Program tv na sobotę, 29.10.2016. Zobacz, co warto obejrzeć! [PLAN DNIA]

Przed nami ostatnia sobota października! Nie dziwimy Wam się, że zastanawiacie się, co warto dzisiaj obejrzeć w telewizji, gdyż wybór jest ogromny! Na szczęście dokonaliśmy selekcji i wybraliśmy najciekawsze filmy i seriale, które dzisiaj powinniście zobaczyć w tv! Przekonajcie się sami, czego nie możecie dzisiaj przegapić w telewizji!

Multimedia

Léa Seydoux w roli głównej. Początek XX wieku, francuska prowincja. Młoda i piękna służąca o imieniu Célestine rozpoczyna pracę w domu burżuazyjnej rodziny Lanlaire'ów. Poznaje tajemniczego ogrodnika Józefa, który budzi jej fascynację. Dziewczyna ciężko pracuje, a jednocześnie musi znosić humory chlebodawczyni i awanse pana domu. Prowadzi pamiętnik, w którym opisuje dawne i obecne życie. Pewnego dnia w okolicy zostaje zamordowana dziewczynka. Célestine zaczyna podejrzewać, że sprawcą zbrodni mógł być Józef.
PRZECZYTAJ RECENZJĘ
"Dziennik panny służącej" - HBO, godz. 18.30

Sylvester Stallone w roli głównej. Weteran wojny wietnamskiej John Rambo spędza samotnie czas w buddyjskiej świątyni. Odnajduje go przyjaciel i dawny przełożony, pułkownik Trautman, któremu towarzyszy przedstawiciel amerykańskich tajnych służb. Komandos otrzymuje propozycję wyruszenia z misją do Afganistanu, okupowanego przez wojska sowieckie. Rambo odmawia udziału w niebezpiecznej akcji, oddając się modłom w świątyni, lecz gdy dowiaduje się, że Trautman dostał się do niewoli, rusza z odsieczą. Nie może liczyć na pomoc, więc podejmuje samotną walkę.
PRZECZYTAJ RECENZJĘ
"Rambo III" - TV Puls, godz. 20.00

Udana animacja. Mija pięć lat od czasu udowodnienia przez Czkawkę mieszkańcom Berk, że ze smokami można żyć w zgodzie. Osadę dostosowano do potrzeb nowych przyjaciół. Czkawka zmężniał, Astrid stała się dla niego kimś więcej niż przyjaciółką. Zbliża się moment przejęcia przez chłopca obowiązków wodza. Tymczasem podczas wyprawy ze smokiem na północ od Norwegii Czkawka trafia na fort traperów, w którym Drago Bludvist planuje stworzenie smoczej armii. Jego przeciwnikiem jest tajemniczy jeździec - matka Czkawki. Wkrótce rodzina jednoczy się, by stawić czoła Drago.
"Jak wytresować smoka II" - Polsat, godz. 20.05

Po ośmiu miesiącach terapii Pat Solatano wraca do rodzinnego domu. Chce zrealizować alternatywą wersję siebie w oparciu o tzw. pozytywne myślenie, którego wzorce wynosi z grupy wsparcia w szpitalu. Jego celem jest odzyskanie żony, którą przyłapał na zdradzie. Był bliski zamordowania jej kochanka, co stało się bezpośrednią przyczyną hospitalizacji. Konsekwentna strategia Pata zmienia się, gdy poznaje on intrygującą dziewczynę z sąsiedztwa, Tiffany. Wzajemna niechęć pary ekscentryków przeradza się w niespodziewaną więź.
PRZECZYTAJ RECENZJĘ
"Poradnik pozytywnego myślenia" - TVP Kultura, godz. 20.20

Setny odcinek "Komisarza Aleksa"! Pensjonariusz Domu Seniora, Wacław Smyk, wypada z balkonu, ponosząc śmierć na miejscu. Zabójca zostawił na balkonie ślad włókna z roboczej rękawicy. Podejrzenia ekipy Orlicza kierują się początkowo w stronę pensjonariuszy. Smyk był człowiekiem złośliwym i powszechnie nielubianym. Ekspertyza wykazuje jednak, że włókna na balkonie pochodzą z rękawicy syna Smyka, Mariusza. Wacław Smyk przepisał gospodarstwo ogrodnicze na syna w zamian za dożywotnią opiekę. Syn stracił gospodarstwo z powodu uzależnienia od hazardu. Policjanci podejrzewają, że syn zabił ojca, bo nie był w stanie opłacić jego pobytu w zakładzie. Tymczasem do zbrodni przyznaje się pensjonariusz Domu Seniora, Sztajner. Na jaw wychodzi tajemnica sprzed lat.
PRZECZYTAJCIE WIĘCEJ O ODCINKU
"Komisarz Alex" - odcinek 100 - TVP 1, godz. 20.25

Historia Steve'a Jobsa to walka o przetrwanie, wyścig z czasem i pomysły, które zrewolucjonizowały XX i XXI wiek. Film jest kroniką budowy imperium technologicznego i portretem genialnego twórcy. Pokazuje czasy, gdy bohater był początkującym naukowcem.
"Steve Jobs" - CANAL+, godz. 21.00

Komedia. Bezkonkurencyjna na rynku lodziarskim korporacja Polish Lody organizuje weekend integracyjny. Na zjazd zostają zaproszeni pracownicy, kontrahenci oraz przedstawiciele mediów. Prezes traktuje wyjazd jako okazję do ubicia interesów z hurtownikami. Od początku nic nie przebiega zgodnie z planem. Uczestnicy bezalkoholowego wyjazdu upijają się w autokarze. W wyniku awarii systemu rezerwacji prezes zostaje zakwaterowany w pokoju z dziennikarzem i modelką. Obaj mężczyźni rozpoczynają rywalizację o względy współlokatorki.
"Wyjazd integracyjny" - TVP 1, godz. 21.25

Doskonały film Wojciecha Smarzowskiego. Historia rozgrywająca się w środowisku policjantów, którzy nie tylko razem pracują, ale także przyjaźnią się i prowadzą wspólne interesy. Gdy jeden z nich ginie w tajemniczych okolicznościach, sierżant Ryszard Król zostaje oskarżony o morderstwo. Próbując oczyścić się z zarzutów, odkrywa on prawdę o przestępczych powiązaniach na najwyższych szczeblach władzy.
PRZECZYTAJ RECENZJĘ
"Drogówka" - TVP 1, godz. 23.05

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×