Program tv na sobotę, 15.09.2018. Zobacz, co warto obejrzeć! [PROGRAM TELEWIZYJNY, PLAN DNIA]

Program tv na sobotę, 15 września - co dziś w tv? Hity dnia to m.in. kolejny odcinek "The Voice of Poland", "Dziewczyn ze Lwowa" oraz "Kung Fu Panda 3". W programie tv na sobotę także "Twoja twarz brzmi znajomo" i "Mam Talent"!

Multimedia

Program tv na sobotę, 15 września 2018 r.:

Po i jego odnaleziony ojciec wyruszają do sekretnej krainy pand. Złowieszczy wojownik Kai zaczyna pustoszyć Chiny. Odbiera moc mistrzom. Żeby pokonać wroga, Po musi dokonać niemożliwego - z rozbrykanych, niezdarnych pobratymców stworzyć drużynę niepokonanych Kung Fu Pand.
"Kung Fu Panda 3" - Polsat, godz. 20:05

Czas na kolejne Przesłuchania w ciemno w 9. edycji "The Voice of Poland"! Kogo Trenerzy zabiorą do swoich drużyn i komu podarują bilet do sławy, a kogo odeślą do domu? Swoje umiejętności zaprezentuje m.in. 21-letnia Ola, mieszkanka Jasła i nauczycielka Roksany Węgiel - zwyciężczyni programu "The Voice Kids". Podczas Blindów uczestniczka zdecydowała się zaśpiewać utwór "Respect" z repertuaru Arethy Franklin.
"The Voice of Poland" - TVP2, godz. 20:05

Olyia popada w coraz większą obsesję - jest pewna, że ktoś za nią cały czas chodzi. Zachowuje się tak irracjonalnie, że zaczyna to być trudne do zniesienia. Tomek postanawia sprawdzić, czy jego ukochana nie zwariowała i zaczyna... śledzić Olyę. Gdyby nie był tak bardzo skupiony na tym, żeby jej udowodnić, że to on ma rację, może zauważyłby, że dzieje się coś dziwnego. Pielęgniarki kontynuują rosyjskie konwersacje z panem Henrykiem, który zmęczony szukaniem w głowie słówek, znanych jeszcze z czasów szkolnych, postanawia przerwać tę maskaradę.
"Dziewczyny ze Lwowa" odcinek 29. - TVP1, godz. 20:30

Do mieszkania dziewczyn wprowadzi się dawna znajoma Poliny? Dogadają się? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Rzecz dzieje się w XVIII wieku na Karaibach. W Port Royal odbywa się uroczystość nominowania kapitana Norringtona na komandora. W tym ważnym dniu Norrington pragnie do sukcesów zawodowych dołączyć także osobisty - zdobyć rękę pięknej córki gubernatora, Elizabeth Swann. Nieoczekiwanie na przeszkodzie jego planom staje szalony pirat, postrach siedmiu mórz, sławny Jack Sparrow. Ów zuchwalec zamierza ukraść najszybszy okręt floty brytyjskiej, ponieważ jego własną Czarną Perłę przejęła zbuntowana załoga.
"Piraci z Karaibów: Klątwa Czarnej Perły" - TVN, godz. 21:45

21-letni Tim Lake dowiaduje się od ojca, że mężczyźni w ich rodzinie mają umiejętność cofania się w czasie, dzięki której mogą wpływać na to, co dzieje się w ich życiu. Niebawem Tim dochodzi do wniosku, że najbardziej zależy mu na znalezieniu miłości. Wkrótce zakochuje się z wzajemnością w Mary, ale z powodu zbiegu okoliczności musi cofnąć się w czasie. Pojawia się w świecie, w którym nie spotkał ukochanej. Niebawem przekonuje się, że dar nie chroni go przed cierpieniem, a podróże w czasie niosą ze sobą zagrożenia.
"Czas na miłość" - TVN7, godz. 21:45

Fotoreporterka Sara traci wzrok w wyniku obrażeń odniesionych w Afganistanie. Po kilku latach pogodzona z życiem kobieta jest w szczęśliwym związku z Ryanem. Razem mieszkają w pięknym apartamencie w Nowym Jorku. Pewnego dnia Sara wraca do domu i odkrywa, że Ryan nie żyje. Co gorsza, mordercy wciąż są w mieszkaniu. Okazuje się, że chłopak Sary był złodziejem drogocennych kamieni. Kobieta zostaje wplątana w kradzież diamentów. Musi wziąć udział w niebezpiecznej grze, w której stawką są nie tylko klejnoty, ale i jej życie.
"Uwięziona w mroku" - TVP2, godz. 22:15

Zobacz galerię

Co działo się w "Ameryka Express"?

Sprawdź pełny program tv na sobotę, 15.09.2018! >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×