Program tv na sobotę, 31.10.2015. Zobacz, co warto obejrzeć! [PLAN DNIA]

Sobota to idealny czas na relaks! Tak się składa, że dzisiaj także Halloween, więc w telewizji znajdziecie sporo horrorów. Nie wiecie, które filmy są najlepsze? Chętnie Wam doradzimy!

Multimedia

Jeden z najlepszych filmów Romana Polańskiego. Absolutna klasyka i pozycja obowiązkowa. Przerażająca i wciągająca opowieść o szaleństwie. Trelkovsky, skromny paryski urzędnik, usiłuje wynająć mieszkanie w starej kamienicy, której właścicielem jest pan Zy. Wynajem trzeba jednak odłożyć, poprzednia lokatorka bowiem , młoda Simone Choule, przebywa w szpitalu ciężko ranna po próbie samobójczej - wyskoczyła z okna tego właśnie mieszkania. Po jej śmierci pan Zy wynajmuje mieszkanie Trelkovsky'emu. Nowy lokator zaczyna obsesyjnie interesować się śmiercią swej poprzedniczki, próbując zrozumieć niechęć, którą okazują mu pozostali mieszkańcy domu.
"Lokator" - Paramount Channel, godz. 20.00

Weteran wojny wietnamskiej John Rambo spędza samotnie czas w buddyjskiej świątyni. Odnajduje go przyjaciel i dawny przełożony, pułkownik Trautman, któremu towarzyszy przedstawiciel amerykańskich tajnych służb. Komandos otrzymuje propozycję wyruszenia z misją do Afganistanu, okupowanego przez wojska sowieckie. Rambo odmawia udziału w niebezpiecznej akcji, oddając się modłom w świątyni, lecz gdy dowiaduje się, że Trautman dostał się do niewoli, rusza z odsieczą. Nie może liczyć na pomoc, więc podejmuje samotną walkę.
"Rambo III" - TV Puls, godz. 20.00

Propozycja z Argentyny, ze zdjęciami autorstwa Wojciecha Staronia. Laura to matka ośmioletniego Matíasa. Kobieta regularnie musi znosić brutalne ataki ze strony agresywnego męża. Gdy po kolejnym pobiciu wychodzi ze szpitala, wie, że wraz z synkiem nie wrócą już do domu. We dwójkę zaczynają tułać się w poszukiwaniu nowej, lepszej przyszłości.
"Pod ochroną" - Ale Kino+, godz. 20.10

Świetna komedia jednego z najlepszych europejskich reżyserów, Fatiha Akina, który od lat na wielki ekran przenosi niezwykle trafne obserwacje na temat niemieckiego i tureckiego społeczeństwa. W obsadzie m.in. świetny Moritz Bleibtreu oraz genialny Birol Ünel. W przemysłowej części Hamburga Zinos Kazantsakis prowadzi restaurację "Soul Kitchen". Gdy zatrudnia nowego szefa kuchni, Shayna Weissa, wykwintne potrawy ściągają do lokalu tłumy klientów. Wkrótce Zinos nabawia się przepukliny kręgosłupa, ma problemy z wykonywaniem najprostszych czynności. Jego dziewczyna wyjeżdża do Szanghaju, brat wychodzi z więzienia na przepustkę, a kolega ze szkoły chciałby zostać właścicielem działki, na której stoi restauracja. Mimo przeciwności Zinos nie zamierza opuszczać miejsca, które stało się jego drugim domem.
"Soul Kitchen" - TVP Kultura, godz. 20.20

Robert Więckiewicz, Bartosz Porczyk, Magdalena Grąziowska i... Nergal w komedii Juliusza Machulskiego! Młody pisarz Przemek i jego żona aktorka Melania przyjeżdżają do Warszawy, gdzie pod nieobecność stryja zajmą się jego apartamentem, a Przemek ukończy powieść. Mieszkanie jest usytuowane w kamienicy w centrum miasta. Melania zgłębia historię domu. Odkrywa, że na ulicy Piusa 17, obecnie Pięknej, przed wojną znajdowała się ambasada niemiecka. Okazuje się, że winda w budynku nie tylko przenosi mieszkańców z piętra na piętro, ale umożliwia podróż w czasie - z sierpnia 2012 r. do sierpnia 1939 r. Przemek i Mela próbują zmienić bieg historii.
"Ambassada" - TVP1, godz. 21.25

W rolach głównych piękne bliźniaczki - Paulina i Karolina Chapko. Kilkunastoletnia Natalia przeprowadza się do Krakowa, gdzie się urodziła. Pod czujnym okiem matki, Anny, nauczycielki baletu, ćwiczy taniec. Pewnego dnia przystojny chłopak bierze ją za kogoś innego. Wkrótce na dyskotece dziewczyna spostrzega swojego sobowtóra, Magdę. Dziewczyny zaprzyjaźniają się. Natalia pojawia się w domu Magdy, poznaje jej rodziców oraz siostrę, która przypomina jej własną matkę. Dochodzi do konfrontacji i badań DNA, które potwierdzają, że Natalia i Magda są siostrami, a Aneta jest córką Anny.
"Oszukane" - TVN, godz. 21.55

Fabuła podzielona jest na 59 rozdziałów, w których widz poznaje młode małżeństwo - Christine i Uwe - oraz ich kilkuletnią córeczkę, Clarę. W pierwszych odsłonach rodzina jawi się jako szczęśliwa. Christine opiekuje się domem i spełnia się jako matka, Uwe pracuje w policji. W kolejnych migawkach pojawiają się niepokojące symptomy, że ich świat nie jest idealny. Uwagę zwracają pierwsze siniaki na ciele Christine, zwiastujące, że w domu dzieje się coś bardzo złego.
"Żona policjanta" - Ale Kino+, godz. 22.00

Emily Blunt i Anthony Hopkins w obsadzie! Rok 1891. Pochodzący z arystokratycznej rodziny sławny aktor Lawrence Talbot przyjeżdża z USA do rodzinnej Anglii. Dowiaduje się o nagłej śmierci brata. Po przybyciu do rodzinnej posiadłości aktor poznaje niepokojące okolicznościach śmierci Bena, który został rozszarpany przez tajemnicze monstrum. Lawrence postanawia wyjaśnić sprawę. Trop prowadzi do obozu Cyganów. Tu Talbot zostaje ugryziony przez bestię. Wkrótce mężczyzna zaczyna się przemieniać w potwora. Jego śladem podąża inspektor Scotland Yardu Francis Abberline.
"Wilkołak" - TVP2, godz. 22.20

Pierwszy odcinek najnowszego sezonu głośnego "American Horror Story". Detektyw John Lowe bada serie makabrycznych morderstw. Śledztwo prowadzi go do hotelu Cortez.
"American Horror Story: Hotel" - odcinek 1 - FOX, godz. 23.00

Pozycja obowiązkowa dla fanów horrorów. Para młodych Amerykanów, Josh i Paxton, wyrusza do Europy w poszukiwaniu nowych wrażeń. W Paryżu dołącza do nich Islandczyk Olie, z którym podążają najpierw do Amsterdamu, a stamtąd na Słowację, gdzie podobno znajduje się hostel pełen spragnionych seksu kobiet. Gdy trafiają do tego miejsca, ich szczęście nie ma granic. Sprawy przybierają nieoczekiwany obrót, gdy po szampańskiej nocy najpierw znika bez śladu Olie, a wkrótce potem Josh. Paxton rozpoczyna poszukiwania, które prowadzą go do starej, zrujnowanej fabryki.
"Hostel" - TV4, godz. 23.00

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×