Program TV na sobotę, 17.03.2018. Co warto obejrzeć w telewizji? [PROGRAMM TELEWIZYJNY]

Co obejrzeć w telewizji w sobotę, 17.03.2018 w telewizji? W programie telewizyjnym na dziś m.in. "Volta" Juliusza Machulskiego oraz świetne animowane "Auta 3". Co jeszcze warto dzisiaj obejrzeć? Sprawdź program TV na sobotę, 17 marca 2018!

Multimedia

Program telewizyjny na sobotę, 17 marca 2018 r.:

Gargamel po raz kolejny zagraża spokojnemu życiu Smerfów. Tym razem okrutny czarownik tworzy podobne do nich stworki. By je ożywić, niezbędne jest wypowiedzenie zaklęcia, które zna tylko Smerfetka. Gargamel porywa ją i wywozi do Paryża. Pozostałe Smerfy zrobią wszystko, by ją wybawić z opresji. Pomogą im w tym przyjaciele ze świata ludzi.
"Smerfy II" - Polsat, godz. 20:00

Film Juliusza Machulskiego. Za sprawą „Volty” Juliusz Machulski nie odzyska korony króla polskiej komedii, ale mimo wszystkich potknięć całość dobrze się ogląda i raczej po wyjściu z seansu nie będzie się miało poczucia straconego czasu. Po ostatnich filmowych dziełach autora „Kilera” można było spodziewać się katastrofy, więc całe szczęście, że Machulski postanowił na prostotę i nieskomplikowaną rozrywkę. Nierówne to strasznie, ale dla Jacka Braciaka warto.
PRZECZYTAJCIE RECENZJĘ FILMU
"Volta" - CANAL+, godz. 20:00

Dwoje pracowników mieszczącego się w Chicago browaru rzemieślniczego, Luke i Kate, spędza razem całe noce na piciu alkoholu i flirtowaniu. Podczas weekendu spędzanego z partnerami, okazuje się, czy im na sobie zależy.
"Kumple od kufla" - TVP Kultura, godz. 20:00

Zygzak McQueen przechodzi trudne chwile. Legenda sportów motorowych jest powoli spychana na boczny tor przez ultraszybkie auta nowej generacji. Jego jedyną nadzieją jest młoda, pełna werwy i pasji mechanik Cruz Ramirez. Dzięki niej i jej sprytnemu planowi Zygzak udowodni wszystkim, że zdobywca Złotego Tłoka łatwo się nie poddaje.
"Auta 3" - HBO, godz. 20:10

Kto odpadł w trzecim odcinku tanecznego show?Zobacz więcej

Annie Walker, przeżywająca trudny okres trzydziestoparolatka, ma zostać honorową druhną na ślubie najlepszej przyjaciółki. Postawiona w nowej sytuacji, pragnie jak najlepiej wywiązać się z powierzonego zadania. Niestety, na drodze staje jej inna druhna, Helen, która chce zająć miejsce Annie. Jedną z planowanych atrakcji ma być wieczór panieński w Las Vegas.
PRZECZYTAJCIE RECENZJĘ FILMU
"Druhny" - TVN, godz. 21:05

Niedaleka przyszłość. Populacja mutantów skurczyła się do kilku osobników. W kryjówce przy granicy meksykańskiej zmęczony życiem Logan opiekuje się schorowanym profesorem X. Pewnego dnia nieznajoma prosi, by zajął się Laurą - ściganą przez tajemniczą organizację młodą mutantką. Zadania ochrony dziewczyny, z którą Logan ma więcej wspólnego, niż mu się wydaje, nie ułatwia wiek mutanta - jego czynnik gojący zaczyna szwankować.
"Logan: Wolverine" - CANAL+, godz. 21:45

Dwayne Johnson jako Hercules. Grecki półbóg Herkules jest synem potężnego Zeusa. Jego życie było pełne cierpienia i bólu. Po wykonaniu legendarnych dwunastu prac Herkules zostaje zdradzony przez boginię Herę. Traci żonę i córki. Aby zagłuszyć cierpienie, toczy krwawe bitwy, które przynoszą mu ukojenie. Towarzyszy mu sześciu gotowych na wszystko straceńców. Król Tracji proponuje Herkulesowi i jego kompanom, by za sowitą opłatą szkolili żołnierzy. Uważa, że dzięki temu jego armia stanie się najpotężniejsza na świecie.
PRZECZYTAJCIE RECENZJĘ FILMU
"Herkules" - TVP1, godz. 22:15

Po samobójczej śmierci żony, ciężko poparzonej w wypadku samochodowym, chirurg plastyczny Robert Ledgard porzuca zawód. Owładnięty obsesyjnym pragnieniem stworzenia syntetycznej ludzkiej skóry, odpornej na obrażenia, lekarz prowadzi eksperymenty w rezydencji w Toledo. Rolę królika doświadczalnego pełni Vera. Pozbawiona kontaktu ze światem zewnętrznym kobieta całymi dniami ćwiczy jogę, rzeźbi, czyta i ogląda telewizję. Robert obserwuje ją na wielkim ekranie w jadalni. W rezydencji mieszka też gospodyni, Marilia. Pewnego dnia pojawia się jej syn.
PRZECZYTAJCIE RECENZJĘ FILMU
"Skóra, w której żyję" - Ale kino+, godz. 22:15

Zobacz galerię

Nowe seriale DO ZOBACZENIA

Sprawdź program tv na piątek, 16.03.2018! >>

Program telewizyjny na piątek, 16 marca 2018 r.:

Porywająca animacja, w której uwielbiani przez dzieci bohaterowie jednoczą siły, by pokonać złowrogiego Pitcha. Mroczny duch, Pitch, dąży do tego, by zapanować nad snami dzieci i sprowadzić na nie ciemność i strach. Aby do tego nie dopuścić, bohaterowie dziecięcej wyobraźni tworzą zastęp Strażników, który rzuca wyzwanie okrutnemu Pitchowi. Wśród nich są między innymi: Święty Mikołaj, Króliczek Wielkanocny, Piaskowy Ludek czy Zębowa Wróżka. Do zastępu dołącza też buntowniczy Jack Mróz, który jednocześnie pragnie dowiedzieć się, kim tak naprawdę jest. Pełna doskonałych żartów, które zachwycą zarówno najmłodszych, jak i dorosłych widzów, opowieść o grupie baśniowych bohaterów i ich niezwykłej misji.
PRZECZYTAJ RECENZJĘ FILMU
"Strażnicy marzeń" - TVN7, godz. 20:00

Od pamiętnej bitwy o Nowy Jork minęły dwa lata. Steve Rogers, który jako bohaterski Kapitan Ameryka bronił miasta, żyje teraz spokojnie w Waszyngtonie i próbuje odnaleźć się we współczesnym świecie. Mężczyzna nadal współpracuje z szefem agencji T.A.R.C.Z.A., Nickiem Furym, i razem z agentką Natashą Romanoff uczestniczy w niebezpiecznych misjach. Gdy Fury zostaje wplątany w złowrogą intrygę i pada ofiarą zamachu, Rogers i Natasha muszą stawić czoła tajemniczemu wrogowi - Zimowemu Żołnierzowi. "Kapitan Ameryka: Zimowy żołnierz" to sequel przebojowej produkcji Joego Johnstona z 2011 roku, opartej na komiksach kultowego wydawnictwa Marvel.
PRZECZYTAJ RECENZJĘ FILMU
"Kapitan Ameryka: Zimowy żołnierz" - TVN, godz. 20:00

TOP 15 seriali Netflixa do nadrobienia wiosną 2018. Co oprócz głośnych hitów warto obejrzeć? Zobacz więcej

W trzecim odcinku "Tańca z gwiazdami" studio zamieni się w salę weselną, a uczestnicy będą czynnie uczestniczyć w zabawie weselnym. Głównymi bohaterami będzie oczywiście para młoda, którą zostali... Renata Kaczoruk i Michał Jeziorowski. Ich "pierwszy taniec" to namiętna rumba. - To będzie dosyć wyjątkowy jak na tę okazję taniec, bo jest tam więcej ognia, więcej namiętności i więcej seksu niż byłoby w walcu czy innym "pierwszym tańcu" na klasycznym weselu - wskazuje Renata. Świadkami pary młodej są Kasia Dziurska i Tomek Barański.
"Dancing with the stars. Taniec z gwiazdmi" - Polsat, godz. 20:05

Do Sylwii zaczyna docierać, że związała się z mężczyzną, który ma zobowiązania i nie można udawać, że jakoś się to ułoży. Grażyna nie ustaje w naciskach, prośbach i perswazjach, przekonana, że córka popełni życiowy błąd, jeśli zwiąże się z Mariuszem. Nieoczekiwanie w sprawach Sylwii wypowiada się Aśka, która sama właśnie zakończyła terapię i ma dużo dobrych rad dla wszystkich. Następuje poważne spięcie, którego konsekwencje okażą się zaskakujące. Najbardziej dla Pawła. Ale wszystko to schodzi na dalszy plan, gdy furgonetka Jacka zostaje zatrzymana do rutynowej kontroli drogowej... czytaj więcej
"O mnie się nie martw" - TVP2, godz. 20:45

