Program TV na sobotę, 24.06.2017. Co warto obejrzeć w telewizji? [HITY DNIA]

Co obejrzeć w sobotę, 24 czerwca w telewizji? W programie TV na sobotę m.in. "Stażyści", "Uniwersytet Potworny", "Mama i ja" oraz "Fuks" z Maciejem Stuhrem. Sprawdź program TV na 24 czerwca 2017!

Multimedia

Program tv na sobotę, 24 czerwca 2017:

Zwariowana komedia przygodowa, która stała się wielkim przebojem kinowym, na całym świecie. Popularna autorka powieści przygodowych Joan Wilder otrzymuje przesyłkę, w której znajduje się mapa wiodąca do skarbu. Wkrótce dowiaduje się, że w Kolumbii została porwana jej siostra, a bandyci w zamian za jej uwolnienie żądają zwrotu cennego dokumentu. Joan postanawia uratować siostrę i wyrusza do Ameryki Południowej. W dżungli wpada w prawdziwe tarapaty, z których na szczęście wybawia ją przystojny poszukiwacz przygód, Jack T. Colton.
"Miłość, szmaragd i krokodyl" - TVN, godz. 20:00

Fantastyka, komedie i polskie premiery. Sprawdź, jakie filmy obejrzeć w weekend w TV! [GALERIA]Zobacz więcej

Dwaj handlowcy w średnim wieku, Nick Campbell i Billy McMahon, zajmujący się sprzedażą drogich zegarków, dowiadują się na spotkaniu z jednym z klientów, że ich firma splajtowała, co oznacza, że wkrótce znajdą się na bruku. Szczęśliwym zbiegiem okoliczności akurat w tym czasie w głównej siedzibie Google organizują staż, po ukończeniu którego jest szansa na zdobycie dobrej pracy w firmie. Billy wypełnia formularze dla siebie i Nicka. Jakimś cudem przechodzą testy i obaj zostają przyjęci. Jako najstarsi stażyści początkowo czują się bardzo nieswojo wśród młodych ludzi, którzy zrobią wszystko, by jak najszybciej osiągnąć sukces zawodowy i nie dać się ograć "starym".
"Stażyści" - TVP2, godz. 20:05

Szalona opowieść o młodości i początkach przyjaźni dwóch sympatycznych potworów: ambitnego Michaela Wazowskiego i leniwego Jamesa P. Sullivana. Michael Wazowski od dziecka marzył o studiach na prestiżowym Uniwersytecie Potwornym. Jest ambitny i bardzo pracowity. Natomiast James P. Sullivan to zdolny leń, który lubi przede wszystkim dobrze się bawić. Młodzieńcy już od pierwszego spotkania nie pałają do siebie sympatią. Ich drogi jednak ciągle się splatają. Widują się na wykładach, w akademiku, na imprezach. W końcu zaczynają ze sobą rywalizować, czym ściągają na siebie poważne kłopoty. Doskonała rozrywka dla małych i dużych. W polskiej wersji językowej głosów bohaterom użyczyli m.in. Wojciech Paszkowski, Paweł Sanakiewicz, Artur Barciś, Danuta Stenka oraz Eryk Lubos.
"Uniwersytet Potworny" - Polsat, godz. 20:05

W pewnym saloonie w typowej osadzie na Dzikim Zachodzie pewna prostytutka - Anita usiłuje uwolnić się od zbyt agresywnego klienta i wtedy z pomocą przychodzi jej inna kobieta, w stroju rewolwerowca - Cody. Zabija napastnika jednym celnym strzałem, za co mieszkańcy osady zamierzają ją bez sądu powiesić. Wtedy Anita oraz jej dwie urocze koleżanki po fachu: Lilly i Eileen przychodzą jej z pomocą i porywają ją wprost spod szubienicy. Następnie w czwórkę ruszają w szaleńczy rajd, ścigane przez szeryfów i innych stróżów prawa, by dotrzeć do Teksasu, gdzie Cody zamierza podjąć z banku oszczędności i kupić za nie farmę.
"Wystrzałowe dziewczyny" - TVN7, godz. 21:15

