Program TV na sobotę, 15.12.2018. Co obejrzeć dziś w tv? [PROGRAM TV, HITY DNIA]

Co obejrzeć w telewizji w sobotę, 15.12.2018? W programie TV na dziś m.in. Bitwa tenorów na róże, "Oszukane", "Podróże Guliwera", "Zatańcz ze mną", "Złodziejka tożsamości". Sprawdź program telewizyjny na sobotę,, 15 grudnia 2018!

Multimedia

Program tv na sobotę, 15 grudnia 2018 r.:

Kilkunastoletnia Natalia przeprowadza się do Krakowa, gdzie się urodziła. Pod czujnym okiem matki, Anny, nauczycielki baletu, ćwiczy taniec. Pewnego dnia przystojny chłopak bierze ją za kogoś innego. Wkrótce na dyskotece dziewczyna spostrzega swojego sobowtóra, Magdę. Dziewczyny zaprzyjaźniają się. Natalia pojawia się w domu Magdy, poznaje jej rodziców oraz siostrę, która przypomina jej własną matkę. Dochodzi do konfrontacji i badań DNA, które potwierdzają, że Natalia i Magda są siostrami, a Aneta jest córką Anny.
"Oszukane" - TVN, godz. 20:00

Koncert, w trakcie którego czterech śpiewaków walczy o tytuł najlepszego tenora. Inspiracją dla uczestników jest światowej sławy tenor Jan Kiepura. Wykonane zostaną najpopularniejsze utwory operowe. Publiczność wskaże zwycięzcę. Każdy z gości otrzyma przy wejściu różę, którą będzie mógł uhonorować wybranego przez siebie śpiewaka... czytaj więcej
"Bitwa tenorów na róże" - TVP2, godz. 20:05

Kiedy wrak statku trafia na ląd, skromny pracownik pocztowy o imieniu Guliwer odkrywa, że znalazł się na fantastycznej wyspie Liliputów. Dzięki opowieściom i heroicznym wyczynom Guliwer szybko zjednuje sobie malutkich mieszkańców. Kiedy zatraca się i sprowadza niebezpieczeństwo na nowych przyjaciół, prędko musi znaleźć sposób, by naprawić błąd. Dzięki temu Guliwer odkrywa, że bez względu na wzrost najważniejsze jest to, co ma się w sercu.
"Podróże Guliwera" - Polsat, godz. 20:10

John Clark, prawnik z Chicago, mąż i ojciec dwójki dzieci, podróżując kolejką z pracy do domu, codziennie widzi napis "Szkoła tańca panny Mitzi". Pewnego dnia, zaintrygowany pojawiającą się w oknie tancerką, wysiada z kolejki. Kieruje się do szkoły tańca i zapisuje się na lekcje. Ponieważ rozpoczyna się kurs, od razu trafia na parkiet i w ramiona uroczej nauczycielki, Pauliny. Żona Johna początkowo nie zauważa zmiany w jego zachowaniu. Dopiero po wpływem uwag córki baczniej przygląda się małżonkowi. Dochodzi do wniosku, że John ją zdradza.
"Zatańcz ze mną" - TVP1, godz. 20:35

Pewnego dnia Sandy Patterson z Kolorado dowiaduje się, że ktoś ukradł jego tożsamość i posługuje się kartą kredytową z jego danymi. Tym kimś jest Diana, która za pieniądze Sandy'ego rozrzutnie żyje na Florydzie. Patterson zostawia w domu żonę, dzieci i porzuca pracę, by na własną rękę odnaleźć złodziejkę. Ma na to tylko tydzień - po tym terminie będzie miał problemy z prawem. Gdy znajduje Dianę, jego życie nabiera tempa.
"Złodziejka tożsamości" - TVN7, godz. 21:05

Suburbicon to miasteczko doskonałe, ziszczony "amerykański sen", kwintesencja dobrobytu i statecznego życia. Spokój mieszkańców zostaje zmącony, gdy pewna kobieta, seniorka rodu Lodge'ów, zostaje zabita przez włamywacza. Jej syn Nicky, spragniony zemsty, na własną rękę rozpoczyna śledztwo w poszukiwaniu sprawców. Chłopak odkrywa mroczne sekrety rodzinne, układy i konflikty, które mogą mieć związek ze śmiercią jego matki.
"Suburbicon" - Canal+, godz. 21:55

Nicky jest doświadczonym oszustem, który potrafi omamić każdego. Mężczyzna nawiązuje współpracę z piękną femme fatale, która zawraca mu w głowie. Relacja szybko przeradza się w gorący romans. Po pewnym czasie Nicky dochodzi do wniosku, że nadmiernie się zaangażował i zrywa z Jess. Trzy lata później para znów się spotyka. Oboje próbują okraść bogatego Rafaela Garrigę.
"Fokus" - TVN, godz. 22:05

Pisarz Brian Kessler i jego przyjaciółka Carrie Laughlin wyruszają samochodem z Pittsburgha do Kalifornii. Chcą odwiedzić miejsca, w których działali seryjni zabójcy. Dla Briana to pretekst, by napisać o nich książkę, dla dziewczyny okazja, by sfotografować okryte złą sławą okolice. Aby zmniejszyć koszty podróży, zabierają ze sobą Early'ego Grayce'a i jego dziewczynę Adelę Corners. Podróż zamienia się w piekło, kiedy Carrie słyszy w wiadomościach, że Early jest poszukiwanym mordercą.
"Kalifornia" - Stopklatka TV, godz. 22:55

Zobacz galerię

Zobacz więcej wideo na kanale Youtube Telemagazynu!

Sprawdź pełny program tv na sobotę, 15.12.2018 >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×