Christine budzi się w łóżku z człowiekiem, którego nie zna, w obcym domu. Mężczyzna uspokaja, że jest jej mężem, Benem. Wyjaśnia, że przed dziesięcioma laty uległa wypadkowi, w wyniku którego jej mózg doznał uszkodzenia. Od tamtej pory budzi się każdego ranka, nie pamiętając niczego, co wydarzyło się po wypadku. Jej terapię prowadzi dr Nasch, który prosi, by nagrywała swoje doświadczenia. Każdego dnia przypomina jej o kamerze. Gdy nagrania zaczynają odbiegać od tego, co relacjonuje mąż, Christine postanawia odkryć prawdę o przeszłości.
PRZECZYTAJ RECENZJĘ FILMU
"Zanim zasnę" - TVN Fabuła, godz. 21:00

Adaptacja powieści Alexa Haleya. Jest to remake słynnego serialu telewizyjnego z 1977 roku. Opowiada o dramatycznych losach afroamerykańskich mieszkańców USA, przedstawia sagę czarnoskórej rodziny na tle historii kraju. Afryka Zachodnia, rok 1770. Młody wojownik Kunta Kinte jego rodzina, wierni poddani króla ludu Mandingo stawiają opór najeżdżającym ich ziemie Europejczykom. Ich najbliższym wrogiem jest jednak mieszkająca opodal rodzina Koro, trudniąca się porywaniem ludzi i sprzedawaniem ich Anglikom w zamian za broń palną. Pewnego dnia Kunta Kinte wraz z grupą rówieśników wyrusza do dżungli, by odbyć rytualne szkolenie związane z osiągnięciem wieku męskiego.
"Korzenie" - TVP1, godz. 21:30

Renulka bierze ślub, a Popek ocieka seksem. Tak było na próbach do weselnego odcinka "Tańca z gwiazdami"! [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Lara nie lubi daty 15. maja, gdyż w tym dniu przypada rocznica śmierci jej ojca, Lorda Crofta. Jednak przypadek sprawia, że to właśnie ona rozpoczyna poszukiwania tajemniczego trójkąta. Pewnej nocy wyrywa ją ze snu tykanie zegara, odnajduje go. Okazuje się, że to niezwykły zegar, który odlicza czas, jaki pozostał do zaćmienia Słońca. Co więcej, ten zegar uruchomił się nagle, bez żadnej ingerencji z zewnątrz. Wkrótce okazuje się, że na tajemniczy zegar, który Larze pozostawił jej ojciec, poluje wielu kolekcjonerów starożytnych przedmiotów, a oni nie przebierają w środkach, by osiągnąć swój cel. Przeciwnicy Lary są bezwzględni i okrutni, no i przede wszystkim mają bardzo niecne zamiary wobec świata.
PRZECZYTAJ RECENJZĘ FILMU
"Lara Croft: Tomb Raider" - TVN, godz. 22:50

Co dziś w tv? Oto program telewizyjny na czwartek, 15 marca 2018 r.:

Detektyw Axel i jego ludzie podczas rutynowej akcji w jednym z warsztatów samochodowych trafiają na furgonetkę wyładowaną pieniędzmi. W warsztacie dochodzi do strzelaniny, szef Axela ginie. Ten poprzysięga zemstę i osobiście nadzoruje śledztwo. Wszystkie ślady prowadzą do Kalifornii. Axel po raz trzeci wraca do Beverly Hills, aby znów prosić o pomoc swego sprawdzonego współpracownika, detektywa Billy'ego Rosewooda. Do współpracy z nimi oddelegowany zostaje również John Flint. To starej daty policjant, który nie potrafi przyzwyczaić się do nieregulaminowych, ale za to skutecznych metod Axela.
Gliniarz z Beverly Hill III" - TVN7, godz. 20:00

Genialny profesor chemii Sherman Klump prowadzi zajęcia na uniwersytecie. Z powodu nadmiernej tuszy i monstrualnego wyglądu jest onieśmielony i zagubiony, boi się złośliwych docinków studentów i pobłażliwych spojrzeń kolegów. Laboratoryjne eksperymenty profesora często prowadzą do katastrofy, toteż uczelnia traci sponsorów. Po kolejnym incydencie dziekan Richmond udziela podwładnemu ostatniego upomnienia. Jedyną szansą dla profesora Klumpa jest zainteresowanie władz uczelni swoimi najnowszymi badaniami naukowymi. Wraz z asystentem Jasonem opracowuje genetyczną metodę odchudzania. Kiedy profesor zakochuje się w studentce Carli Purty postanawia dla niej zadbać o swój wygląd, choć ona akceptuje go takim jakim jest.
"Gruby i chudszy" - TV Puls, godz. 20:00

W pożyciu Anki i Pawła dochodzi do kryzysu. Paweł ma problemy z erekcją i coraz bardziej przejmuje się nową sytuacją. Zaczyna się interesować zdrowiem, wprowadza dietę sprzyjającą potencji, nawet kupuje nowy materac, doszukując się przyczyny swojej niedyspozycji. Inga i Andrzej są onieśmieleni swoim spontanicznym miłosnym uniesieniem podczas imprezy. Zachowują się w stosunku do siebie podejrzanie uprzejmie, co nie umyka uwadze Hani. Andrzej decyduje się na szczerość, proponuje Indze wejście w romans. Patrycja po romantycznej kolacji z Wiktorem w restauracji Kuby jest przekonana, że Wikę zdradza mąż. Wiktor radzi żonie, by nie wtrącała się w tę sprawę, próbuje przekonać, że nie mogą mieć pewności, czego świadkami byli przed restauracją. Chcąc zmienić temat, Wiktor zaczyna rozmowę o powiększeniu rodziny... czytaj więcej
"Przyjaciółki" - Polsat, godz. 21:10

Lin proponuje Melendezowi zawody, które Glassman urządzał im, kiedy oboje byli stażystami. Specjaliści z wybranymi stażystami zajmą się podobnymi przypadkami, a zwycięży zespół lepiej oceniony przez pacjenta. Podobne przypadki okazują się jednak bardzo różne i całkiem inne, niż się początkowo wydawało. Lim, Shaun i Jared zajmują się nastolatką, która okazuje się chłopcem. A Melendez z Claire i Morgan (byłą rezydentką Coyle'a) mają samotnego ojca, który jak najszybciej chce wyjść ze szpitala. Ale pacjent sam sprokurował sobie problem znacznie poważniejszy niż pęknięty wyrostek robaczkowy.
"The Good Doctor" - TVP2, godz. 21:20

W programie tv na czwartek także współczesna wersja baśni o Kopciuszku, osadzona w barwnym świecie kabaretu. Znakomita obsada z nagrodzoną Oscarem Cher i Christiną Aguilerą na czele. Ali, obdarzona wyjątkowym głosem dziewczyna z małego miasteczka, postanawia wyjechać do Los Angeles i szukać szczęścia w show-biznesie. Przypadkiem dostaje się do The Burlesque Lounge, niegdyś słynnej, a dziś podupadającej rewii, której właścicielką jest Tess. Ali zostaje kelnerką, jednak kiedy jej talent odkrywają kierownik sceny i konferansjer, szybko trafia na scenę. Dziewczyna odnosi oszałamiający sukces. Czy będzie potrafiła sobie z nim poradzić? Jedyna w swoim rodzaju opowieść o magicznym świecie burleski.
PRZECZYTAJ RECENZJĘ FILMU
"Burleska" - Polsat, godz. 22:10

Kuba Brenner jest młodym, dobrze zapowiadającym się skrzypkiem, który w wyniku splotu wyjątkowo niekorzystnych okoliczności zostaje wplątany w gangsterskie porachunki. Wszystko zaczyna się, kiedy Kuba zgadza się pomóc swojemu nieśmiałemu i zakompleksionemu przyjacielowi, Oskarowi w skorzystaniu z usług agencji towarzyskiej. Po wieczorze spędzonym z dwiema dziewczynami w mieszkaniu wujka Oskara, okazuje się, że chłopcy nie byli odpowiednio przygotowani finansowo. Opiekun dziewczyn w ramach rekompensaty zabiera drogocenną figurkę z kolekcji wujka. Chłopcy postanawiają ją odzyskać. Kuba zastawia skrzypce w lombardzie i udaje się do agencji, aby wykupić figurkę. Niestety, trafia w sam środek mafijnej transakcji…
PRZECZYTAJ RECENZJĘ FILMU
"Chłopaki nie płaczą" - TVN, godz. 22:30

Wallace Avery jest zmęczony swoją monotonną egzystencją. Postanawia wiec rozpocząć nowe życie jako król golfa Artur Newman. Opracowuje plan zniknięcia i z nowymi dokumentami rusza ku przeznaczeniu. Pozostawia za sobą pogrążoną w żałobie kochankę i nastoletniego syna, początkowo niewzruszonego zniknięciem ojca, którego starania nawiązania kontaktu konsekwentnie odrzucał. W drodze na prywatne pole golfowe, gdzie ma nadzieję zacząć pracę, Arthur poznaje intrygującą Mike, która także ucieka od przeszłości używając tożsamości kogoś innego. Wspólnie włamują się do pustych domów i podszywają pod nieobecnych właścicieli. Przebywają namiętny romans i uczą się sobie ufać. Z czasem jednak staje się jasne, że tęsknią do tego, kim naprawdę są.
Drugie życie króla" - Stopklatka TV, godz. 22:35

