Program tv na sobotę 12.08.2017. Zobacz, co warto obejrzeć! [PLAN DNIA]

Program tv na sobotę to m.in. największe hity euro disco w samym sercu Kaszub podczas tegorocznego festiwalu "Disco Pod Gwiazdami". W tv nie zabraknie również świetnych filmów. Sprawdź nasz program tv na sobotę, 12 sierpnia!

Multimedia

Program tv na sobotę, 12 sierpnia 2017:

George Wade jest czarujący i niewiarygodnie bogaty. Lucy to prawniczka o zacięciu społecznika. Los styka tych dwoje przypadkowo, ale George szybko docenia inteligencję panny Kelson i zatrudnia ją jako doradcę. Błyskotliwe akcje na arenie finansowej oraz dyspozycyjność prawniczki wkrótce czynią ją niezbędnym elementem życia George'a. Konieczność stawiania się na każde zawołanie szefa szybko staje się dla Lucy nieznośna. Kobieta postanawia rzucić posadę. Uświadamia sobie, że George wcale nie jest jej obojętny.
PRZECZYTAJ RECENZJĘ FILMU
"Dwa tygodnia na miłość" - TVN, godz. 20:00

Największe hity euro disco w samym sercu Kaszub. Festiwal "Disco Pod Gwiazdami" powraca do Stężycy, która 12 i 13 sierpnia stanie się taneczną stolicą Polski. Popularne gwiazdy polskiej i zagranicznej muzyki pop, dance oraz disco polo zaprezentują swoje najbardziej znane przeboje. Kayah, Ryszard Rynkowski, Urszula, Lanberry, After Party, Masters _ to między innymi ich zobaczymy na stężyckiej scenie. Wisienką na tanecznym torcie będzie recital Zenona Martyniuka i zespołu Akcent. Koncerty poprowadzą: Miss Polsatu Laura Mancewicz, Maciej Dowbor i Michał Koterski.
"Disco pod gwiazdami 2017" - Polsat, godz. 20:05

Wielka Brytania, lata 30. XX w. Atrakcyjna pani fotograf o arystokratycznym pochodzeniu, Gilda Bessé, łamie serca wielu mężczyznom. Irlandzki nauczyciel, Guy, nawet nie marzy, że mógłby ją zdobyć, ale wkrótce po poznaniu zostają kochankami. Wyjeżdżają do Paryża, gdzie zamieszkują z pochodzącą z Hiszpanii modelką, Mią. Kiedy w jej ojczyźnie wybucha wojna domowa, Mia postanawia dołączyć do opozycjonistów. Guy towarzyszy przyjaciółce, a Gilda zostaje w Paryżu. Nie przypuszczają, że ich drogi rozejdą się na ponad sześć lat.
PRZECZYTAJ RECENZJĘ FILMU
"Głowa w chmurach" - Ale kino+, godz. 20:10

Wody roztopionego lodowca zatapiają większość obszaru Ziemi. Ludzie chronią się w sztucznych portach, lecz nie opuszcza ich myśl, że gdzieś znajduje się ląd. Nie wierzy w to tajemniczy sternik, który większość czasu spędza na samodzielnie zaprojektowanym katamaranie. Pewnego dnia poznaje Helen i jej przybraną córkę Enolę. Na plecach dziewczynki znajduje się rzekomo mapa drogi do stałego lądu. O jej zdobyciu marzy banda pod dowództwem Deacona. Sternik musi stawić im czoła.
PRZECZYTAJ RECENZJĘ FILMU
"Wodny świat" - TVP1, godz. 20:20

Młoda producentka telewizyjna, Becky Fuller, otrzymuje niepowtarzalną propozycję pracy w Nowym Jorku nad porannym programem. To, co wydawało się znakomitą okazją, wkrótce okazuje się spędzającym sen z powiek koszmarem, ponieważ para prowadzących, zarozumiały Mike oraz wygadana Colleen, wypowiedziała sobie otwartą wojnę. Aby zachować posadę, Becky musi dołożyć wszelkich sił, by zamienić konflikt prezenterów w dające się oglądać widowisko.
"Dzień Dobry TV" - TVN7, godz. 21:15

Zamożna rodzina Portokalosów od lat mieszka w Ameryce. Grecy prowadzą restaurację, w której serwują narodową kuchnię. Jedynym zmartwieniem Marii i Gusa jest ich 30-letnia córka, Toula, która wciąż nie ma męża. Młoda kobieta pracuje na co dzień w rodzinnej restauracji i w przeciwieństwie do licznych kuzynek nie interesuje się nowinkami w modzie i makijażu. Gdy już nie spodziewa się od życia żadnych miłych niespodzianek, w restauracji pojawia się przystojny nieznajomy. I choć mężczyzna nie zwraca na nią uwagi, Toula postanawia się zmienić.
"Moje wielkie greckie wesele" - TVN, godz. 22:10

16-letni Piotrek, nazywany przez kolegów Jajem, chce oderwać się od patologicznej rodziny. Wierzy, że pomoże mu w tym zdobycie pieniędzy. Pracuje dla właściciela warsztatu samochodowego, Wyskocza, dopuszcza się drobnych kradzieży. Marzy jednak o etacie u Maksa, szefa gangu i specjalisty od kradzieży luksusowych samochodów. Aby wkupić się w łaski mafijnego bossa, Jajo na własną rękę kradnie zielonego jaguara. Okazuje się, że ten sam samochód był też celem ludzi Maksa. Życie chłopca znalazło się w niebezpieczeństwie.
"To ja złodziej" - TVP2, godz. 23:20

Zobacz galerię

Nowe filmy i seriale w sierpniu - na vod i w kinie

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×