Program tv na sobotę, 13.03.2021. Co obejrzeć 13 marca w TV? [PROGRAM TELEWIZYJNY, HITY DNIA]

W sobotę, 13 marca w tv m.in. "Venom" oraz "Poszukiwany, poszukiwana". Co jeszcze w sobotę w tv? Program telewizyjny na 13 marca to także seriale i programy rozrywkowe. Sprawdź jakie!

Multimedia

Program telewizyjny na sobotę, 13.03.2021. Co obejrzeć 13 marca w TV?

Fabuła filmu osadzona jest w czasie, kiedy po przygodzie z Avengersami Peter Parker stara się na nowo przywyknąć do codziennego życia i rutyny. Pewnego dnia w jego życiu pojawia się groźny Vulture. Spider-Man musi działać, aby nie stracić wszystkiego, co jest mu drogie.
"Spider-Man: Homecoming" - Polsat FILM, godz. 18:10

Film to stosunkowo nowa komedia romantyczna. Rozgrywająca się we współczesnej Warszawie baśń o cudownej odmianie losu. Bohaterka wydostaje się z życiowego dołka i dzięki pewnej trenerce personalnej trafia na salony i w ramiona "księcia z bajki".
"Jak poślubić milionera?" - CANAL+, godz. 19:20

Utalentowane wokalnie dzieci spróbują zachwycić jury, złożone z Dawida Kwiatkowskiego, Cleo, oraz Barona i Tomsona, a także publiczność w programie, który ma wyłonić osobę o największym talencie i najlepszym głosie. Uczestnicy mają od 8 do 15 lat. Dziś odbywają się ostatnie Przesłuchania w ciemno tej edycji.
"The Voice Kids 4" Przesłuchania w ciemno - TVP2, godz. 20:00

Popularna amerykańska komedia. Czterech kolegów wyrusza do Las Vegas, by świętować wieczór kawalerski jednego z nich. Rano budzą się w hotelu z ogromnym kacem i uświadamiają sobie, że niczego nie pamiętają. Okazuje się, że to dopiero początek niespodzianek...
"Kac Vegas" - TVN 7, godz. 20:00

Henryk z Zenonem budzą się w domu bogaczy i od razu rozpoczynają… zabawę! Dookoła nich same dobrodziejstwa, adekwatne do stylu życia bogatej rodziny. Nie sposób im się oprzeć.Po przedpołudniowej kąpieli Henryk orientuje się, że zgubił srebrny łańcuszek. Razem z Zenonem spuszczają wodę w basenie. W tym samym czasie z sauny wybiega niczego nieświadomy Piotr i skacze prosto do pustego basenu… Tymczasem Anna i Jadwiga wybierają się z synami na zakupy. Mają nadzieję, że w ten sposób poznają bliżej chłopców. Niestety, nie jest to tak łatwe, jak by chciały.
"Kowalscy kontra Kowalscy" odcinki 3. i 4. - Polsat, godz. 20:05

Film SF, w którym Eddie, główny bohater, zostaje zainfekowany tajemniczym organizmem. Mroczny, nieprzewidywalny i agresywny osobnik sprawia, że Eddie próbuje zapanować nad swoimi nowymi mocami i pozbyć się nieproszonego lokatora.
"Venom" - Polsat FILM, godz. 21:00

Serial opowiada o ludziach upokarzanych przez system, którzy się nie poddają. W każdym odcinku bohaterowie serialu szukają sposobów, żeby odwrócić swój los. Romek (Robert Górski) i Gwidon (Mikołaj Cieślak) żadnej pracy się nie boją! Od zawsze razem - pracują, mieszkają i walczą z systemem! Romek - ironiczny realista i Gwidon - naiwny lekkoduch zostają oszukani przez swojego przyjaciela z dziecięcych lat - Wiśniewskiego (Wojciech Kalarus). Kredyt, który miał być dla nich szansą, jest teraz 10-krotnie większy i praktycznie nie do spłacenia. Przyrodni bracia podejmują się różnych prac, aby mieć jakąkolwiek szansę na spłatę długu.
"Piękni i bezrobotni" odcinki 3. i 4. - Polsat, godz. 21:05

Jedna z kultowych komedii w dorobku Stanisława Barei. Film prezentuje zabawne perypetie pewnego historyka sztuki podejrzanego o kradzież obrazu. Zmuszony do ukrywania się Stanisław Maria Rochowicz postanawia przebrać się za kobietę i podjąć pracę jako pomoc domowa.
"Poszukiwany, poszukiwana" - TVP1, godz. 23:15

Zobacz galerię

Sprawdź pełny program telewizyjny na sobotę 13.03.2021 >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×