Program tv na środę, 14 marca 2018 r.:

Wiktor Naworski leci z rodzinnej Krakozji do Nowego Jorku, gdzie ma do wypełnienia misję - ostatnią wolę ojca. Podczas podróży w jego ojczyźnie zachodzą poważne zmiany. Po wylądowaniu na nowojorskim lotnisku Wiktor dowiaduje się, że w Krakozji doszło do zamachu stanu. W związku z tym jego paszport stracił ważność, ponieważ kraj, z którego pochodzi, przestał formalnie istnieć, a obsługa lotniska nie chce go wypuścić do miasta. Od tego momentu jego domem jest terminal. Pewnego dnia Wiktor poznaje tu stewardesę Amelię Warren...
PRZECZYTAJ RECENZJĘ FILMU
"Terminal" - TVN7, godz. 20:00

W 2. odcinku programu "Umów się ze mną. Take me out" kolejni panowie będą starać się o randkę z jedną z 30 dziewcząt, ale nie będzie to łatwe! Panie nie szczędzą komplementów, jednak ostrych słów też nie brakuje: - Ooo do schrupania; - Jest tak słodki, że aż mnie zemdliło; - Ja go się boję – takie oceny padną w nadchodzącym odcinku. Będzie gorąco... czytaj więcej
"Umów się ze mną. Take me out" odcinek 2. - Polsat, godz. 20:05

Barcelona spotka się na Camp Nou z Chelsea w rewanżowym pojedynku 1/8 finału Ligi Mistrzów UEFA. 20 lutego na Stamford Bridge w Londynie padł remis 1:1. Niektórzy obserwatorzy mogą być zaskoczeni tym wynikiem, ponieważ spodziewali się, że barcelończycy wysoko wygrają z zespołem ze stolicy Wielkiej Brytanii. Ale piłkarze CFC bardzo dobrze bronili dostępu do własnej bramki i wyszli na prowadzenie w 62. minucie. Zawodnicy BFC wyrównali kwadrans przed końcem meczu. By awansować do ćwierćfinału, teraz potrzebują oni tylko bezbramkowego remisu...
FC Barcelona - Chelsea FC - TVP1, godz. 20:40

W szpitalu zjawia się nowy kandydat do szkoły Falkowicza: Rafał Malicki, lekarz wojskowy i specjalista medycyny ratunkowej. A doktor Wilczewski i Kasia Smuda okazują się dawnymi znajomymi - których przed laty łączyła nie tylko przyjaźń... Poza tym do Leśnej Góry przyjeżdża doktor Hanna Sikorka, szukając Falkowicza. Młoda lekarka ma tętniaka i jest gotowa na wszystko, by operował ją właśnie profesor. Chirurg uważa jednak, że zabieg jest zbyt ryzykowny Tymczasem na SOR zgłasza się Anna ciężko pobita kobieta, która prosi Wiktorię o wykonanie obdukcji. Chwilę później do szpitala dociera także mąż pacjentki... czytaj więcej
"Na dobre i na złe" odcinek 699. - TVP2, godz. 20:45

Program tv na środę to także drugi odcinek kulinarnego show Polsatu "Top Chef". W najbliższym odcinku kucharzy skontrolują tajemniczy inspektorzy. Sprawdzą pracę uczestników, którzy będą musieli wspiąć się na wyżyny swoich kulinarnych umiejętności. Będą to gwiazdy "Ucha Prezesa" - Mikołaj Cieślak i Paweł Koślik, czyli serialowi Mariusz i Adrian... czytaj więcej
"Top Chef" odcinek 2. - Polsat, godz. 21:30

Po emocjonujących zmaganiach w Hongkongu uczestnicy przeniosą się na „wyspę tysiąca świątyń”, czyli tajemnicze, mistyczne Bali. Na nietypowych gości z Polski czekać będzie niespodzianka – powita ich sama rodzina królewska, a na ich cześć odprawiona zostanie ceremonia wypędzenia złych duchów. To jednak nie wszystko. Gra toczy się dalej, dlatego ten, któremu uda się zyskać specjalne względy księcia, otrzyma wyjątkową nagrodę. Po ceremonii przyjdzie czas na trzy wymagające konkurencje. Pierwsza z nich pozwoli uczestnikom lepiej poznać miasteczko Sanur… choć będą mieli na to niewiele czasu. Podzieleni na grupy rozpoczną bieg, którego celem będzie odnalezienie charakterystycznych lokalizacji ze zdjęć...
"Agent - Gwiazdy" odcinek 4. - TVN, godz. 21:30

Dr Misio o Mordorze i Rysiu z "13 posterunku" [WIDEO]Zobacz więcej

Bieszczady, zimowy dzień stanu wojennego. W związku ze śledztwem w sprawie morderstwa zespół operacyjno-dochodzeniowy pod dowództwem porucznika Mroza prowadzi wizję lokalną w gospodarstwie Dziabasów. Podejrzany, urodzony w 1938 r. w Rzeszowie Edward Środoń, opowiada, co wydarzyło się jesienią 1978 roku podczas pijackiej nocy. Historię Środonia oraz Bożeny i Zdzisława Dziabasów przeplatają szwindle milicjantów, którzy uczestniczą w dochodzeniu. Załatwienie prywatnych interesów okazuje się istotniejsze niż ustalenie prawdy.
PRZECZYTAJ RECENZJĘ FILMU
"Dom zły" - Stopklatka TV, godz. 22:00

Pan Brooks, przykładny mąż i ojciec, szanowany obywatel nagrodzony tytułem "Człowieka roku" w Portland, prowadzi podwójne życie. Pod maską człowieka bez skazy skrywa mordercze instynkty. Dzięki nieposzlakowanej opinii, sprytowi i inteligencji pozostaje poza podejrzeniem. Od ostatniego zabójstwa mijają dwa lata. Brooks, popychany do działania przez sadystyczne alter ego, znów uderza, zabijając parę kochanków. Tym razem zostaje zauważony i sfotografowany przez podglądacza, który zaczyna go szantażować. Na trop zabójcy wpada detektyw Atwood.
"Mr Brooks" - TVN, godz. 22:30

Program tv na dziś - wtorek - sprawdź co leci w TV 13.03.2018 r.:

Rok 2070. Minęło 40 lat od nieudanej inwazji obcych na Ziemię. Świat żyje w oczekiwaniu na powrót najeźdźców - podobnych do owadów istot, które stworzyły zaawansowane technicznie społeczeństwo. Ziemskie centrum obrony rekrutuje najinteligentniejsze jednostki jeszcze na etapie dzieciństwa i poddaje je szkoleniu w walce z obcymi. Wybrańcy są kierowani do orbitalnej szkoły bojowej. Najlepszym spośród kadetów jest Andrew Wiggin. Jego siostra, Val, nazywa go Enderem. Nauczyciele sądzą, że Ender jest jedyną nadzieją ludzkości na ocalenie.
PRZECZYTAJCIE RECENZJĘ FILMU
"Gra Endera" - TVN 7, godz. 20:00

Bryan Mills to emerytowany agent CIA, któremu udało się uwolnić porwaną przez albańskich gangsterów córkę, Kim. Po latach starań ojciec nawiązał z nią bliski kontakt. Zaczął ją szkolić, aby radziła sobie w sytuacjach zagrożenia. Chcąc odbudować więzy rodzinne, wraz z byłą żoną, Lenore, i córką Bryan organizuje wakacje w Stambule. Tam zostają porwani przez ludzi Murada, szukającego zemsty za zabicie syna. Kim udaje się uciec. Ścigana przez bandytów kobieta pomaga uwolnić się ojcu, który bezlitośnie rozprawia się z porywaczami żony.
PRZECZYTAJCIE RECENZJĘ FILMU
"Uprowadzona II" - Polsat, godz. 20:05

Akcja rozgrywa się w 2014 roku w Afganistanie. Kapitan Antarès Bonassieu wraz z plutonem stacjonuje na granicy z Pakistanem, w Dolinie Wakhan. Żołnierze są przygotowani na atak. Sytuacja się zmienia, kiedy kilku z nich znika bez śladu. Nikt nie wie, co się z nimi stało; wszyscy są podejrzani. Okazuje się też, że zaginionych łączyła jedna rzecz - przed zniknięciem wszyscy mieli identyczne sny.
"Front w Dolinie Wakhan" - Ale kino+, godz. 20:10

13 marca 2018 roku na Old Trafford Manchester United zmierzy się z Sevillą w rewanżowym meczu 1/8 finału Ligi Mistrzów UEFA. 21 lutego w Hiszpanii padł bezbramkowy remis. Wynik ten jest korzystny dla piłkarzy SFC, bo w przypadku remisu bramkowego to zawodnicy z Półwyspu Iberyjskiego awansują do fazy ćwierćfinałowej. Romelu Lukaku, Chris Smalling, Phil Jones i koledzy muszą odnieść zwycięstwo, żeby zakwalifikować się do najlepszej ósemki turnieju.
Manchester United - Sevilla FC - CANAL+, godz. 20:40

