Program TV na sobotę, 22.07.2017. Co warto obejrzeć w telewizji? [HITY DNIA]

Co obejrzeć w sobotę, 22 lipca w telewizji? W programie TV na sobotę m.in. "27 sukienek", "Gdzie jest Nemo?", "22 Jump Street" i "Sztuka kochania"! Sprawdź program TV na 22 lipca 2017!

Multimedia

Program tv na sobotę, 22 lipca 2017 r.:

Jane ma za sobą niejeden ślub - już 27 razy była druhną! W jej szafie wisi tyleż fantazyjnych sukienek. Ale cóż z tego, skoro nic nie wskazuje na to, by sama miała zostać panną młodą. Co prawda kocha się potajemnie w swoim szefie George'u, ale jego serce zdobywa młodsza siostra Jane, Tess. Jane, choć zawsze przede wszystkim troszczyła się o innych, teraz wreszcie postanawia zadbać o siebie. Traf chce, że na jej drodze staje cyniczny dziennikarz Kevin, pisujący złośliwe sprawozdania z nowojorskich ślubów. Wydaje się, że nie może być bardziej niedobranej pary.
"27 sukienek" - TVN, godz. 20:00

Polskie i zagraniczne komedie oraz mnóstwo akcji w ten weekend! [GALERIA]Zobacz więcej

W podwodnych labiryntach Wielkiej Rafy Koralowej żyją miliony morskich stworzeń. Wśród nich jest także para pomarańczowych rybek błazenków: Marlin i Coral, którzy oczekują właśnie narodzin potomstwa. Niestety, wielka drapieżna barakuda pożera Coral i niemal wszystkie jajeczka ikry, z której lada dzień miały się wykluć małe błazenki. Mały Nemo, jedyny ocalały synek owdowiałego w tak dramatycznych okolicznościach Marlina, staje się sensem jego życia. Gdy ojciec posyła Nemo do szkoły, dochodzi do kolejnego nieszczęścia: błazenek zakłada się z kolegami, że podpłynie bardzo blisko łodzi. Zrozpaczony ojciec, chociaż cierpi na lęk przed otwartym oceanem, rusza, wraz z neurotyczną, zapominalską rybką Dory, na pomoc synkowi.
PRZECZYTAJ RECENZJĘ FILMU
"Gdzie jest Nemo?" - Polsat, godz. 20:05

Sequel zrealizowanej dwa lata wcześniej komercyjnej produkcji "21 Jump Street". Kino akcji z wątkami komediowymi, którego bohaterami są oficerowie Schmidt i Jenko, specjaliści od spraw narkotykowych. Po nieudanej akcji pościgu za grupą dilerów, dowodzonych przez niejakiego Ducha, na rozkaz szefa Hardy'ego od tej pory pracują dla kapitana Dicksona, biorąc udział w tajnym programie. Przenikając w szeregi słuchaczy college'u mają za zadanie zlokalizować dilera groźnego narkotyku, który spowodował śmierć jednego ze studentów. Wkrótce Janko zaprzyjaźnia się z dwoma zapalonymi sportowcami Zookiem i Roosterem, angażując się w rozgrywki drużyny futbolowej. Tymczasem Schmidt wtapia się w środowisko artystów, nawiązując romans ze studentką Mayą.
"22 Jump Street" - TVP1, godz. 20:20

Thomas Craven od lat pracuje jako detektyw w wydziale zabójstw bostońskiej policji. Jest samotnym wdowcem. Jedyną bliską mu osobą jest ukochana, 24-letnia jedyna córka Emma, pracująca w jednej z wielkich korporacji. Kiedy informuje ojca, że przyjeżdża z wizytą, Craven nie posiada się z radości. Odbiera ją z lotniska. W drodze do domu okazuje się, że dziewczyna bardzo źle się czuje. Z czasem objawy chorobowe nasilają się, więc postanawiają jechać do szpitala. Wychodzącą z domu Emmę dosięgają strzały czającego się w ciemności mordercy. Umiera w ramionach ojca. Detektyw, nie mogąc liczyć na efektywną pomoc ze strony organów ścigania, bierze sprawę w swoje ręce. Początkowo wszystko wskazuje na to, że celem zabójcy miał być on sam. Dalsze śledztwo pozwala jednak odkryć Cravenowi drugie życie córki, o które nigdy by jej nie podejrzewał.
"Furia" - Polsat Film, godz. 21:00

Trzymająca w napięciu, przejmująca historia Aliasa, młodego albinosa z tanzańskiej wioski, za którego głowę wyznaczono nagrodę. Bowiem w Tanzanii, Kenii i Kongo wierzy się w to, że amulety sporządzane z ciała i narządów albinosów przynoszą szczęście. Alias to młody Tanzańczyk dotknięty bielactwem. Choroba nie tylko sprawiła, że chłopak wyróżnia się na tle społeczeństwa, ale również niesie dla niego śmiertelne niebezpieczeństwo. Szamani bowiem są w stanie zapłacić każdą cenę za narządy i części ciała albinosów. Wierzą, że sporządzone z nich amulety przynoszą szczęście. Gdy pewnego dnia zostaje brutalnie zamordowany ojciec Aliasa - również albinos - chłopak opuszcza wioskę, by znaleźć schronienie na obrzeżach miasta.
"Biały cień" - Ale kino+, godz. 22:00

