Program TV na sobotę, 13.02.2021. Co obejrzeć 13 lutego w TV? [PROGRAM TELEWIZYJNY, HITY DNIA]

Sprawdź aktualny program telewizyjny na sobotę, 13 lutego. Dziś w tv m.in. walentynkowy koncert TVP, "Ostatni samuraj" w TVN i dokument o Whitney Houston. Co jeszcze? Oto program tv na 13.02.2021.

Multimedia

Program tv na piątek, 12 lutego 2021 r.:

Podczas "Walentynkowego Koncertu Życzeń", zrealizowanego w Teatrze Wielkim w Łodzi, wystąpią gwiazdy, które zaśpiewają miłosne hity wszech czasów. Niezwykły show z okazji Święta Zakochanych będzie widowiskiem w formule muzycznego spektaklu. Realizacja wydarzenia w Teatrze Wielkim umożliwia przeniesienie narracji w piękną, elegancką przestrzeń teatralną. Bogaty repertuar oraz liczne inscenizacje taneczne gwarantują widowisko na najwyższym poziomie artystycznym. Podczas koncertu wystąpią: Joanna Moro, Eleni, Zenek Martyniuk, Stefano Terrazzino, Agnieszka Włodarczyk, Aleksandra Szwed, Radek Liszewski (Weekend), Halina Frąckowiak, Filip Lato, Sienna Gospel Choir, Gromee, Kasia Moś, Cleo, Marek Kaliszuk, Power Play, zespół Masters, Dagmara Jaworska, Paweł Skiba.
"Walentynkowy koncert życzeń" - TVP2, godz. 20:00

Alexis i jej były partner to para złodziei kosztowności. Kobieta wycofała się z działalności przestępczej, lecz daje się namówić na ostatni skok. Zysk ze skradzionych diamentów miałby umożliwić dostatnią egzystencję do końca życia. Sprawy się niestety mocno komplikują. Alex zostaje wplątana w morderstwo. Jej tropem podąża zawodowy zabójca. Kobieta musi odkryć, kto i z jakiego powodu chce ją zabić.
"Momentum" - TV Puls, godz. 20:00

Grupa najbardziej niesubordynowanych outsiderów w galaktyce odwiedza odległe zakątki kosmosu. Stara się również rozwikłać zagadkę dotyczącą pochodzenia jednego z członków drużyny, Petera Quilla/Star-Lorda. Dzielna ekipa będzie musiała stawić czoła wielu wyzwaniom. Rzeczywistość nieraz ich zaskoczy, a dawni wrogowie staną się sojusznikami.
"Strażnicy Galaktyki vol. 2" - Polsat, godz. 20:00

tytul: Ostatni Samuraj; 12; Cesarz Japonii postanawia ostatecznie rozprawić się ze zbuntowaną grupą tradycyjnych wojowników, żeby otworzyć kraj na wymianę handlową i kulturową z Zachodem. Mający w tym pomóc amerykański żołnierz, niespodziewanie ulega fascynacji postawą samurajów i trafia w sam środek starcia dwóch epok i dwóch światów, a jego jedynym drogowskazem okaże się honor.
"Ostatni samuraj" - TVN, godz. 20:00

Whitney Houston była uznawana za głos swojego pokolenia, z imponującą liczbą ponad 200 milionów sprzedanych albumów. Mimo zawrotnej kariery nie miała lekkiego życia. Była wychowywana na gwiazdę od chwili, gdy rodzice zobaczyli w małej Whitney wielki talent. Dokument to opowieść o uzależnieniu i samozniszczeniu oraz historia kobiety, która na scenie miała głos anioła, ale poza nią przegrywała walkę z własnymi demonami.
"Whitney" - TVP1, godz. 21:35

Evelyn Salt jest niezwykle błyskotliwą i cenioną przez zwierzchników agentką CIA, która wiernie służy krajowi. Niespodziewanie nad jej głową zaczynają gromadzić się chmury. W czasie jednego z przesłuchań zostaje oskarżona przez rosyjskiego zdrajcę Orłowa o prowadzenie podwójnej gry. Mężczyzna twierdzi, że Evelyn jest w rzeczywistości uśpionym szpiegiem KGB i bierze udział w spisku, który ma doprowadzić do zniszczenia USA. Salt zostaje zmuszona do ucieczki. Jej śladem ruszają służby specjalne.
"Salt" - Polsat, godz. 23:00

Zobacz galerię

Sprawdź pełny program telewizyjny na piątek, 12.02.2021 >>

Komentarze

Skomentuj
  • walentynkowy koncert (gość)

    Rewelacji nie było, ale tragedii też nie. Sam pomysł był niezły. Natomiast jeszcze lepiej byłoby gdyby obyło się bez disco polo, a zwłaszcza bez nadmiernie promowanego Zenka Martyniuka. Zerkałam na ten koncert z pominięciem disco polo. Fajna nowa piosenka Cleo i przyjemne w odbiorze występy Stefano Terrazzino. Śpiewa coraz lepiej. Słowa uznania też za to, że śpiewał nie tylko po włosku, ale i po polsku. Z pewnością nadal jest to dla niego spore wyzwanie, ale dał radę całkiem dobrze.

    15.02.2021 11:46
  • Efka (gość)

    Beznadziejny koncert. Smentny jak śledzie w pokojach brrrrrrrrr

    13.02.2021 21:37

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×