Program tv na sobotę 17.02.2018. Zobacz, co warto obejrzeć! [PLAN DNIA]

Co obejrzeć w sobotę, 17.02.2018 w telewizji? W programie TV na sobotę m.in. filmy dla dzieci, ostatnie bitwy w "The Voice Kids" a także konkurs na dużej skoczni olimpijskiej. Sprawdź nasz program tv na sobotę!

Multimedia

Program tv na sobotę, 17 lutego 2018 r.:

Skoczkowie przenieśli się na dużą skocznię olimpijskiego kompleksu Alpensia Jumping Park w Pjongczangu. Na obiekcie, którego rozmiar wynosi 142 metry, odbędą się sobotni konkurs indywidualny jak i poniedziałkowa rywalizacja drużynowa. Piątkowe kwalifikacje bez problemów przeszli wszyscy czterej nasi reprezentanci. Najlepszy z biało-czerwonych był Kamil Stoch (131,5 metra - 7. miejsce), Maciej Kot zajął 8. lokatę, a Dawid Kubacki i Stefan Hula zajęli miejsca w drugiej dziesiątce. Zwyciężył brązowy medalista ze skoczni normalnej Norweg Robert Johansson (135 m)... czytaj więcej
"Pjongczang 2018 skoki narciarskie na dużej skoczni" - TVP1, godz. 13:30

Gru porzucił życie złoczyńcy, aby móc zająć się wychowaniem Margo, Edith i Agnes. Gdy zniknęły korzyści materialne płynące z niegodziwego życia, Gru musi wymyślić, w jaki sposób zapewnić dziewczynkom utrzymanie i nadal zatrudniać dr. Nefario i Minionki. Kiedy powoli zaczyna przyzwyczajać się do roli zwykłego ojca, u jego drzwi pojawia się tajna organizacja zajmująca się eliminowaniem zła na świecie. Liga ds. Zwalczania Złoczyńców właśnie ściga człowieka odpowiedzialnego za spektakularny napad. Szczęśliwy Gru powraca do gry.
"Minionki rozrabiają" - TVN, godz. 20:00

Bajki Disneya, Pixara i DreamWorks, które podbiły serca nie tylko dzieci Zobacz więcej

Jak w ciągu kilkunastu tygodni stać się najlepszą paczką przyjaciół, i to jeszcze taką, dla której wspólnym hobby jest muzyka? Wie to Dawid Kwiatkowski i jego osiemnastoosobowa ekipa, która w najbliższym odcinku "The Voice Kids" będzie starać się o miejsce w Finale. Wzorem poprzednich odcinków, z sześciu trzyosobowych tercetów, młody Trener będzie musiał wybrać po jednej osobie, która przejdzie do strefy "Sing off". Następnie wytypowani uczestnicy zaśpiewają swoje piosenki z "Przesłuchań w Ciemno", a Dawid będzie musiał wyłonić trzy osoby, które będą reprezentowały go w Finale... czytaj więcej
"The Voice Kids" Bitwy 3. - TVP2, godz. 20:05

Dawid Kwiatkowski śpiewa razem ze swoją drużyną! Jaką piosenkę wybrali? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Pod nieobecność farmera jego zwierzęta chodzą na dwóch nogach, mówią ludzkim głosem, oglądają telewizję i urządzają imprezy w stodole. Zabawie przewodzi krowa Otis, za nic mająca rady ojca, zwierzchnika wszystkich zwierząt na farmie. Ben bezskutecznie próbuje nauczyć syna dojrzałości i odpowiedzialności za innych. Gdy w gospodarstwie pojawiają się kojoty, które napadają na kurnik, Ben postanawia sam walczyć z wrogami. Niestety, ponosi klęskę. Zwierzęta wybierają nowego lidera - Otisa. Wierzą, że ten uchroni ich przed niebezpieczeństwem.
"Krowy na wypasie" - Polsat, godz. 20:10

James Bond ma ustalić, kto zabił sir Roberta Kinga, właściciela szybów naftowych i strategicznych linii przesyłu surowców. Agent 007 musi ochraniać córkę ofiary, Elektrę, spadkobierczynię King Enterprises. Tymczasem do akcji wkracza terrorysta Renard, który planuje zniszczenie rurociągów oraz przejęcie bomby neutronowej i ładunku plutonu. Bond dociera jego tropem do Turcji. Okazuje się, że Renard ukrył bombę we wnętrzu rurociągu. James zaczyna się domyślać, kto jest mocodawcą Renarda.
PRZECZYTAJ RECENZJĘ FILMU
"Świat to za mało" - TVP1, godz. 20:15

Dziewczyny agenta 007. Która z nich jest najseksowniejsza? Zobacz więcej

Mike Lowrey i Marcus Burnett są policjantami ze specjalnej jednostki antynarkotykowej. Ich zadaniem jest przejęcie dużej partii ecstasy, przemycanej z Amsterdamu na teren Miami. Tropy prowadzą do bezwzględnego Kubańczyka, Johnny'ego Tapii. Ten gangster o mafijnych ambicjach rozpętał wojnę podziemnych gangów i próbuje przejąć kontrolę nad miastem. Zadanie agentów, i tak trudne, ulega dalszym komplikacjom, gdy Mike i Syd, młodsza siostra Marcusa, zaczynają się sobą poważnie interesować.
PRZECZYTAJ RECENZJĘ FILMU
"Bad Boys II" - Polsat, godz. 22:00

W Los Angeles w dniu świętego Walentego przecinają się ścieżki kilkunastu osób zmagających się z kłopotami sercowymi. Wśród nich są m.in.: zakochana w żonatym lekarzu Julia, przeżywające kryzys małżeństwo - Edgar i Estelle, samotna Kara, Morley, której właśnie oświadczył się chłopak, a także powracająca z frontu kapitan Kate Hazeltine i dziennikarz sportowy Kelvin, który wbrew swojej woli musi przygotować materiał o walentynkach. 14 lutego zmieni życie każdego z bohaterów.
PRZECZYTAJ RECENZJĘ FILMU
"Walentynki" - TVN, godz. 22:05

Zobacz galerię

Nowe zagraniczne seriale DO ZOBACZENIA

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×