Parę wampirów, Adama i Eve, od stuleci łączy głębokie uczucie. On mieszka w wiktoriańskim domostwie na obrzeżach Detroit, odcięty od świata, który jest źródłem jego depresji. Przy życiu trzyma go miłość do Eve i do muzyki, którą komponuje. Ona przebywa w Tangerze, gdzie towarzystwa dotrzymuje jej Christopher Marlowe - prawdziwy autor dramatów Szekspira. Kochankowie komunikują się za pomocą Internetu. Gdy Eve zdaje sobie sprawę z przygnębienia Adama, postanawia do niego pojechać. Wkrótce wizyta siostry Eve przerywa spokój zakochanych.
PRZECZYTAJCIE RECENZJĘ FILMU
"Tylko kochankowie przeżyją" - TVP Kultura, godz. 21:55

Ostatni wywiad z Wojciechem Młynarskim, zawierający nieznane archiwalia, fotografie, teledyski - niektóre powstałe na potrzeby filmu. Obraz dopełnia ponad 30 wypowiedzi przyjaciół, między innymi Janusza Gajosa, Janusza Głowackiego, Jerzego Derfla, Janusza Senta, Włodzimierza Korcza, Ewy Bem, Janusza Stokłosy, Ireny Santor, Michała Bajora, Magdaleny Zawadzkiej, Krystyny Jandy, rodziny i tych, którzy z nim tworzyli i dla których on tworzył. Opowieści zbudowały portret artysty zmagającego się ze słabościami.
"Młynarski - piosenka finałowa" - TVP2, godz. 22:50

Anna wnika w struktury Global Vity! Czego się dowie? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Program tv na dziś - poniedziałek - sprawdź co leci w TV 12.03.2018 r.:

Uciekając przed policją po nieudanym napadzie na sklep z zabawkami, drobny złodziejaszek, Harry Lockhart, trafia na casting do hollywoodzkiego filmu sensacyjnego. Producent proponuje mu zdjęcia próbne w Los Angeles. Harry, mając na uwadze nieciekawą sytuację, zgadza się. Gay Perry, dorabiający do pensji policjant, ma go na miejscu przygotować do roli. Niespodziewanie Lockhart spotyka przyjaciółkę z dzieciństwa, Harmony. Udając przed nią prawdziwego detektywa, zostaje wciągnięty w sprawę zagadkowego morderstwa.
PRZECZYTAJ RECENZJĘ FILMU
"Kiss Kiss Bang Bang" - Paramount Channel, godz. 20:00

Rok 1957, trwa zimna wojna. Amerykański prawnik James B. Donovan broni oskarżonego o szpiegostwo na rzecz Związku Radzieckiego Rudolfa Abla. Zamiast kary śmierci udaje mu się wywalczyć wyrok 30 lat więzienia. Tymczasem Rosjanie aresztują amerykańskiego pilota, który fotografował terytorium ZSRR. CIA planuje doprowadzenie do wymiany więźniów między USA i ZSRR. Donovan ma wziąć udział w operacji. Miejscem akcji jest Berlin Wschodni.
PRZECZYTAJ RECENZJĘ FILMU
"Most szpiegów" - Polsat, godz. 20:05

George i Victoria są od 30 lat szczęśliwym małżeństwem. Rozumieją się bez słów. On jest pisarzem, ona poetką, która poświęciła karierę artystyczną na rzecz rodziny. Victoria redaguje książki męża i wychowuje córkę, Sophie. Pewnego dnia do domu Victorii i George 'a przychodzi młoda dziennikarka Claudia, by przeprowadzić wywiad z pisarzem. To wydarzenie zmusi małżonków do przemyślenia swojego życia i dokonanych wyborów.
"Victoria" - TVP1, godz. 20:35

Marcin kolejny raz prosi Izę o spotkanie i w końcu poznaje swoją córkę. Za radą Agnieszki Chodakowski postanawia walczyć o Maję w sądzie. Magda jest przerażona, bo wygląda na to, że pirat drogowy, który jej ostatnio groził, nadal ją prześladuje. Olek, obawiając się o jej bezpieczeństwo, przez pomyłkę atakuje na parkingu jednego z jej sąsiadów i w wyniku bójki doznaje poważnego urazu dłoni, który może zakończyć jego karierę chirurga... czytaj więcej
"M jak miłość" odcinek 1358. - TVP2, godz. 20:50

Piotr rozpaczliwie poszukuje Moniki w Sali bankietowej podczas imprezy firmowej jej wydawnictwa, niestety jej telefon nie odpowiada, a goście imprezy nie są w stanie mu pomóc w odnalezieniu Boreckiej. Monika budzi się po tej dramatycznej nocy w pokoju hotelowym. Oszołomiona i zraniona szuka schronienia w bezpiecznym miejscu. Zwraca się o pomoc do swojej najbliższej przyjaciółki Oli... czytaj więcej
"Druga szansa" odcinek 2. s.5. - TVN, godz. 21:30

Zosia wspólnie z Szymonem próbuje pomóc panu Szczepanowi, który nie ma ubezpieczenia i nie może zostać w szpitalu. Z kolei Anka jest gotowa na wszystko, by odzyskać swoje rozebrane zdjęcia i w końcu prosi o pomoc ojca. Tymczasem Bartek nadal próbuje zdobyć sympatię Ingi... czytaj więcej
"Za marzenia" odcinek 3. - TVP2, godz. 21:35

W 2. odcinku programu "Iron Majdan" Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan wyruszyli na Islandię, gdzie ich związek przejdzie kolejną ciężką próbę! Na początek zatonie samochód, którym porusza się para, a podczas rozkładania namiotu Małgosia zostanie zraniona... czytaj więcej
"Iron Majdan" odcinek 2. - TVN, godz. 22:30

Kuchnia włoska i regionalne specjały. Ostatni wywalczyli miejsca w finałowej...15-tce! [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Rubin, ukochany psiak Grzesia, zostaje skradziony przez bandytów, którzy urządzają brutalne walki psów. Tymczasem doktor Zych jest oficjalnie przesłuchiwany w sprawie Wilczyńskiego - i okłamuje Weronikę mówiąc, że nic nie wie na temat śmierci przyjaciela… W pracy szef przychodni stawia za to kolejną trudną diagnozę - tym razem w sprawie tajemniczej choroby lokalnego taksówkarza. Adam nadal próbuje zdobyć informacje o swoim ojcu i prosi o pomoc księdza Stanisława. Tymczasem Edward udając chorego zostaje pacjentem syna... czytaj więcej
"W rytmie serca" - Polsat, godz. 20:00

Kobiety w nowych filmach i serialach [WIDEO]Zobacz więcej

Do kuchni MasterChefa Juniora ponownie wkroczą młodzi, utalentowani i zdolni kucharze z całej Polski, którzy zaprezentują swoje umiejętności kulinarne i zawalczą o tytuł III MasterChefa Juniora. Ich zmagania oceniać będzie jury w składzie – Ania Starmach, Michel Moran oraz Mateusz Gessler. Oprócz tytułu MasterChefa Juniora, zwycięzca otrzyma statuetkę dla najlepszego młodego kucharza, nagrodę pieniężną w wysokości 15 000 zł oraz bon o wartości 40 000 zł na wymarzone wakacje.
"MasterChef Junior" - TVN, godz. 20:00

Mały hobbit Frodo, Sam oraz Gollum zbliżają się do kresu swej wyprawy, do Góry Przeznaczenia, gdzie w Szczelinie Zagłady powinni pozostawić Pierścień na zawsze. Zanim ich misja wypełni się do końca, wiele się jeszcze wydarzy. Frodo kontynuuje swoją wyprawę do Mordoru, po drodze Pierścień wystawia go na trudne próby i chwile zwątpienia. Frodo pada ofiarą zdrady innych, a nawet sam popada w paranoję. Musi też wyjść cało ze śmiertelnej pułapki, w jaką wciąga go gigantyczny pająk Shelob. W tym czasie czarodziej Gandalf, Aragorn, elf Legolas oraz krasnolud Gimli wspólnie z hobbitami Pippinem i Merry przygotowują się do wielkiej bitwy. Nie mają szans na zwycięstwo, ale muszą walczyć przede wszystkim po to, aby odwrócić uwagę Oka od ich przyjaciół wypełniających misję zniszczenia Pierścienia.
PRZECZYTAJ RECENZJĘ FILMU
"Władca pierścieni: Powrót króla" - TVN7, godz. 20:00

W programie tv nowy muzyczny show Dwójki. Dwie drużyny złożone z czterech znanych osób muszą wykazać się słuchem, refleksem, znajomością przebojów i poczuciem humoru. W kolejnych rundach należy odgadnąć, który wokalista albo zespół jako pierwszy wykonywał dany utwór. Przeboje są prezentowane przez dzieci albo przez samych zawodników, odgrywane na nietypowych instrumentach, zmiksowane, odtwarzane od tyłu, w przyspieszonym albo w zwolnionym tempie. Program prowadzi aktor, showman i piosenkarz Sławomir Zapała... czytaj więcej
"Big Music Quiz" - TVP2, godz. 20:05

Kajra i Sławomir zapraszają na nowy muzyczny show! Kiedy premiera? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

