Program TV na sobotę, 16.11.2019. Co obejrzeć 16 listopada w telewizji? [PROGRAM TV, HITY DNIA]

Program telewizyjny na sobotę, 16 listopada - co dziś w TV? Mecz Izrael - Polska i programy rozrywkowe! Wśród nich "Twoja twarz brzmi znajomo" oraz "The Voice of Poland". Program tv na sobotę to również filmy: "Sługi boże" i coś dla całej rodziny, czyli "Rio". Sprawdź nasz program tv na sobotę.

Multimedia

Program tv na sobotę, 16 listopada 2019 r.:

Natalia Nykiel będzie gościem muzycznym ćwierćfinału 10. edycji "The Voice of Poland"! Na voice’owej scenie ponownie zaśpiewają: Patryk Żywczyk, Bartosz Deryło, Alicja Szemplińska (drużyna Tomsona i Barona), Stanisław Ślęzak, Sonia Michalczuk, Tadeusz Seibert (drużyna Margaret), Julia Olędzka, Damian Kulej, Kasjan Cieśla (drużyna Kamila Bednarka), Piotr Szewczyk, Daria Reczek oraz Jakub Dąbrowski (drużyna Michała Szpaka). Kto przejdzie dalej?
"The Voice of Poland" 2. LIVE - TVP2, godz. 20:05

Po wypadnięciu z rodzinnego gniazda papuga Blu stała się łupem handlarzy egzotycznymi ptakami i ze słonecznego Rio trafiła do mroźnej Minnesoty. Tam zaopiekowała się nią Linda. Pewnego dnia w księgarni prowadzonej przez Lindę pojawia się doktor ornitologii Tulio, który oświadcza, że Blu jest ostatnim samcem z gatunku ary modrej, a w Rio znajduje się ostatnia samica, Jewel. Doktor zaprasza przyjaciół do Brazylii, aby połączyć papugi i umożliwić przetrwanie gatunkowi.
"Rio" - Polsat, godz. 20:05

Maria Altmann pochodzi z zamożnej wiedeńskiej rodziny, która w czasie wojny opuściła Austrię i osiedliła się w Kalifornii. Po latach kobieta decyduje się na odzyskanie zagrabionej przez nazistów kolekcji obrazów. Szczególnie zależy jej na namalowanym przez Gustava Klimta portrecie ciotki Adeli. Niezwykle cenne dzieło jest uważane za skarb narodowy Austrii. Władze nie zamierzają wydać płótna prawowitej właścicielce. Wspierana przez młodego adwokata Maria podejmuje batalię o odzyskanie rodzinnej pamiątki.
"Złota dama" - TVP Kultura, godz. 20:30

Polacy zmierzą się na Teddy Stadium w Jerozolimie z Izraelczykami. Biało-czerwoni piłkarze nie powinni mieć większych kłopotów ze zdobyciem trzech punktów w tym pojedynku. Tak było 10 czerwca 2019 roku na Stadionie Narodowym w Warszawie. Wtedy podopieczni selekcjonera Jerzego Brzęczka zwyciężyli 4:0 dzięki bramkom strzelonym przez Krzysztofa Piątka, Roberta Lewandowskiego, Kamila Grosickiego i Damiana Kądziora. Gospodarze mają minimalne szanse na awans do turnieju głównego z drugiego miejsca w tabeli grupy G.
Izrael - Polska - TVP1, godz. 20:35

Agent IMF Ethan Hunt oraz jego współpracownicy zostają oskarżeni o dokonanie ataku terrorystycznego na Kreml. Ścigany przez Rosjan i Amerykanów zespół staje do walki. Zmuszeni do życia w ukryciu, pozbawieni specjalistycznych urządzeń agenci starają się odzyskać dobre imię. Trafiają na ślad spisku mogącego doprowadzić do wojny nuklearnej.
"Mission: Impossible IV - Protokół duchów" - TVN7, godz. 21:00

W 11. półfinałowym odcinku 12. sezonu "Twoja twarz brzmi znajomo" Jeremi Sikorski wcieli się w jedną z największych gwiazd muzyki pop - Katy Perry. Ewelina Lisowska stanie się z kolei Edytą Górniak i wykona jej najważniejszą piosenkę w karierze pt. "To nie ja". Emocji w programie z pewnością nie zabraknie!
"Twoja twarz brzmi znajomo 12" odcinek 11. - Polsat, godz. 22:10

Młoda Niemka popełnia samobójstwo, skacząc z wieży wrocławskiego kościoła. Prowadzący śledztwo komisarz Warski nie jest zachwycony, gdy do sprawy zostaje przydzielona niemiecka policjantka Ana Wittesch. Mężczyzna nie wie, że Ana, która miała polskich przodków, przyjechała do Wrocławia, by prowadzić jeszcze jedno dochodzenie. Wkrótce do miasta przybywa wysłannik Banku Watykańskiego - dr Kuntz. Tymczasem z wieży wrocławskiej świątyni rzuca się kolejna dziewczyna.
"Sługi boże" - TVP2, godz. 23:55

Zobacz galerię

Sprawdź pełny program telewizyjny na sobotę, 16.11.2019 >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×