarzy i tworzą z nich drużyny. Następnie rozgrywany jest etap bitew na głosy. Najlepsi wokaliści i wokalistki zmierzą się w finale.
"The Voice Kids 2" - TVP2, godz. 20:05

Widzowie zobaczą imprezę zorganizowaną z okazji 90. rocznicy utworzenia Polskiego Związku Gier Sportowych, co uważane jest za początek polskiej piłki siatkowej. Głównym punktem będzie świętowanie sukcesu reprezentacji seniorów podczas mistrzostw świata we Włoszech i Bułgarii. Prowadzeni przez belgijskiego szkoleniowca Vitala Heynena Bartosz Kurek, Dawid Konarski, Michał Kubiak, Piotr Nowakowski, Grzegorz Łomacz, Paweł Zatorski, Mateusz Bieniek i koledzy zdobyli drugi z rzędu i trzeci w dziejach tytuł mistrzowski.
Siatkarskie Plusy - gala 90-lecia polskiej siatkówki - Polsat, godz. 20:05

Paweł Wiktorowicz, biznesmen i początkujący polityk, zostaje zastrzelony podczas swojego wiecu wyborczego. Ginie też snajper zamachowiec zlikwidowany przez ochroniarza, ale wkrótce i on zostaje zamordowany. Policja bada wszystkie wątki. Analizując miejski monitoring zwraca uwagę na zachowującego się podejrzanie kierowcę w jednym z samochodów zaparkowanych w pobliżu miejsca zamachu. Pojazd zostaje zidentyfikowany, a jego kierowca zatrzymany. Alex odkrywa w jego mieszkaniu broń, z której zastrzelono ochroniarza. Podejrzany przyznaje się do winy i wskazuje swojego zleceniodawcę.
"Komisarz Alex" odcinek 145 - TVP1, godz. 20:30

USA, rok 1928. Christine Collins mieszka w Los Angeles, samotnie wychowuje 9-letniego synka Waltera. Pewnego dnia po powrocie z pracy nie zastaje chłopca w domu. Zawiadamia policję. Rozpoczynają się poszukiwania dziecka. Pięć miesięcy później policjanci w blasku fleszy przyprowadzają Waltera. Christine zabiera chłopca do domu, chociaż to nie jest jej syn. Podejmuje prywatne dochodzenie. Gdy władze zdają sobie sprawę, że Collins może doprowadzić do kompromitacji policji, kobieta zostaje zamknięta w zakładzie dla umysłowo chorych.
"Oszukana" - TVP1, godz. 21:30

Wielokrotnie nagradzany film zapoczątkował serię obrazów poświęconych historii i roli włoskich gangsterów w USA. Don Vito Corleone jest głową rodziny mafijnej. Nazywany jest przez włoskich emigrantów ojcem chrzestnym. Wpływy czerpie z hazardu i prostytucji, ale przeciwny jest handlowi narkotykami. Odrzuca propozycję wspólnego interesu z właścicielem plantacji maku. Ta decyzja staje się przyczyną wojny gangów, ale w konsekwencji zmienia też późniejszy sposób działania gangsterów.
"Ojciec chrzestny" - Polsat, godz. 22:05

15-letnia Carrie wychowuje się bez ojca. Jej matka, fanatyczka religijna, dba o to, by córka pozostała nieuświadomiona. Carrie jest niepewna siebie, zalękniona, w szkole nie potrafi nawiązać z nikim kontaktu. Rówieśnicy uważają ją za dziwaczkę i naśmiewają się z niej. Niespodziewanie szkolny przystojniak, Tommy Ross, zaprasza Carrie na bal maturalny. Wspaniale zapowiadający się wieczór zmienia się w piekło, gdy Chris i Billy poniżają dziewczynę. Skrzywdzona nastolatka postanawia się zemścić.
"Carrie" - TVP Kultura, godz. 23:35

Zobacz galerię

Wspieramy WOŚP!

Zobacz więcej wideo na kanale Youtube Telemagazynu!

Sprawdź pełny program tv na sobotę, 12.01.2019 >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×