Program tv na sobotę, 25.08.2018. Zobacz, co warto obejrzeć! [PROGRAM TV, HITY DNIA]

Czas na sobotę, 25 sierpnia 2018 roku. Macie ochotę na film, serial, teatr, koncert czy program rozrywkowy? Sprawdźcie, co warto dzisiaj obejrzeć! Przed wami program na sobotę, 25.08.2018.

Multimedia

Program tv na sobotę, 25 sierpnia 2018 r.:

Frank Walker, w dzieciństwie uznany za geniusza, obecnie nie radzi sobie z życiem. Casey Newton jest inteligentną i pełną optymizmu nastolatką, która próbuje zrozumieć dziwne zdarzenia, które ostatnio jej się przytrafiły. Oboje łączy pragnienie odkrycia owianego tajemnicą miejsca znanego jako "kraina jutra" - zagubionej w czasie i przestrzeni okolicy. Jeśli uda im się tam dotrzeć, świat może już nigdy nie być taki sam.
"Kraina jutra" - TVN, godz. 20:00

Syn Evy i Franklina od pierwszych dni życia wystawia cierpliwość matki na najcięższe próby. Jako niemowlę jest nadpobudliwy i płaczliwy. Jako przedszkolak - złośliwy i niegrzeczny. Późniejsze zachowania chłopca coraz trudniej zrzucić na karb wieku. Niemal każdy jego postępek jest wymierzony w Evę. Pewnego dnia wyprowadzona z równowagi kobieta łamie synowi rękę. Poczucie winy matki jest tym, co chłopak chciał osiągnąć. W wieku 15 lat Kevin posuwa się jeszcze dalej. Dopuszcza się czynu, którego Eva nie przewidziała.
"Musimy porozmawiać o Kevinie" - TVP Kultura, godz. 20:00

Drugiego dnia festiwalu na scenie kieleckiego amfiteatru wystąpią gwiazdy polskiej sceny muzycznej, które staną do niezwykłego konkursu na przebój lata 2018. Publiczność oraz widzowie będą mieli okazję bawić się w rytm utworów, które zawładnęły stacjami radiowymi. Wśród artystów pojawią się: Margaret, Kasia Kowalska, Feel, Grzegorz Hyży, Gromee & Jesper Jenset, Michał Szczygieł, Filip Lato, Lanberry, ZOUZY, Kush Kush & Marta Gałuszewska. Koncert prowadzą: Igor Kwiatkowski, Monika Dryl, Maciej Rock i Jacek Tomkowicz.
Festiwal "Magiczne zakończenie wakacji z Polsatem i RMF FM" Kielce 2018 - Polsat, godz. 20:05

Rok 1968. Idealista Jasiu Jamroży pełni służbę wojskową w przygranicznej jednostce pancernej, w której służy także jego wuj, sierżant Edward Kotowicz. Symbolem pancerniaków jest "Biedroneczka" - czołg T-34, który brał udział w walkach podczas II wojny światowej. Gdy w ramach operacji "Dunaj" kompania otrzymuje rozkaz wymarszu do Czechosłowacji, "Biedroneczka" ma wziąć udział w interwencji. Dowódcą czołgu zostaje Edward Kotowicz. Jego podkomendni to: Romek Kwaśny, Florian Sapieżyński i Jasiu. Kotowicz i jego załoga odłączają się od głównych sił.
"Operacja Dunaj" - TVN7, godz. 20:50

Program, łączący elementy sceniczne, fabularne i muzyczne, przedstawia losy polskiej rodziny na tle wybranych wydarzeń historycznych z lat 1918-2018. Poruszone zostaną m.in. tematy pragnienia wolności i walki o nią oraz marzeń o niepodległej Polsce i ich realizacji. Bohaterowie przeżywają sukcesy, ale i tragedie związane z pragnieniem normalnego życia w wolnej Polsce. Występują m.in. Radosław Pazura, Joanna Moro, Katarzyna Dereń, Artur Chamski, Dominika Ostałowska, Marek Molak, Natan Paszek, Mateusz Jakubiec i Przemysław Cypryański.
"Wolność jest we krwi" - TVP1, godz. 21:10

Rok 1982. Byli uczniowie liceum Lizzie Borden spotykają się w szkole po dziesięciu latach. Świetnie się bawią, rozmawiając o dawnych czasach, tańcząc i oglądając stare fotografie. Nie zdają sobie sprawy, że są obserwowani przez zamaskowanego intruza. Wkrótce tajemniczy osobnik zabija Milta. Zgromadzeni na sali ludzie wpadają w panikę, odkrywszy, że wszystkie wyjścia z budynku są zamknięte. Pojawia się dr Robert Young, pracownik zamkniętego zakładu więziennego dla umysłowo chorych. Wychodzi na jaw, iż zabójcą jest Walter Baylor, klasowa oferma.
"W krzywym zwierciadle: Zlot absolwentów" - TV Puls 2, godz. 22:00

Michael Bryce jest słynnym ochroniarzem. Niektórzy twierdzą, że pod jego czujnym okiem człowiek staje się nieśmiertelny. Tym razem Bryce dostaje zadanie, które może go przerosnąć. Ma przetransportować przez pół świata byłego płatnego zabójcę. Mężczyźni są ścigani przez armię tajnych agentów, zawodowych morderców i łowców nagród.
**"Bodyguard zawodowiec" - CANAL+, godz. 22:20

Fanatycznie religijna Margaret nie radzi sobie z wychowaniem dorastającej córki, Carrie. Terroryzowana przez matkę dziewczyna jest zalękniona i zamknięta w sobie, stroni od rówieśników, nie ma bliskich znajomych. Nie interesuje się nią żaden chłopak, ale wszyscy chętnie jej dokuczają. Nadchodzi dzień, który może zmienić życie Carrie - najprzystojniejszy chłopak w klasie, Tommy, zaprasza ją na bal. Okazuje się jednak, że koledzy postanowili z niej zakpić. Nastolatka wykorzystuje nadprzyrodzone zdolności, by się zemścić.
"Carrie" - TVP1, godz. 22:50

Zobacz galerię

Filmy Disneya 2018

Sprawdź pełny program tv na sobotę, 25.08.2018! >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×