Program tv na sobotę, 23.03.2019. Zobacz, co warto obejrzeć! [PROGRAM TELEWIZYJNY, PLAN DNIA]

Czas na weekend! Przed nami sobota, 23 marca 2019 roku. Dzisiaj stawiacie na rozrywkę, dobry film czy serial? Sprawdźcie, co warto dzisiaj obejrzeć w TV, bo na pewno każdy znajdzie coś dla siebie! Oto program telewizyjny na sobotę, 23.03.2019.

Multimedia

Program tv na sobotę, 23.03.2019 r.:

Phil, Stu, Doug i Alan dalej trzymają się razem. Po śmierci ojca Alan przeżywa załamanie nerwowe. Żeby mu pomóc, koledzy postanawiają odwieźć go do ośrodka na odwyk. W tym samym czasie z tajskiego więzienia ucieka nemezis chłopaków, Leslie Chow. Co gorsza, w trakcie podróży zostają napadnięci, a Douga porywają gangsterzy.
"Kac Vegas III" - TVN, godz. 20:00

Program taneczny, w którym sześć par rywalizuje, wykonując układy choreograficzne z teledysków, filmów i musicali. W każdym odcinku pary zaprezentują wspólny układ oraz występy solowe. Audycja przypomni widzom m.in. niezapomniane układy taneczne z wideoklipów Michaela Jacksona, Madonny, Beyoncé, Justina Timberlake'a oraz sceny z filmów, takich jak "Dirty Dancing", "Magic Mike" i "Blues Brothers", które na trwałe zapisały się w popkulturze.
"Dance, Dance, Dance" - TVP2, godz. 20:05

Gargamel po raz kolejny zagraża spokojnemu życiu Smerfów. Tym razem okrutny czarownik tworzy podobne do nich stworki. By je ożywić, niezbędne jest wypowiedzenie zaklęcia, które zna tylko Smerfetka. Gargamel porywa ją i wywozi do Paryża. Pozostałe Smerfy zrobią wszystko, by ją wybawić z opresji. Pomogą im w tym przyjaciele ze świata ludzi.
"Smerfy II" - Polsat, godz. 20:05

Do miasteczka w Karolinie Północnej przyjeżdża piękna, zamknięta w sobie młoda kobieta. Katie unika kontaktu z mieszkańcami do czasu, gdy poznaje sąsiadkę, Jo, oraz Aleksa, owdowiałego sklepikarza, który samotnie wychowuje dwójkę dzieci. Mimo dystansu, który usiłuje zachować, stopniowo zaprzyjaźnia się z Jo oraz zbliża się do Aleksa i jego rodziny. Niebawem przeszłość, przed którą Katie chciała się schronić, dopada ją. Kobieta musi podjąć decyzję, czy stawić jej czoła.
"Bezpieczna przystań" - TVP1, godz. 20:30

Pełen pasji Etienne porzuca swoją dziewczynę i rodzinny Lyon, aby studiować w Paryżu reżyserię filmową. Żyjący w obskurnym mieszkaniu chłopak zanurza się w świecie paryskiej artystycznej bohemy. Aspirujący twórca otacza się artystami i intelektualistami, z którymi może dzielić się swoją fascynacją do twórczości Bressona, Forda i niszowych rosyjskich reżyserów. Ta jego pozorna idylla szybko jednak zostaje wystawiona na próbę.
"Z perspektywy Paryża" - Cinemax 2, godz. 20:30

Mac i Kelly Radner realizują marzenia o spokojnym życiu na przedmieściach. Jednocześnie zmagają się z poczuciem końca młodości, spontanicznych imprez oraz czasu dla przyjaciół. Gdy do domu obok wprowadzają się studenci z bractwa Delta Psi Beta, którym przewodzi charyzmatyczny prezes Teddy Sanders, wydaje się, że Radnerowie będą mogli połączyć obie sfery życia. Za dnia będą odpowiedzialnymi rodzicami, a wieczorami - królami parkietu u sąsiadów. Wkrótce coraz głośniejsze imprezy skłaniają parę do wezwania policji i rozpoczęcia sąsiedzkiej wojny.
"Sąsiedzi" - TVN, godz. 22:05

Po 19 latach ciężkich robót Jean Valjean zostaje warunkowo zwolniony. Pod wpływem biskupa postanawia zacząć nowe życie. Dzięki srebru otrzymanemu od duchownego pod zmienionym nazwiskiem zostaje właścicielem szwalni i merem we francuskim miasteczku. Trafia tam również inspektor Javert, który ściga Valjeana za złamanie zasad zwolnienia. Gdy umiera jedna z pracownic szwalni, Valjean obiecuje zająć się jej córką. Zmuszony do ucieczki przed Javertem ukrywa się wraz z dziewczynką w paryskim klasztorze. Tam zastaje ich powstanie republikanów.
"Nędznicy" - TVN 7, godz. 23:45

Zobacz galerię

Sprawdź pełny program tv na sobotę, 23.03.2019 >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×