David i Diana są młodym, kochającym się małżeństwem. On jest utalentowanym architektem, ona pracuje w agencji nieruchomości. David marzy o wybudowaniu własnego domu, który ugruntowałby jego pozycje zawodową. Na ten cel postanawiają zaciągnąć kredyt. Niestety, kryzys ekonomiczny niweczy ich wspólne dążenia. Oboje tracą pracę i nie są już w stanie spłacać pożyczonej sumy. Bank żąda natychmiastowej zapłaty weksla, ale jak zdobyć 50 tysięcy dolarów z dnia na dzień? Davidowi przychodzi do głowy tylko jeden pomysł: spróbują szczęścia w kasynie gry w Las Vegas. Początkowo szczęście im dopisuje, ale fortuna kołem się toczy. W kasynie poznają Johna Gage'a, przystojnego miliardera, któremu piękna Diana od razu wpadła w oko. Znając sytuację finansową małżonków, składa im szalenie niemoralną propozycję.
"Niemoralna propozycja" - Polsat Film, godz. 21:00

Neurotyczna Bridget Jones - podobnie jak w pierwszej części filmu oraz książki Helen Fielding - pracuje w mediach, zbyt dużo pije i pali, liczy (bezskutecznie) kalorie i walczy z pechem. Nie jest już jednak samotna. Jednak choć jej wybranek Mark Darcy kocha ją i nie ogląda się za szczuplejszymi kobietami, Bridget i tak nie potrafi spać spokojnie. Zwłaszcza kiedy u boku ukochanego pojawia się długonoga asystentka, która ma wyjątkowy talent do wpędzania panny Jones w kompleksy. Znacznie lepiej układa się za to zawodowe życie Bridget - jej program odnosi sukcesy, a szef powierza jej kolejny projekt: prowadzenie programu kulinarnego o kuchniach całego świata. Problem w tym, że współprowadzącym ma być były szef Bridget, erotoman Daniel Cleaver, z którym łączyło ją w przeszłości znacznie więcej, niż tylko relacje zawodowe.
PRZECZYTAJ RECENZJĘ FILMU
"Bridget Jones - w pogoni za rozumem" - TVP1, godz. 21:15

Niezastąpiony Robert Downey Jr. powraca w roli miliardera i genialnego wynalazcy Tony'ego Starka w trzeciej części historii ze świata Marvela - "Iron Man 3". Świat Tony'ego Starka legł w gruzach wskutek podstępnych działań jednego z jego najpotężniejszych wrogów. W poszukiwaniu zemsty Stark wyrusza w podróż, która wystawi na próbę siłę jego charakteru i ducha walki. Przyparty do muru, znów może polegać wyłącznie na swojej pomysłowości i instynkcie. Wkrótce odkrywa odpowiedź na od dawna nurtujące go pytanie: czy to zbroja czyni superbohatera?
PRZECZYTAJ RECENZJĘ FILMU
"Iron Man III" - TVN, godz. 21:35

Alice Howland jest cenionym profesorem lingwistyki. Zaangażowana w pracę naukową, nie zaniedbuje także rodziny męża i trojga dorosłych dzieci. Informacja o chorobie zmienia życie kobiety i jej bliskich. Każdy na swój sposób próbuje poradzić sobie z sytuacją i jednocześnie zapewnić Alice poczucie bezpieczeństwa. Wzruszająca, a zarazem pozbawiona ckliwości, opowieść o destrukcyjnym wpływie choroby Alzheimera na codzienność i życie rodzinne głównej bohaterki. Oparty na bestsellerowej debiutanckiej powieści Lisy Genovy, amerykańskiej neurobiolog i dziennikarki, film pokazuje dramat kobiety, która ma pełną świadomość tego, co ją czeka.
"Motyl. Still Alice" - TVP2, godz. 23:10

Program tv na sobotę, 10 marca 2018 r.:

Opowieść o przygodach smerfów, sympatycznych niebieskich stworków, prześladowanych przez złego czarodzieja Gargamela. Uciekając przed nim, smerfy w magiczny sposób przenoszą się ze spokojnej wioski do hałaśliwego i chaotycznego Nowego Jorku. Grupa niebieskich stworków musi nie tylko przetrwać na ulicach wielkiego miasta, ale też odnaleźć drogę do domu. Na domiar złego odwieczny wróg depcze im cały czas po piętach.
"Smerfy" - Polsat, godz. 20:00

Eric Lomax poznaje w pociągu piękną Patti. Podróżni zakochują się w sobie od pierwszego wejrzenia, wkrótce biorą ślub. Ich szczęście zakłócają traumatyczne wspomnienia mężczyzny z czasów II wojny światowej. Pojmany przez Japończyków brytyjski oficer wykonywał wycieńczającą pracę przy budowie Kolei Birmańskiej. Znalezione przez strażników samodzielnie skonstruowane przez Erica radio stało się przyczyną poddania go torturom. Po latach Lomax dowiaduje się, że jego oprawca żyje. Wspierany przez żonę, postanawia go odnaleźć.
PRZECZYTAJ RECENZJĘ FILMU
"Droga do zapomnienia" - Stopklatka TV, godz. 20:00

W drugim odcinku "[Kocham Cię, Polsko!]https://www.telemagazyn.pl/tv/kocham-cie-polsko-1536710/)" podstawę doboru składu drużyn będzie stanowił kolor włosów uczestników. Tomasz Kammel zaprosi do gry blondynów: Rafała Jonkisza, Jacka Lenartowicza i Pawła Stasiaka. Panowie zmierzą się z pięknymi brunetkami z drużyny Antka Królikowskiego: Izabellą Krzan, Katarzyną Glinką i Agnieszką Rylik... czytaj więcej
"Kocham CIę Polsko!" odcinek 2. - TVP2, godz. 20:05

Komisarz Górski z przyjaciółmi, Lucyną i Leonem, wybiera się na koncert fortepianowy do filharmonii. Po koncercie, kiedy policjanci idą do garderoby maestro Krzysztofa Kuryłły, odkrywają, że wielki pianista został zamordowany. Rozpoczyna się intensywne śledztwo. Do zespołu Górskiego dołącza młody, zdolny i, początkowo dość irytujący, aspirant Gustaw Bielski, który dwoi się i troi, by się wykazać przed komisarzem i resztą zespołu...czytaj więcej
"Komisarz Alex" odcinek 2. - TVP1, godz. 20:20

Phil, Stu, Doug i Alan dalej trzymają się razem. Po śmierci ojca Alan przeżywa załamanie nerwowe. Żeby mu pomóc, koledzy postanawiają odwieźć go do ośrodka na odwyk. W tym samym czasie z tajskiego więzienia ucieka nemezis chłopaków, Leslie Chow. Co gorsza, w trakcie podróży zostają napadnięci, a Douga porywają gangsterzy.
"Kac Vegas III" - TVN, godz. 21:05

W dawnej Ameryce Północnej istnieje państwo Panem, z imponującą stolicą - Kapitolem, otoczoną przez dwanaście dystryktów. Raz w roku każdy dystrykt musi dostarczyć chłopca i dziewczynę, by wzięli udział w Głodowych Igrzyskach - turnieju na śmierć i życie, transmitowanym na żywo przez telewizję. Katniss Everdeen prześladują wspomnienia związane z udziałem w krwawych zmaganiach. Tymczasem prezydent Snow przystępuje do organizacji turnieju, w którym zmierzą się poprzedni zwycięzcy. Katniss podejrzewa, że władze chcą ją wyeliminować.
PRZECZYTAJ RECENZJĘ FILMU
"Igrzyska śmierci: W pierścieniu ognia" - TVP1, godz. 21:20

W programie wystąpią najlepsi reprezentanci solowych występów kabaretowych. Pozostawieni sam na sam z widownią najciekawsi polscy stand-uperzy, soliści kabaretowi, iluzjoniści satyryczni, bardowie i komicy wzbudzają salwy śmiechu. Cykl poprowadzi mistrz ceremonii (w tej roli Bartosz Brzeskot), a wystąpią m.in.: Grzegorz Halama, Andrzej Talkowski, Paulina Potocka oraz Przemysław Lieske.
"Ludzik, czyli One Man Show" - TVP2, godz. 21:35

W 2. odcinku "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" Izabela Miko wcieli się w angielską wokalistkę Geri Halliwell. Los jej sprzyjał, bo aktorka wydaje się być wprost stworzona do tej metamorfozy. Izabela śpiewa słynny przebój "It’s Raining Men", który wymaga od niej dodatkowo wykonania skomplikowanej choreografii. -*Czekam na tego perfekcyjnego faceta – śmiała się w rozmowie z Maćkiem Dowborem, nawiązując do tytułu utworu. – To będzie taka afirmacja, więc może coś z nieba spadnie – dodała. Jak wyszło? Czytaj więcej
"Twoja twarz brzmi znajomo" odcinek 2. - Polsat, godz.22:20

Oto 10 nieznanych faktów o uznanym serialu HBO! [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Co w tv? - sprawdź program telewizyjny na piątek, 9.03.2018 r.:

Peter Quill to łowca przygód i awanturnik podróżujący po całej galaktyce. Przypadkowo wchodzi w posiadanie tajemniczej kuli, której poszukuje zły Ronan. Aby stawić mu czoła i ocalić wszechświat, Peter musi zawrzeć sojusz z czwórką przedziwnych postaci - uzbrojonym szopem Rocketem, humanoidalnym drzewem Grootem, zabójczynią Gamorą i żądnym zemsty, małomównym Draxem.
"Strażnicy galaktyki" - TVN, godz. 20:00

Program tv na piątek to również kolejny odcinek tanecznego show Polsatu. W 2. odcinku "Tańca z gwiazdami" poznamy uczestników z zupełnie innej strony. Gwiazdy odkryją przed widzami swoje pasje. Widzów czeka nas również kilka kostiumowych niespodzianek. -Będziemy mieć scenę jazdy na łyżwach do której szyjemy stroje jak z holenderskich obrazów zimowych, będzie też walka samurajów - ujawniła Malwina Wędzikowska... czytaj więcej
"Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami" odcinek 2. - Polsat, godz. 20:05

Kuba Jurkowski zjawia się w kancelarii wraz z kobietą, która nie mając praw rodzicielskich, nie może wyrazić zgody na leczenie swojej nieletniej wnuczki. Oboje są przekonani, że to czysta formalność, ale dla Marcina sprawa nie jest oczywista. Iga nie rozumie, w czym babcia jest gorsza niż rodzice. Nie rozumie również, że coś w jej relacji z Kubą nieodwołalnie się skończyło, i wcale niekoniecznie muszą nadal być przyjaciółmi...
"O mnie się nie martw" sezon 8. odcinek 2. - TVP2, godz. 20:45

Po nieudanym skoku Kierowca trafia do nietypowego meksykańskiego więzienia. Jest to małe, odizolowane od zewnętrznego świata miasteczko, w którym toczy się niemal normalne życie. Rządzą tu gangsterzy, ale wśród rezydentów nie brakuje kobiet i dzieci. Jedno z nich - dziesięcioletni chłopiec - pomaga Kierowcy odnaleźć się w nowej rzeczywistości. W zamian za ochronę przed ludźmi tutejszego bossa uczy nowego osadzonego więziennych sztuczek.
PRZECZYTAJ RECENZJĘ FILMU
"Dorwać gringo" - TV Puls, godz. 22:00

Antek Królikowski i Julia Wieniawa będą gośćmi drugiego odcinka „The Story Of My Life. Historia naszego życia”. Najgorętsza para polskiego show - biznesu przeniesie się w czasie i spotkają się trzydzieści oraz sześćdziesiąt lat później. Jak będą wyglądali i jakie emocje będą im towarzyszyły? Czytaj więcej
"The Story of My Life. Historia naszego życia" odcinek 2. - Polsat, godz. 22:15

Rok 1940. Powodowany patriotyzmem student Steve Rogers stara się zaciągnąć do amerykańskiej armii. Jego podanie zostaje odrzucone ze względu na niezbyt dobry stan zdrowia młodego człowieka. W zamian otrzymuje propozycję uczestniczenia w tajnym eksperymencie rządowym mającym na celu stworzenie żołnierza do zadań specjalnych. Steve przyjmuje wyzwanie i zmienia się w Kapitana Amerykę. Jako superbohater zostaje skierowany do walki z nazistami. Po wojnie jego największym wrogiem zostaje Red Skull, przywódca złowrogiej organizacji o nazwie Hydra.
PRZECZYTAJ RECENZJĘ FILMU
"Kapitan Ameryka: Pierwsze starcie" - TVN, godz. 22:30

Jordan Belfort zaczyna karierę w 1987 r., gdy akcje na Wall Street lecą w dół, a firmy maklerskie zwalniają ludzi. Po pewnym czasie spędzonym na bezrobociu w 1989 r. zakłada firmę Stratton Oakmont, która wkrótce zaczyna przynosić ogromne zyski. Sukces daje Belfortowi władzę i poczucie bezkarności. Jordan korumpuje, nagina prawo, dokonuje malwersacji. Ma pieniądze, kobiety, piękną żonę, córkę i wielkie grono znajomych. Każdego dnia zażywa mieszkanki z metakwalonów, kokainy i morfiny. Ma wszystko, oprócz umiaru. W końcu zaczyna popełniać błędy.
PRZECZYTAJ RECENZJĘ FILMU
"Wilk z Wall Street" - Polsat, godz. 23:25

W Beverly Hills grupa zamaskowanych bandytów napada na salon jubilerski. Kapitan Bogomil prowadzi śledztwo w tej sprawie. Wkrótce policjant zostaje ranny w zamachu dokonanym przez tajemniczą blondynkę. Jego przyjaciel, detektyw Axel Foley z Detroit, dowiaduje się o wszystkim z telewizyjnej relacji. Wyrusza do Beverly Hills, by odwiedzić rannego w szpitalu. Spotyka dawnych znajomych, Taggarta i Roswooda, współpracowników rannego. Szef szuka sposobu, by usunąć ich z policji, więc Axel decyduje się wspomóc kolegów w śledztwie.
"Gliniarz z Beverly Hills II" - TVN7, godz. 20:00

Nastolatka Brandy Clarke próbuje odbyć inicjację seksualną, zanim zacznie naukę w college'u. Jej aspiracją nie jest jedynie zaliczenie pierwszego razu. Dziewczyna ma w planach zebranie kolekcji doświadczeń z długiej listy.
"Do zaliczenia" - TV4, godz. 21:00

Niespełna czternastoletnia Maria Antonina wyrusza z ukochanego Wiednia do Paryża. Tam ma zostać poślubiona przez Ludwika Augusta z dynastii Burbonów. Małżeństwo, zaaranżowane przez obydwie monarchie, ma duże znaczenie dla równowagi politycznej w Europie. Nawet najbardziej intymne i delikatne sprawy między młodymi małżonkami nabierają wagi państwowej.
"Maria Antonina" - Stopklatka TV, godz. 21:50

Co się wydarzyło w nowym show Polsatu? Kto poszedł na randkę? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Donny jest lekkoduchem, który jako trzynastolatek wdał się w romans z nauczycielką i został ojcem. Kobieta trafiła z tego powodu do więzienia, za to on błyszczał w mediach. Mężczyzna od lat nie miał kontaktu z synem. Todd w niczym nie przypomina ojca - jest odpowiedzialny, poukładany i właśnie przygotowuje się do ślubu. Kilka dni przed uroczystością w jego domu niespodziewanie zjawia się Donny, który potrzebuje pieniędzy na spłatę długów.
PRZECZYTAJCIE RECENZJĘ FILMU
"Spadaj, tato" - TV Puls, godz. 22:00

Życie Gwen Cummings to niekończąca się zabawa. Atrakcyjna dziennikarka nie zdaje sobie jednak sprawy, że ma poważny problem - za dużo pije. Dopiero gdy Gwen rujnuje przyjęcie weselne siostry i rozbija ślubną limuzynę, postanawia wziąć się za siebie i skończyć ze zgubnym nałogiem. Kiedy sąd daje jej do wyboru pobyt w więzieniu lub miesięczną terapię w ośrodku odwykowym, kobieta decyduje się na leczenie. Spotkanie z osobami, którym alkoholizm zniszczył życie, staje się dla niej poważnym ostrzeżeniem.
"28 dni" - Polsat, godz. 22:10

Jurek i Ewa stoją na czele fundacji, której celem jest udzielanie wsparcia organizacjom państwowym i grupom zawodowym. Prestiż fundacji powoduje, że obracają się w towarzystwie VIP-ów, a nawet samego prezydenta RP. Tymczasem Siara i Lipski za kratami więzienia organizują zamach na życie Jurka. Wynajmują płatnego mordercę Szakala, który ma zgładzić rzekomego Kilera. Ponieważ Szakal organizuje zamachy wtedy, gdy Jurek przebywa w otoczeniu wysokich rangą urzędników państwowych, próby zlikwidowania Kilera kojarzone są z osobami prominentów.
PRZECZYTAJCIE RECENZJĘ FILMU
"Kiler-ów 2-óch" - TVN, godz. 22:30

Co dziś w tv? - sprawdź program tv na środę, 7.03.2018 r.:

Wielokrotnie nagradzana francuska produkcja w gwiazdorskiej obsadzie. Leon jest płatnym zabójcą. Pewnego dnia łamie swoje twarde zasady i pomaga Matyldzie , dziewczynce, której rodzina została brutalnie zamordowana. Gdy 12 latka odkrywa profesję swojego wybawcy, rozpaczliwie stara się przekonać go, by nauczył ją swego fachu i pomógł pomścić śmierć brata. Między tymi dwojga rodzi się specyficzna przyjaźń. Wspólnie postanawiają zemścić się na przestępcy o psychopatycznych skłonnościach, który stoi na czele skorumpowanych policjantów.
PRZECZYTAJ RECENZJĘ FILMU
"Leon zawodowiec" - TV Puls, godz. 20:00