Trwa proces zasiedlania Dzikiego Zachodu i budowa linii kolejowej, która ma połączyć obydwa wybrzeża kraju. John Reid jest młodym, pełnym ideałów prawnikiem. Zbieg wydarzeń sprawia, że staje się członkiem grupy strażników prawa, która wyrusza w pościg za groźnym przestępcą, Butchem Cavendishem. W jednym z kanionów mężczyźni wpadają w zasadzkę. Johnowi jako jedynemu udaje się przeżyć. Ratuje go pochodzący z plemienia Komanczów Tonto. Jeździec znikąd to ukłon w stronę legendarnych spaghetti westernów Sergia Leone. Zrealizowany przez Gore'a Verbinskiego dla wytwórni Disneya film wyróżnia się brawurową narracją, dużym ładunkiem humoru i wciskającymi w fotel scenami akcji.
PRZECZYTAJ RECENZJĘ FILMU
"Jeździec znikąd" - Polsat, godz. 22:15

Światowej sławy tancerz Pierre Dulaine podejmuje się pracy z grupą zdemoralizowanych nastolatków... Antonio Banderas w filmie opartym na prawdziwej historii. Pierre Dulaine to znany i ceniony na arenie międzynarodowej tancerz, który po zakończeniu kariery zostaje instruktorem tańca w jednej z publicznych szkół w Nowym Jorku. Jego uczniowie to w przeważającej większości trudna młodzież bez życiowych aspiracji. Początkowo niechętni, z czasem jednak odkrywają magię tańca, przełamują wewnętrzne bariery i ćwiczą fokstrota, rumbę, walca, tango. Łącząc klasykę z nowoczesnym, żywiołowym hip-hopem kreują nowy styl, który mają szansę zaprezentować na prestiżowych zawodach tanecznych. Lekcje z Dulaine'em pozwalają uwierzyć im w siebie i własne możliwości.
"Wytańczyć marzenia" - TVN, godz. 22:20

Olgierd Pasikonik, znany seksuolog, autor popularnej rubryki porad sercowych w poczytnym piśmie, propagator nowoczesnych metod psychoterapii w leczeniu zaburzeń seksualnych, przygotowuje odpowiedź na list jednej z czytelniczek, Anny. Dziewczyna ma wątpliwości, czy dobrze wybrała kandydata na męża. Pasikonik odradza jej ślub. Zgodnie z jego sugestią Anna ucieka sprzed ołtarza. Pomimo błagań matki i niedoszłego męża chce opuścić dom. Po telewizyjnej pogadance na temat rewolucji seksualnej do mieszkania Pasikonika wprasza się Eliza, jedna z jego wielbicielek. Mimo zastosowania wypróbowanych metod Olgierd nie sprawdza się jako mężczyzna. Wstrząśnięty dzwoni z automatu do przyjaciela - psychoanalityka, dr Sapersteina, prosząc go o pomoc. Po powrocie zastaje pod drzwiami Annę i Piotra, a w środku nieprzytomną Elizę.
"Sztuka kochania" - TVP2, godz. 22:35

Dahlia Williams ma za sobą traumatyczne przeżycia z dzieciństwa. Wychowana przez samotną, nienawidzącą jej matkę, od dzieciństwa cierpiała z powodu odrzucenia i braku uczucia. Teraz rozwiodła się z mężem, Kylem, który porzucił ją dla innej, i dawne urazy wróciły ze zdwojoną siłą. Dahlia przyjmuje leki antydepresyjne, miewa dotkliwe migreny i koszmarne sny, w których wracają traumatyczne wspomnienia. Jej lęki i smutek udzielają się nawet 5 - letniej córeczce, Ceci, ślicznej, rezolutnej i nad wiek poważnej. O opiekę nad nią Dahlia toczy batalię z byłym mężem. Kobieta jednak się nie poddaje. Przenosi się z centrum Nowego Jorku do odległej dzielnicy na Roosevelt Island, gdzie wynajmuje mieszkanie. Mając skromne środki, może sobie pozwolić tylko na wilgotne, ponure i ciasne lokum w obskurnym bloku, którego już sam widok zwiastuje nieszczęście.
"Fatum" - TVN7, godz. 23:00

Zobacz galerię

DO ZOBACZENIA: 5 najlepszych filmów z Tomem Hardym

Sprawdź pełny program tv na sobotę, 22.07.2017! >>

Komentarze

Skomentuj
  • Ela (gość)

    Wogole super ze nadeszły tak cudowne czasy kiedyś tylko był kolchoznik i sluchowiska

    22.07.2017 21:21
  • Lola (gość)

    Bardzo się ciesze ze w internecie jest program tw bardzo dobrze

    22.07.2017 21:17

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×