Program tv na sobotę, 17.08.2019. Co obejrzeć 17 sierpnia w TV? [PROGRAM TV, HITY DNIA]

Przed nami sobota, 17 sierpnia 2019 roku. W TV czeka na was prawdziwa uczta, czyli doskonałe filmy i jeszcze lepsza rozrywka! Sprawdźcie, co warto obejrzeć w TV w sobotę, 17.08.2019.

Multimedia

Program tv na sobotę, 17.08.2019 r.:

Reuben Feffer, rzeczoznawca w firmie ubezpieczeniowej, zostaje zdradzony przez żonę podczas miodowego miesiąca. Upokorzony mężczyzna postanawia nigdy więcej nie wiązać się z kobietą. W słuszności podjętej decyzji utwierdza go przyjaciel, Sandy Lyle. Pewnego dnia obaj panowie spotykają znajomą ze szkolnej ławy, Polly Prince. Atrakcyjna dziewczyna rozpala wyobraźnię Reubena, choć jest jego przeciwieństwem. A jednak to dla niej mężczyzna unikający jak ognia niespodzianek, mający drobiazgowo zaplanowane życie, postanawia się zmienić.
"Nadchodzi Polly" - TVN 7, godz. 20:00

Drugiego dnia trzeciej edycji Festiwalu Weselnych Przebojów tematem przewodnim będą poprawiny. Na scenie mrągowskiego amfiteatru pojawią się m.in. Sławomir, Michał Wiśniewski, Stachursky, Francesco Napoli, Defis, Andrzej Rybiński, Mario Bischin, Andrzej Rosiewicz, Papa D, Mateusz Mijał i zespół Mejk. Gospodarzami wieczoru będą Elżbieta Romanowska i Rafał Maserak oraz ich goście - Katarzyna Zielińska, Krzysztof Ibisz i Michał Koterski.
Festiwal Weselnych Przebojów - Mrągowo 2019 - Polsat, godz. 20:05

Eric Lomax poznaje w pociągu piękną Patti. Podróżni zakochują się w sobie od pierwszego wejrzenia, wkrótce biorą ślub. Ich szczęście zakłócają traumatyczne wspomnienia mężczyzny z czasów II wojny światowej. Pojmany przez Japończyków brytyjski oficer wykonywał wycieńczającą pracę przy budowie Kolei Birmańskiej. Znalezione przez strażników samodzielnie skonstruowane przez Erica radio stało się przyczyną poddania go torturom. Po latach Lomax dowiaduje się, że jego oprawca żyje. Wspierany przez żonę, postanawia go odnaleźć.
"Droga do zapomnienia" - TVP Kultura, godz. 20:20

Naziści prowadzą inwazję na Francję. Wojska nieprzyjaciela docierają pod Paryż. Georg w ostatniej chwili ucieka z miasta i rusza w kierunku Marsylii. Dla bezpieczeństwa mężczyzna przejmuje tożsamość zmarłego pisarza. Ma jego dokumenty, w skład których wchodzi wiza umożliwiającą wyjazd do Meksyku. W oczekiwaniu na statek wywożący uchodźców z Francji Georg poznaje Marie, co zmienia jego priorytety.
"Tranzyt" - Cinemax 2, godz. 20:30

Jonas jest inteligentnym nastolatkiem o dobrym sercu. Żyje w świecie pozbawionym cierpienia, ponieważ ludzie nie mają wspomnień. Całą pamięć ludzkości przechowuje tylko jeden człowiek, Dawca. Jonas ma zostać jego następcą. Podczas szkolenia chłopiec poznaje, czym są emocje i zaczyna widzieć świat w kolorze, ale także dowiaduje się, czym są wojna i śmierć. Jonas odkrywa tajemnicę, która burzy porządek świata. Chłopiec i jego najbliżsi są w niebezpieczeństwie.
"Dawca pamięci" - TVP1, godz. 22:35

Mistrz humoru Judd Apatow powraca z historią młodej kobiety, wiodącej z pozoru idealne życie. Główna bohaterka Amy ma pracę marzeń, bogate życie towarzyskie i pieniądze. Niejedna chciałaby być na jej miejscu, a przynajmniej niejednej tak się wydaje. Sukces i błogie życie to jednak fasada, za którą kryją się prawdziwe dylematy. Zabawa na całego? Udawana. Życie osobiste? Katastrofa. Prawdziwa.
"Wykolejona" - TVN, godz. 23:45

Zobacz galerię

Sprawdź pełny program telewizyjny na sobotę, 17.08.2019 >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×