Ulubionym zajęciem dyplomaty Justina Quayle, który obecnie przebywa w Kenii, jest uprawianie przydomowego ogródka - stąd tytuł filmu. Na idealnego ogrodnika Justin ma zresztą świetne warunki. Jest grzeczny, ma nienaganne maniery, a przy tym pokornie akceptuje to, czego nie może zmienić - nie tylko niewzruszone prawa natury, ale również prawa wielkiej polityki i dyplomacji. Kiedy więc na konferencji młoda dziewczyna zadaje mu niewygodne, ale trafne pytania, Justin pozostaje bezradny. Dziewczyna jednak fascynuje go tak bardzo, że zaprasza ją na kawę, która zamienia się we wspólnie spędzoną noc. Tessa, choć pod każdym względem różni się od Justina, wkrótce zostaje panią Quayle. Nie zamierza jednak zrezygnować ze swojego stylu życia i przekonań.
PRZECZYTAJ RECENZJĘ FILMU
"Wierny ogrodnik" - TVN7, godz. 20:00

Program tv to także "Umów się ze mną. Take Me Out". Historia programu zaczęła się w Australii w roku 2008. Wkrótce potem program trafił do Wielkiej Brytanii, by stamtąd rozprzestrzenić się na cały świat. Lokalne wersje programu powstały między innymi w: Brazylii, Chile, Chinach, Czechach, Danii, Estonii, Holandii, Francji, Niemczech, Węgrzech, Indonezji, Irlandii, Włoszech, Japonii, Libanie czy USA. Co trzeba zrobić, by udać się na randkę idealną? W każdym odcinku trzydzieści kandydatek zobaczy kilku singli. Każdy z nich pojedynczo będzie musiał je do siebie przekonać. Dostanie na to szansę w trzech rundach... czytaj więcej
"Umów się ze mną. Take me out" - Polsat, godz. 20:05

Radwan naciska na Piotra i za wszelką cenę chce dowiedzieć się, kto jest ojcem małego Kuby. Jedna z pacjentek na ginekologii - Zuza - ma poważne problemy. Młoda matka nie zgadza się, by biologiczny ojciec jej syna miał kontakt z dzieckiem po tym, jak kilka miesięcy wcześniej zmienił płeć. Tuż po porodzie Zuza musi jednak przejść operację, po której zostaje wprowadzona w stan śpiączki. Do Leśnej Góry napływa kilkadziesiąt zgłoszeń od lekarzy, którzy chcą uczyć się w mistrzowskiej szkole profesora Falkowicza. Jednym z chętnych jest doktor Michał Wilczewski... czytaj więcej
"Na dobre i na złe" - TVP2, godz. 20:45

Stu Shepard jest aroganckim specjalistą od reklamy, który odnosi sukcesy dzięki umiejętności manipulowania ludźmi. Pewnego dnia Stu dzwoni z budki telefonicznej na jednej z nowojorskich ulic do swojej kochanki. Po skończonej rozmowie przypadkowo odbiera telefon, który zmieni jego życie. "Odłóż słuchawkę, a będziesz trupem" - mówi mu tajemniczy rozmówca. Na poparcie swoich słów ukrywający się snajper jednym celnym strzałem zabija przypadkowego przechodnia. Policja otacza budkę telefoniczną, w której został uwięziony Stu, sądząc że to on jest mordercą.
PRZECZYTAJ RECENZJĘ FILMU
"Telefon" - TV4, godz. 21:00

Emocjonujące konkurencje, kąśliwe i celne komentarze jurorów oraz potrawy, na widok których każdemu cieknie ślinka to znak rozpoznawczy programu "Top Chef". Sprawdza on podstawowe kwalifikacje do bycia szefem kuchni, a także poddaje próbie wszechstronność i kreatywność uczestników. Wszystko weryfikowane jest za pomocą zadań kulinarnych. Na wyłonionych podczas eliminacji kucharzy czekają pułapki, stres, mordercze tempo oraz nagroda główna - duże pieniądze. Każdy odcinek to seria skomplikowanych konkurencji. Zwycięstwo w jednej z nich daje uczestnikom immunitet, inne zadania eliminują najsłabszych. Przegrany pakuje noże i opuszcza program... czytaj więcej
"Top chef" - Polsat, godz. 21:25

Ambitna dziewczyna marzy o karierze stewardesy. Mieszka wraz z rodziną w małym miasteczku w stanie Nevada. Życie toczy się tu leniwym, przewidywalnym rytmem, bez perspektyw na jakąkolwiek odmianę. Donna nie chce pogodzić się ze swoim losem i pewnego dnia postanawia wziąć sprawy w swoje ręce. Impulsem do działania jest Sally Weston, która od lat robi karierę w mediach. Sally jest słynną stewardesą, a także celebrytką wydającą książki. Donna chce pójść w jej ślady.
"Szkoła stewardes" - TVP2, godz. 22:25

Zabójczo przystojny Nikki ma słabość do pięknych i bogatych pań. Dzięki swemu zniewalającemu urokowi może w nich przebierać jak w ulęgałkach, co też chętnie czyni. Kolejne kobiety go utrzymują, więc chłopak przywykł do luksusu i łatwego życia. Jego ostatnią zdobyczą jest zamożna prawniczka w średnim wieku, Samantha. Pewnego dnia wszystko się jednak zmienia. Nieoczekiwanie Nikki zakochuje się w pięknej kelnerce Heather, która prowadzi podobne życie jak on. Błyskotliwa komedia z morałem opowiadająca o cynicznym podrywaczu, który traktuje życie jak grę, a swoje ciało jak towar na rynku.
"Amerykańskie ciacho" - Polsat, godz. 22:55

Zobacz galerię

Program telewizyjny na dziś, 6 marca 2018 r.:

Doktor Alex Cross jest detektywem, pisarzem i kryminologiem. Jest jednym z najlepszych policyjnych specjalistów od tworzenia portretu psychologicznego przestępców. Cross jest również autorem poczytnych książek. Jeden z wielbicieli jego talentu, jednocześnie wyjątkowo inteligentny i wyrachowany przestępca postanowił, że Cross uwieczni go w swojej powieści. Ów porywacz, Gary Soneji, próbuje nawiązać kontakt ze swoim idolem. Zostaje zignorowany, wówczas podrzuca dowód popełnionego przez siebie przestępstwa do skrzynki na listy doktora Crossa. W tej sytuacji detektyw nie może już się wycofać i angażuje się w śledztwo. Niebawem dowiaduje się, że nie okup, ale sława jest głównym celem, który zamierza osiągnąć przestępca.
PRZECZYTAJ RECENZJĘ FILMU
"W sieci pająka" - TVN7, godz. 20:00

Bryan Mills to emerytowany agent amerykańskich służb specjalnych, który pracuje jako ochroniarz. Jest rozwiedziony, a najważniejszą osobą w jego życiu jest teraz jedyna córka, z którą od lat próbuje z miernym skutkiem nawiązać bliższe relacje. W dniu urodzin 17-letnia Kim oznajmia ojcu, że wybiera się z przyjaciółką Amandą na wakacje do Paryża. Bryan nie chce się zgodzić na tę samodzielną eskapadę, ale pod wpływem byłej żony ulega prośbom córki. Pełen obaw, które Lenore nazywa paranoją zawodową, wyposaża Kim w telefon komórkowy i wymusza obietnicę, że będzie codziennie dzwoniła. Gdy dziewczyna odzywa się tuż po przybyciu na miejsce, do zajmowanego przez przyjaciółki mieszkania włamuje się kilku mężczyzn.
PRZECZYTAJ RECENZJĘ FILMU
"Uprowadzona" - Polsat, godz. 20:05

Marcin po ataku Skalskiego dochodzi do siebie, a Iza, przerażona i zła, wyrzuca w końcu obu mężczyzn z domu. Na ulicy rywale zaczynają jednak na nowo walczyć i w finale na miejsce musi przyjechać policja. Ewa wciąż ma problemy na uczelni - przez Wojtka Redę. Barbara nadal cierpi na depresję, ale nie chce poddać się leczeniu. Detektyw, którego wynajęła Sobańska, przekazuje jej dane Uli oraz Janka, w tym datę urodzin Morawskiego. Policjant jest pewien, że jego matka w końcu domyśliła się, kim dla niej jest... czytaj więcej
"M jak miłość" - TVP2, godz. 20:45

Ewa jest ciągle w bardzo ciężkim stanie. Anna czuje się winna. Szuka w Internecie podobnych przypadków, pyta specjalistów. Dostaje informację od profesora Carlssona, że podobna sytuacja miała już miejsce w Polsce. Michał odwiedza swoją pacjentkę Zofię w klinice w Katowicach. Tam lekarze wraz z profesorem Goldmanem przygotowują ją do operacji. Wolski otrzymuje ofertę pracy w klinice. Czy ją przyjmie? Późnym wieczorem w domu Anny nieoczekiwanie zjawia się Marta. Chce zobaczyć dzieci. Leśniewska się zgadza. Wybudzona Zosieńka mówi do Marty "mamo"... czytaj więcej
"Diagnoza" - TVN, godz. 21:30

Program tv na wtorek to także wizyta nad rozlewiskiem, nad którym zawisły czarne chmury. Małgosia dowiaduje się o gigantycznym długu, jaki odziedziczyła po zmarłej matce. Razem z Konradem postanawiają na własną rękę rozpocząć śledztwo w tej sprawie. Do pensjonatu przyjeżdża guru krytyki kulinarnej Iwo Wenert. Od samego początku jego pobyt sprawia wiele trudności. Interes Kuby i Sławka nabiera rozpędu dzięki tajemniczemu biznesmenowi. Ewa Stern dowiaduje się, że nie otrzymała głównej roli w serialu.
"Pensjonat nad rozlewiskiem" - TVP1, godz. 21:35