Aleks obchodzi 18. urodziny. Właśnie w tym dniu postanawia wyrównać rachunki z człowiekiem, którego nienawidzi. Chłopaka samotnie wychowuje matka, która bardzo go kocha, ale niewiele ma dla niego czasu. Musi podnosić kwalifikacje zawodowe, by zdobyć lepiej płatną posadę, co pozwoli jej utrzymać dom na przyzwoitym poziomie. Krąży po mieście swoim zdezelowanym małym fiatem, obserwując znanego biznesmena, o którym wiadomo, że prowadzi brudne interesy. Skupia również uwagę na młodej i pięknej Soni zatrudnionej w firmie biznesmena. Śledzi dziewczynę, podgląda przez okno z dachu budynku naprzeciwko. Mimo że posiadłość gangstera jest pilnie strzeżona, sprytny Aleks wyprowadza w pole ochroniarzy i kradnie luksusowy samochód mafiosa. Udaje mu się zbiec, ale na jego trop wpada dociekliwy śledczy, który od tej pory obserwuje każdy krok chłopaka. Tymczasem Aleks knuje skomplikowaną intrygę: zamierza okraść biznesmena z grubej gotówki.
"Fuks" - TVP2, godz. 22:15

Życiowy nieudacznik i jego apodyktyczna matka wyruszają razem w podróż przez Amerykę. Andy to chemik i wynalazca, który nie najlepiej radzi sobie w życiu. Mężczyzna ukrywa swoje problemy przed apodyktyczną matką. Pewnego dnia postanawia zabrać ją ze sobą w podróż i tym samym pomóc jej odzyskać dawną miłość. Wyruszają na ośmiodniową wyprawę, podczas której nieustannie dochodzi między nimi do spięć. Jednocześnie Andy próbuje rozreklamować swój nowy wynalazek - ekologiczny proszek czyszczący. Kino dla każdego. Pełna ciepłego humoru komedia drogi o wspólnej podróży matki i syna, którzy stanowią niedobrany, ale jednocześnie kochający się duet.
"Mama i ja" - TVN, godz. 22:15

"Glow". Hit Netfliksa na miarę "Stranger Things"? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Najgłośniejsze dzieło Wojciecha Smarzowskiego, którego scenariusz powstał na kanwie opowiadań Stanisława Srokowskiego oraz wspomnień świadków rzezi wołyńskiej w latach 1943–1944. Wiosna 1939 roku, mała wołyńska wioska zamieszkana przez Ukraińców, Polaków i Żydów. Zosia Głowacka ma 17 lat i jest zakochana w swoim rówieśniku, Ukraińcu Petrze. Ojciec postanawia jednak wydać ją za bogatego polskiego gospodarza, Macieja Skibę, wdowca z dwójką dzieci. Wkrótce wybucha wojna i dotychczasowe życie wioski odmienia najpierw okupacja sowiecka, a później niemiecki atak na ZSRR. Rozpoczyna się ludobójstwo. Zosia staje się świadkiem, a następnie uczestniczką tragicznych wydarzeń wywołanych wzrastającą falą ukraińskiego nacjonalizmu. Kulminacja ataków nadchodzi latem 1943 roku. Pośród morza nienawiści Zosia próbuje ocalić siebie i swoje dzieci.
PRZECZYTAJ RECENZJĘ FILMU
"Wołyń" - Canal+, godz. 23:00

Po ostatnim starciu Autobotów i Deceptikonów, bitwie która ocaliła świat, miasto pozostało w ruinie, a ludzie usiłują stanąć na nogi. Jest jednak grupa, która chce przejąć kontrolę nad biegiem historii. Z pomocą ludzi, Optimus Prime i Autoboty powstają i z pomocą ludzi, a zwłaszcza Cade'a Yeagera, stają przed najbardziej przerażającym jak dotąd wyzwaniem. Starcie dobra ze złem prowadzi do kulminacyjnej bitwy. Reżyserem wszystkich filmów serii, która przyniosła ponad 4,2 miliarda dolarów przychodów jest Michael Bay, reżyser i producent znajdujący się w pierwszej piątce filmowców przynoszących największe zyski. Filmy, które Bay sygnuje swoim nazwiskiem lub powstały w jego dwóch firmach producenckich zarobiły w sumie ponad 5,5 miliarda. Widzowie, którzy znają jego dorobek i oczekują po czwartych "Transformerach" wartkiej akcji i spektakularnych efektów specjalnych, nie zawiodą się.
"Transformers: Wiek zagłady" - TVN Fabuła, godz. 23:10

Zobacz galerię

Oto najlepsze filmy na wakacje!

Sprawdź pełny program tv na sobotę, 24.06.2017! >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×