Program tv na sobotę, 15.07.2017. Zobacz, co warto obejrzeć! [PLAN DNIA]

Przed nami sobota, czyli weekend w pełni! Przed Wami ogrom doskonałych filmów, a i dla miłośników rozrywki też coś się znajdzie. Sprawdźcie, co warto dzisiaj obejrzeć w telewizji!

Multimedia

Mike Oher, pochodzący z nizin społecznych afroamerykański futbolista, karierę zawdzięcza przybranej matce. Jako syn narkomanki, dzieciństwo spędził na ulicy. Przypadek sprawił, że o jego losie dowiedziała się zamożna Leigh Anne Tuohy. Kobieta, wspierana przez męża i dzieci, postanawia mu pomóc i przyjąć go pod swój dach. Dzięki jej determinacji i bezinteresowności chłopiec nie tylko kończy szkołę, ale i zostaje jednym z najlepszych graczy w futbol amerykański.
PRZECZYTAJCIE RECENZJĘ FILMU
"Wielki Mike" - TVN, godz. 20.00

Ralph jest osiłkiem, który pracuje jako czarny charakter w grze komputerowej. To niewdzięczne zajęcie sprawia, że nikt go nie lubi. Pewnego dnia Ralph postanawia udowodnić, że jest lepszy, niż wszyscy myślą. Zdeterminowany wyrusza w niezwykłą podróż, aby zdobyć medal bohatera. Na drodze spotyka Vanellope, która również została odrzucona przez bliskich. Gdy okoliczności zmuszą ich do współpracy, para odkryje, że prawdziwa przyjaźń jest najcenniejszą wartością na świecie.
"Ralph Demolka" - Polsat, godz. 20.05

XXI Międzynarodowy Festiwal Piosenki i Kultury Romów. Pomysłodawcą i organizatorem wydarzenia jest Don Vasyl Szmidt, kompozytor, autor tekstów, piosenkarz, założyciel zespołu Czarne Perły, solista zespołów Terno i Roma, lider grupy Don Vasyl i Gwiazdy Cygańskiej Pieśni. Podczas festiwalu będzie obchodził jubileusz 55-lecia pracy artystycznej. Imprezę poprowadzi Anna Popek.
XXI Międzynarodowy Festiwal Piosenki i Kultury Romów Ciechocinek 2017 - TVP2, godz. 20.05

Kate Hudson kontra Anne Hathaway. Liv i Emma jako kilkuletnie dziewczynki wymarzyły sobie, że gdy dorosną, zorganizują wesela w hotelu Plaza w Nowym Jorku. Po latach przyjaciółki nadal utrzymują bliskie kontakty i w imię przyjaźni są gotowe do największych poświęceń. Mogą liczyć na siebie w najtrudniejszych sytuacjach. Obie planują swoje śluby w tym samym miesiącu. Wkrótce otrzymują wiadomość, że przez pomyłkę organizatorka wyznaczyła tę samą datę.
"Ślubne wojny" - TVP1, godz. 20.20

Wrocław, jesień 1981 r. Wśród działaczy "Solidarności" rośnie niepokój, konfrontacja opozycji z władzą wydaje się nieunikniona. Dziesięć dni przed ogłoszeniem stanu wojennego działacze dolnośląskiej "Solidarności" postanawiają wyprowadzić z wrocławskiego banku należące do związku pieniądze, ponieważ władze chcą zablokować możliwość dokonywania dużych wypłat. Plan jest niebezpieczny, gdyż związkowcy są śledzeni przez Służbę Bezpieczeństwa. Rozpoczyna się rozgrywka, w którą zostają zaangażowani cinkciarze, kasjerki, dyrektor banku i duchowni.
"80 milionów" - TVP Kultura, godz. 20.20

"Spider-Man: Homecoming". Człowiek-pająk w liceum, czyli dobrze odrobiona lekcjaZobacz więcej

Bridget dobiega pięćdziesiątki. Zamiast szelestu kartek w pamiętniku słychać odgłos stukania w klawiaturę laptopa. Przy dobrym drinku kobieta staje się królową Facebooka, Instagrama, Snapchata i innych mediów społecznościowych. Znów jest samotna; skupia się na karierze zawodowej. Jej poukładane życie zmienia się w momencie, gdy Bridget odkrywa, że jest w ciąży.
PRZECZYTAJCIE RECENZJĘ FILMU
"Bridget Jones 3" - CANAL+, godz. 21.00

Rok 2004. Tajlandia. Maria i Henry wraz z trzema synami spędzają święta Bożego Narodzenia w hotelu położonym przy plaży. Drugiego dnia świąt, gdy wszyscy odpoczywają nad basenem, od strony morza dochodzi huk, a ptaki i zwierzęta w panice uciekają w głąb lądu. Mieszkańcy hotelu zamierają w bezruchu. Chwilę później plaża, budynki i ludzie zostają zmieceni przez gigantyczną falę. Rodzina zostaje rozdzielona. W pogrążonej w chaosie okolicy rozpoczynają poszukiwania.
PRZECZYTAJCIE RECENZJĘ FILMU
"Niemożliwe" - Polsat, godz. 22.15

51-letni Dan Foreman jest szefem działu reklamy jednego z największych magazynów sportowych. Po reorganizacji firmy Dan traci stanowisko kierownicze, a jego bezpośrednim przełożonym zostaje o wiele młodszy Carter Duryea, cudowne dziecko biznesu, błyskawicznie wspinające się po szczeblach kariery. Dzieli ich nie tylko wiek, ale także wizja promowania magazynu. Jest jednak coś, co ich łączy. Obaj mają kłopoty rodzinne.
"W doborowym towarzystwie" - TVN, godz. 22.50

Film Françoisa Ozona. Podczas wakacji na południu Francji pochodząca z bogatej paryskiej rodziny Isabelle spotyka przystojnego Niemca. Przeżywa inicjację seksualną, choć nie jest zaangażowana w związek z chłopakiem. Po powrocie do Paryża zaczyna prowadzić podwójne życie. Dla rodziny oraz znajomych jest studentką i panną z dobrego domu. Równocześnie zarabia jako luksusowa prostytutka. Zakłada stronę internetową, za pośrednictwem której dobiera klientów. Tylko brat, Victor, zna jej tajemnicę. Pewnego dnia matka Isabelle odkrywa sekret.
"Młoda i piękna" - TVP Kultura, godz. 23.15

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×