Okupowana przez wojska hitlerowskie Francja. W jednej z wiosek sadystyczny pułkownik SS Hans Landa morduje ostatnią ukrywającą się w okolicy rodzinę Żydów. Z miejsca masakry cudem udaje się uciec młodej Shosannie, która przedostaje się do Paryża i przyjmuje nową tożsamość. Zostaje właścicielką małego kina, gdzie pracuje ze swoim czarnoskórym przyjacielem Marcelem. Wkrótce też staje się obiektem pożądania nazistowskiego bohatera wojennego Fredricka Zollera. Mniej więcej w tym samym czasie w USA porucznik Aldo Raine otrzymuje rozkaz sformowania specjalnej jednostki do walki z hitlerowcami. Są do niej rekrutowani wysoko wykwalifikowani żołnierze o żydowskich korzeniach, którzy mają za zadanie z jak największą pasją i żądzą zemsty dziesiątkować szeregi nazistowskich wojsk.
PRZECZYTAJ RECENZJĘ FILMU
"Bękarty wojny" - TV Puls, godz. 22:00

Rok 1944, służący w brytyjskiej armii kapitan Michael Berryman spotyka w południowych Włoszech intrygującego artystę Thomasa Marcha. Między mężczyznami rodzi się uczucie. Choć na Berrymana w domu czeka młoda narzeczona Flora, nie potrafi on oprzeć się urokowi nowego przyjaciela. 2017 rok, starzejąca się Flora obserwuje, jak między jej wnukiem Adamem oraz jego klientem Stevem rodzi się uczucie. Normy społeczne się zmieniły. Ciągle jednak na drodze do ich szczęścia stoją liczne przeszkody. Pełna subtelności produkcja, która mówi homoseksualnej miłości i jej społecznych ograniczeniach. Obraz w reżyserii Michaela Samuelsa pokazuje bohaterów na różnych etapach życia i w różnych okresach historycznych.
"Mężczyzna w pomarańczowej koszuli" - HBO, godz. 22:40

Program tv na poniedziałek, 5 marca 2018 r.:

Wojskowy oficer śledczy Paul Brenner ma 36 godzin na przeprowadzenie dochodzenia w sprawie zabójstwa kapitan Elizabeth Campbell, córki generała, której zmasakrowane zwłoki znaleziono w bazie wojskowej. Według wszelkich przypuszczeń ofiara przed śmiercią poddana została rytuałom sadomasochistycznym. Brenner prowadzi śledztwo wspólnie z przydzieloną mu do pomocy wojskową psycholog Sarą Sunhill. Im bardziej oficer Brenner zagłębia się w szczegóły sprawy, tym więcej znajduje wątków, które prowadzą do bardzo wpływowych wojskowych i polityków. Przełożeni Brennera żądają od niego, aby rozwiązał kryminalną zagadkę przed upływem 36 godzin. Jeśli tego nie uczyni, FBI przejmie dochodzenie i będzie mogło wtrącać się w objęte tajemnicą wojskową sprawy.
"Sprawa honoru" - TVN7, godz. 20:00

Kiedy bóg mógł stać się człowiekiem, a człowiek bogiem. Nakręcony z epickim rozmachem obraz twórcy "Kruka" i "Ja, robot" Alexa Proyasa. Faraon zostaje zamordowany, a na egipski tron wstępuje okrutny bóg ciemności Set. Kapłani są bezradni wobec jego mocy, a zwykli śmiertelnicy stają się podczas jego rządów niewolnikami. Tylko niewielka grupa buntowników postanawia sprzeciwić się tyranowi. Śmiałkom przewodzi bohaterski Bek, któremu sprzyja miłosierny bóg Horus. Młody bohater wyrusza w zaświaty i do samych niebios by tam stoczyć ostateczną walkę ze złem.
"Bogowie Egiptu" - Polsat, godz. 20:10

Agent Stasi HGW XX/7, czyli Gerd Wiesler, jest szczerym wyznawcą idei komunizmu i doskonałym, bo pozbawionym uczuć i skrupułów pracownikiem tajnych służb. Kapitan Wiesler słynie z niezawodnych metod łamania tych, którym nie podoba się w NRD, a także uczy młodych agentów sprawdzonych sposobów podsłuchiwania i przesłuchiwania. Pewnego dnia otrzymuje zadanie, od którego zależy jego dalsza kariera. Ma skompromitować wybitnego niemieckiego dramaturga Georga Dreymana, który jako jedyny czytany na zachodzie enerdowski pisarz, był dotąd hołubiony przez komunistów. Dotychczas otwarcie nie występował przeciwko władzy, ale jest podejrzany z racji oryginalnych poglądów, a po samobójstwie swojego przyjaciela, bojkotowanego reżysera, wydaje się coraz mniej zachwycony komunizmem.
"Życie na podsłuchu" - le kino+, godz. 20:10

Pani Z. jest zamożną Żydówką, która jako dziecko wyjechała z Polski na fali gomułkowskiej odwilży. Jej mąż, również Żyd zrobił we Francji karierę jako ekonomista. Życie państwa Z. upłynęło więc nie tylko w dostatku, ale i na salonach politycznych, naukowych i finansowych elit. Jedyna córka małżeństwa Z., Paulina, również zaszła daleko, a mianowicie na stanowisko generała armii Izraela. Dziś jednak paryskie życie Pani Z. wypełnia głównie samotność. Córka jest daleko, mąż nie żyje, jedyna przyjaciółka Bela to osoba zbyt pospolita, by dopuścić ją do prywatnych sekretów, a podstarzały amant Leo Fish prawi wprawdzie czułe słówka, ale tak naprawdę dybie na majątek.
"Boulevard Voltaire" - TVP1, godz. 20:35

W programie tv na poniedziałek także seriale, m.in. "M jak miłość". Agnieszka chce skontaktować się z Jackiem gotowa na wszystko, by przeprosić ukochanego za swoje zachowanie w hotelu. Poza tym Olszewska spotyka Hannę Stolarczyk, tajemniczą kobietę, która wyznaje, że szuka Joasi i pragnie spłacić dług, który jej rodzina zaciągnęła przed laty u Tomka. Marcin zauważa przypadkiem na ulicy Izę na spacerze z Mają oraz Arturem. Potem jedzie za dziewczyną aż do Piaseczna. Później, gdy Skalski wychodzi z domu, próbuje z byłą ukochaną szczerze porozmawiać. Artur jednak nagle wraca i od razu atakuje rywala... czytaj więcej
"M jak miłość" - TVP2, godz. 20:50

Przebojowy serial z Małgorzatą Kożuchowską w roli głównej "Druga szansa" powraca w zupełnie nowej intrygującej odsłonie. Już pierwsze minuty nowego odcinka wprowadzą widzów w pełną emocji zagadkę nowego sezonu. Monika budzi się samotnie w pokoju hotelowym mając na sobie podartą wieczorową sukienkę. Niczego nie pamięta, jednak wie, że stało się coś bardzo złego… Gdzie jest? Kto i dlaczego zrobił jej krzywdę? Zanim dowiemy się, jak do tego doszło, akcja przenosi się 3 dni wcześniej. Monika i Piotr spędzają romantyczne chwile tylko we dwoje, z dala od zgiełku miasta. Piotr oświadcza się Monice, licząc na szybkie unieważnienie jego pierwszego małżeństwa... czytaj więcej
"Druga szansa" - TVN, godz. 21:30

Paweł próbuje nakłonić Ankę, by dała mu kolejną szansę. Tymczasem Karina, z którą zdradził ukochaną, zdobywa pracę na planie serialu i nie zamierza zniknąć z ich życia. Zosia, gdy odwiedza Ankę w pracy, poznaje za to przystojnego gwiazdora, Szymona. Bartek wpada na planie na słynną aktorkę Ingę, której pomaga uniknąć problemów z policją. Kilka godzin później cała trójka przyjaciół trafia do szpitala.
PRZECZYTAJ RECENZJĘ SERIALU
"Za marzenia" - TVP2, godz. 21:35

Są miejsca, których nie znajdziesz w przewodnikach. Są ludzie, o których nie przeczytasz w książkach, i wyzwania, których nikt wcześniej nie podjął. Na mapie podróżniczej Małgosi i Radka Majdanów znalazło się dziesięć najlepszych i najciekawszych destynacji. Przez ostatnie miesiące budzący wiele emocji "secret project" stał się ich codziennym życiem. Jego reguły są bardzo proste - cel podróży poznają w ostatniej chwili, a zadania do wykonania dopiero po przybyciu na miejsce. Od tego momentu nie ma już odwrotu. Zdani sami na siebie będą musieli odnaleźć się w nowej sytuacji... czytaj więcej
"Iron Majdn" - TVN, godz. 22:30

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • gghh (gość)

    Piz0da jej jeszcze nie obrosła a już popuszcza szpary

    09.03.2018 20:05

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×