Program tv na sobotę, 2.02.2019. Co obejrzeć w TV? [PROGRAM TELEWIZYJNY, HITY DNIA]

Program tv na sobotę to pierwsze bitwy w "The Voice of Kids" i filmy takie jak: "Pojedynek" czy "Pod słońcem Toskanii". Co jeszcze obejrzeć w sobotę w tv? Sprawdź nasze telewizyjne propozycje na wieczór!

Multimedia

Program tv na sobotę, 2.02.2019 r.:

Dwaj bracia, muzycy Jake i Elwood Blues, próbują zdobyć pięć tysięcy dolarów na ratowanie sierocińca, gdzie się wychowali. Jeden z mężczyzn wpada na pomysł reaktywowania zespołu The Blues Brothers Band, który się rozpadł, gdy Jake trafił do więzienia. Choć członkowie formacji rozeszli się, braciom udaje się zebrać pełny skład grupy. Mają dać występ w sali dla 5 tys. osób. Muzycy organizują kampanię reklamową, ale przy okazji wskazują licznym wrogom, jak do siebie trafić.
"Blues Brothers" - TVN7, godz. 19:00

Przed nami pierwsze „Bitwy” w drużynie Tomsona i Barona, a dokładnie sześć pojedynków i jedno spotkanie w strefie „Sing off”. Zanim jednak dzieciaki staną na muzycznym ringu, chłopaki zabiorą ich w pełną przygód wyprawę do średniowiecznego zamku. To właśnie tam osiemnastoosobowa załoga pod dowództwem Tomsona i Barona powalczy ze smokiem, poszuka ukrytych skarbów, a także stanie oko w oko z czarownicą. Ahoj przygodo!
The Voice Kids" BITWY 1. - TVP2, godz. 20:05

Sherry Parker dostaje pracę w Pekinie. Jej syn, Dre, nie jest zadowolony z przeprowadzki. W nowym miejscu czuje się zagubiony, nie potrafi znaleźć porozumienia z kolegami ze szkoły i pada ofiarą ich prześladowań. Z pomocą przychodzi mu pan Han, dozorca domu, w którym chłopiec mieszka. Pan Han zgadza się nauczyć Dre kung-fu, by ten mógł sam bronić się przed kolegami. W czasie wspólnych treningów między uczniem a nauczycielem rodzi się silna więź.
"Karate kid" - Polsat, godz. 20:05

Rok 1965. Po odebraniu Pokojowej Nagrody Nobla Martin Luther King wraca do USA, gdzie prowadzi kampanię na rzecz poszanowania przez władze prawa do powszechnego głosowania. Organizuje pokojowy marsz protestacyjny z Selmy do stolicy Alabamy, Montgomery. Na polecenie słynącego z rasistowskich poglądów gubernatora George'a Wallace'a demonstracja zostaje spacyfikowana. Relacja telewizyjna, pokazująca rozbicie demonstracji, sprawia, że do Selmy ściągają rzesze ludzi. Prezydent USA szuka rozwiązania, które pozwoli uniknąć rozlewu krwi.
"Selma" - TVP Kultura, godz. 20:20

Andrew Wyke to ceniony autor powieści kryminalnych. Starzejący się pisarz nie może pogodzić się z faktem, że żona Maggie opuściła go dla młodszego aktora. Pewnego dnia znienawidzony rywal Milo Tindle zjawia się w posiadłości Wyke'a. Chce skłonić pisarza do wyrażenia zgody na rozwód. Andrew postanawia się zemścić. Jako warunek podpisania dokumentów stawia wspólne upozorowanie włamania do domowego sejfu. Oferta ma być korzystna dla obu - Milo pozyska fundusze, z kolei Wyke dostanie wysokie odszkodowanie z ubezpieczenia. Milo się zgadza.
"Pojedynek" - Ale kino+, godz. 22:10

Pisarka Frances w czasie sprawy rozwodowej traci ukochany dom na rzecz byłego męża. Aby nie poddać się depresji, wyjeżdża z San Francisco na wycieczkę do Włoch. Pod wpływem nagłego impulsu kupuje dom w malowniczej miejscowości pod Cortoną. Marzy o przywróceniu dawnej świetności zapuszczonej posiadłości. Zatrudnia robotników z Polski, którzy mają tego dokonać. Świat małego miasteczka okazuje się lekarstwem na zbolałą duszę kobiety. Amerykanka czuje, że w Toskanii znalazła swoje miejsce na ziemi.
"Pod słońcem Toskanii" - TVN, godz. 22:15

Zobacz galerię

Najlepsze komedie romantyczne według gwiazd

Zobacz więcej wideo na kanale Youtube Telemagazynu!

Sprawdź pełny program tv na sobotę, 2.02.2019 >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×