Program TV na sobotę, 13.04.2019. Co obejrzeć dziś w TV? [PROGRAM TV, HITY DNIA]

Co obejrzeć w telewizji w sobotę, 13.04.2019? W programie TV na sobotę m.in. "Chyłka-Zaginięcie", półfinał "Dance, Dance, Dance", "Kraina lodu", "Batman i Robin" oraz "72 godziny". Sprawdź program telewizyjny na sobotę, 13 kwietnia 2019

Multimedia

Program tv na sobotę, 13.04.2019 r.:

Trwa rozprawa, w której Szlezyngerowie zasiadają na ławie oskarżonych. Zeznania Satanowskiego potwierdzają teorię prokuratora o winie rodziców. Chyłka, by ratować klientów, próbuje podważyć profesjonalizm sierżanta. Między Chyłką i Angeliką dochodzi do kłótni. Prawniczka jest wściekła, gdy Szlezyngierowie podczas składania zeznań nie stosują się do jej zaleceń. Chyłka po raz kolejny zapewnia, że nie ma dla niej znaczenia fakt, czy jej klienci są niewinni. Najważniejsza jest wygrana w procesie. W wyniku nowego odkrycia prawnicy docierają do szajki przemytników papierosów, która może mieć związek z porwaniem dziecka. Zordon wyrusza jej śladem.
"Chyłka-Zaginięcie" - TVN, godz. 20:00

Królestwo Arendelle spowiła wieczna zima. Jest to efekt czarów Królowej Śniegu, Elsy, która nie potrafi kontrolować niezwykłych mocy. Na ratunek bajkowej krainie wyrusza Anna, młodsza siostra władczyni. W wyprawie towarzyszą jej mieszkaniec gór Kristoff, renifer Sven i pocieszny bałwanek Olaf. W czasie pełnej niebezpieczeństw podróży bohaterowie przeżyją wielką zamieć, staną oko w oko z wilkami i spotkają magiczne trolle. Okaże się, czy uda im się odnaleźć nieobliczalną Elsę i uwolnić królestwo spod panowania zimy.
"Kraina lodu" - Polsat, godz. 20:05

W półfinale "Dance, Dance, Dance" na scenie zrobi się naprawdę gorąco. Wszystko dzięki pięknym uczestniczkom show. Patricia Kazadi zatańczy choreografię z utworu Lady Gagi "Telephone", Kasia Dziurska układ z klipu "Oops!... I Did It Again" Britney Spears, a Wiktoria Gąsiewska choreografię z piosenki "Buttons" formacji The Pussycat Dolls. Wszystkie panie na scenie prezentują się zjawiskowo, ale jedna z par będzie musiała odpaść. Kto przejdzie do finału?
"Dance, Dance, Dance" - TVP2, godz. 20:05

Elio Perlman jest błyskotliwym siedemnastolatkiem, który wraz z rodzicami spędza lato we siedemnastowiecznej włoskiej willi. Chłopak komponuje i gra muzykę klasyczną, czyta książki i flirtuje z pełną uroku Marzią. Jego ojciec jest szanowanym profesorem specjalizującym się w kulturze greko-romańskiej, a matka, Annelle, oczytaną tłumaczką. Pewnego dnia przyjeżdża do nich młody amerykański stypendysta Oliver, który pracuje z ojcem Elia nad swoim doktoratem. Elio i Oliver szybko nawiązują dobry kontakt i odkrywają siłę wzajemnego przyciągania.
"Tamte dni, tamte noce" - HBO, godz. 20:10

Mr Freeze jest biologiem molekularnym, który uległ wypadkowi, ratując zahibernowaną żonę. Od tej pory musi nosić kombinezon utrzymujący ciało w temperaturze poniżej zera. W jego umyśle zrodził się plan zamiany Gotham City w skutą lodem pustynię. Na ulicach miasta grasuje również niebezpieczna kobieta Trujący Bluszcz, która zabija pocałunkiem. Zbrodnicza para zaczyna działać razem. Do walki z nimi stają Batman i jego nowy współpracownik - Robin. Wkrótce po ich stronie znajdzie się również Batgirl.
"Batman i Robin" - TVN7, godz. 20:35

Agent CIA Ethan Renner dowiaduje się, że jest śmiertelnie chory. Postanawia wykorzystać ostatnie miesiące życia, by odbudować zaniedbane relacje z żoną i córką. Niebawem okazuje się, że nie jest mu pisana wcześniejsza emerytura. Ponieważ jest specjalistą w zwalczaniu terroryzmu, kontaktuje się z nim agentka CIA. Proponuje układ. Jeśli w czasie 72 godzin Ethan zlikwiduje przestępcę o pseudonimie "Wilk", dostanie eksperymentalne lekarstwo, które ocali mu życie. W trakcie ryzykownej misji Ethan musi zajmować się nastoletnią córką.
"72 godziny" - TVP1, godz. 20:35

Nowy Jork. Młody i ambitny polityk David Norris szybko pnie się po szczeblach kariery. Mężczyzna startuje w wyborach do senatu. W wieczór wyborczy niespodziewanie poznaje tancerkę Elise Sellas. Kilka dni później znowu spotyka ją w autobusie. Zauroczona dziewczyna daje mu numer telefonu. Wydaje się, że jest to piękny początek romansu. W życiu Davida pojawia się jednak tajemniczy mężczyzna, który radzi młodemu politykowi, żeby nie igrał z przeznaczeniem i nie spotykał się więcej z Elise.
"Władcy umysłów" - TVN, godz. 21:00

Zobacz galerię

Zobacz więcej wideo na kanale Youtube Telemagazynu!

Sprawdź pełny program tv na sobotę, 13.04.2019 >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×