Program tv na sobotę, 30.03.2019. Zobacz, co warto obejrzeć! [PROGRAM TELEWIZYJNY, PLAN DNIA]

Przed nami sobota, 30 marca 2019 roku. Co macie ochotę dzisiaj obejrzeć w TV? Film? Serial? Program rozrywkowy? Na pewno znajdziecie coś dla siebie! Sprawdźcie, co warto dzisiaj obejrzeć w telewizji. To program telewizyjny na sobotę, 30.03.2019.

Multimedia

Program tv na sobotę, 30.03.2019 r.:

Mecenas Joanna Chyłka, jedna z najlepszych karnistów w kraju, wygrywa w kolejnym głośnym procesie. Tym razem jej klient to Piotr Langer Senior, znany biznesmen z grona dziesięciu najbogatszych Polaków. Po zwycięstwie na sali sądowej Chyłka wraca do kancelarii Żelazny & McVay. To właśnie tam, w centrum Warszawy, mieści się jej biuro. Na miejscu zjawia się również Kordian "Zordon" Oryński, nowy aplikant w kancelarii.
"Chyłka - Zaginięcie" odcinek 1 - TVN, godz. 20:00

John Rambo, weteran wojny w Wietnamie, podróżuje po USA, szukając kolegów z wojska. Unika ludzi i stara się nikomu nie wchodzić w drogę. Mimo to wzbudza bezinteresowną nienawiść prześladującego go na każdym kroku szeryfa Teasle'a. Kiedy na jego żądanie nie chce opuścić miasteczka w stanie Oregon, zostaje aresztowany. Wkrótce ucieka, gotów prowadzić samotną wojnę ze wszystkimi stróżami prawa. Jedyną osobą, która może go powstrzymać, jest dawny dowódca Samuel Trautman. Ten jednak rozwiewa nadzieje na łatwe schwytanie komandosa.
"Rambo: pierwsza krew" - TV Puls, godz. 20:00

Program taneczny, w którym sześć par rywalizuje, wykonując układy choreograficzne z teledysków, filmów i musicali. W każdym odcinku pary zaprezentują wspólny układ oraz występy solowe. Audycja przypomni widzom m.in. niezapomniane układy taneczne z wideoklipów Michaela Jacksona, Madonny, Beyoncé, Justina Timberlake'a oraz sceny z filmów, takich jak "Dirty Dancing", "Magic Mike" i "Blues Brothers", które na trwałe zapisały się w popkulturze.
"Dance, Dance, Dance" - TVP2, godz. 20:05

Smerfetka postanawia odkryć prawdę o sobie. Rezolutna dziewczyna zabiera tajemniczą mapę i wyrusza w nieznane. Razem z Mądralą, Osiłkiem oraz Ciamajdą trafiają do Zakazanego Lasu, który jest domem magicznych stworzeń. Niebieskie stworki muszą pamiętać, że śledzi je przebiegły Gargamel. W końcu udaje im się dotrzeć do zaginionej wioski. Na miejscu dzielni bohaterowie odkrywają największą tajemnicę w historii smerfów.
"Smerfy: Poszukiwacze zaginionej wioski" - Polsat, godz. 20:10

Grecki półbóg Herkules jest synem potężnego Zeusa. Jego życie było pełne cierpienia i bólu. Po wykonaniu legendarnych dwunastu prac Herkules zostaje zdradzony przez boginię Herę. Traci żonę i córki. Aby zagłuszyć cierpienie, toczy krwawe bitwy, które przynoszą mu ukojenie. Towarzyszy mu sześciu gotowych na wszystko straceńców. Król Tracji proponuje Herkulesowi i jego kompanom, by za sowitą opłatą szkolili żołnierzy. Uważa, że dzięki temu jego armia stanie się najpotężniejsza na świecie.
"Herkules" - TVP1, godz. 20:30

Batman, niezwyciężony książę ciemności i niestrudzony obrońca miasta Gotham, powraca, by bronić jego mieszkańców, tym razem przed nikczemnym Pingwinem i jego równie podłymi sprzymierzeńcami: przebiegłą i uwodzicielską kobietą-kotem oraz bezwzględnym i występnym biznesmenem Maksem Shreckiem. By ich pokonać, Batman musi odkryć bolesną tajemnicę kobiety-kota.
"Powrót Batmana" - TVN 7, godz. 20:35

Zobacz galerię

Sprawdź pełny program tv na sobotę, 30.03.2019 >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×