Program TV na sobotę, 15.06.2019. Co obejrzeć dziś w TV? [PROGRAM TELEWIZYJNY, HITY DNIA]

Drugi dzień festiwalu w Opolu i mnóstwo filmowych emocji w sobotę w TV. Program tv na ten wieczór prezentuje się wybornie. "Emotki. Film", "Teściowie", "Ted" czy "Motyl. Still Alice" to tylko niektóre z filmowych propozcyji na sobotni wieczór. Sprawdź nasz program telewizyjny na 15 czerwca i bądź na bieżąco!

Multimedia

Program tv na sobotę, 15.06.2019 r.:

Po latach poszukiwań Charlotte znajduje miłość życia. Wybrankiem jej serca jest uroczy lekarz Kevin Fields. Romans nabiera rumieńców i nic nie zapowiada nadchodzących kłopotów. Wszystko się zmienia, gdy w życie młodych zaczyna ingerować starzejąca się, chimeryczna matka Kevina, dziennikarka telewizyjna, która niedawno straciła pracę. Obawiając się, że straci też syna, Viola jest zdecydowana odstraszyć jego narzeczoną i staje się najgorszą teściową na świecie.
"Sposób na teściową" - TVN, godz. 20:00

Lekarz Jerry Peyser, ceniący spokojne rodzinne życie, wydaje córkę za mąż. Ma poznać rodziców przyszłego męża Melissy. Przeraża go wiadomość, że ojciec Marka jest oficerem operacyjnym CIA. Ekscentryczny Steve Tobias, mimo niemłodego wieku, ściga handlarzy bronią, porywaczy samolotów i szefów karteli narkotykowych, zakłócając przygotowania do wesela. W dodatku wciąga do akcji Jerry'ego. Doktor bierze udział w międzynarodowej aferze związanej z przemytem broni. Musi stawić czoła psychopacie, królowi czarnego rynku.
"Teściowie" - TVP2, godz. 20:05

Miliony smartfonów na świecie są pełne życia - w aplikacji do wysyłania wiadomości ukryte jest gwarne miasto Tekstopolis. Mieszkają i pracują tam emotki. Każda z nich ma określone zadanie i jedną, konkretną emocję do wyrażenia. Jedynie żywiołowy i pełen dobrej energii Minek ma umiejętność wyrażania wszystkich emocji. Bohater chciałby być taki jak jego znajomi. Razem z najlepszym przyjacielem, "Piątką", oraz superhakerką, Matrix, wyrusza w podróż po telefonie w poszukiwaniu sposobu na rozwiązanie problemu.
"Emotki. Film" - Polsat, godz. 20:10

Artyści będą walczyć m.in. o Karolinkę - nagrodę im. Karola Musioła. Na opolskiej scenie zobaczymy: Sławka Uniatowskiego, Katarzynę Wilk, Katarzynę Moś, Antka Smykiewicza, TULIĘ,Mateusza Ziółko. W konkursie Premier wezmą udział: Olga Bończyk, Ania Karwan, Patryk Kumór, Monika Kuszyńska, Maciej Miecznikowski&Leszcze, Marcin Sójka, Izabela Trojanowska, Szymon Wydra & Carpe Diem 4Dreamers.
Opole 2019, drugi dzień festiwalu - TVP1, godz. 20:15

Alice Howland jest cenionym profesorem lingwistyki. Zaangażowana w pracę naukową kobieta dba także o rodzinę - męża i troje dorosłych dzieci. Zaczyna mieć kłopoty z pamięcią. Po jakimś czasie okazuje się, że cierpi na chorobę Alzheimera. Informacja ta zmienia życie pani profesor i jej bliskich. Każdy na swój sposób próbuje poradzić sobie z sytuacją i jednocześnie zapewnić Alice poczucie bezpieczeństwa.
"Motyl. Still Alice" - TVP Kultura, godz. 20:20

Prawnik Jack Moore, doradca wielkiego koncernu medialnego, przybywa do Pekinu, by podpisać z przedstawicielami chińskiego rządu umowę dotyczącą chińsko-amerykańskiej telewizji satelitarnej. W klubie nocnym Jack poznaje piękną modelkę i spędza z nią noc. O świcie Jack z przerażeniem stwierdza, że ma na sobie krew, a w pobliżu leżą zwłoki kobiety. Okazuje się, że ofiara była córką generała. Jack zostaje aresztowany pod zarzutem morderstwa. Moore i prawniczka Shen Yuelin próbują odkryć, kto i dlaczego wrobił go w zabójstwo.
"Fatalna namiętność" - TVP2, godz. 21:50

35-letni John Bennett chce się ustatkować. Znalazł dziewczynę, Lori, z którą chce spędzić resztę życia. Problem polega na tym, że mężczyzna nie potrafi rozstać się z misiem, którego dostał w dzieciństwie pod choinkę. Mały John pragnął, by pluszak ożył i tak się stało. Od tej pory Ted i John są nierozłączni. Lubią napić się razem piwa, zapalić i lekceważyć obowiązki. Ted sprowadza dziewczyny do domu Lori, bywa cyniczny i złośliwy. Lori ma dość życia w trójkącie i stawia Johnowi ultimatum.
"Ted" - TVN, godz. 22:10

Zobacz galerię

Sprawdź pełny program telewizyjny na sobotę, 15.06.2019 >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×