Program tv na sobotę, 4.06.2016. Zobacz, co warto obejrzeć! [PLAN DNIA]

Sobotni wieczór to porządna dawka muzyki oraz doskonałego kina! Fani komedii, dramatów i innych gatunków znajdą coś dla siebie! Sprawdźcie, co dziś warto obejrzeć.

Multimedia

Pam (Teri Polo) usamodzielnia się i wyjeżdża z rodzinnego domu położonego w luksusowej dzielnicy Long Island. Przeprowadza się do Chicago, gdzie niebawem poznaje sanitariusza Grega (Ben Stiller). Młodzi zakochują się w sobie i postanawiają się pobrać. Właśnie nadarza się okazja do uroczystego poproszenia o rękę Pam. Jej siostra wychodzi za mąż. Pam i Greg jadą więc na weekend do Nowego Jorku, aby wziąć udział w uroczystościach weselnych. Jack (Robert De Niro), ojciec Pam, od pierwszego spotkania traktuje Grega z góry i boleśnie daje mu odczuć dzielące ich różnice klasowe.
"Poznaj mojego tatę" - TVN, godz. 20:00

Cztery lata po pierwszym filmie o perypetiach genialnego, ale chorobliwie otyłego profesora chemii i wykładowcy uniwersyteckiego Shermana Klumpa oraz jego równie grubej rodziny, ekscentryczny naukowiec powrócił na ekrany w filmie Petera Segala. Eddie Murphy, tak jak poprzednio, wciela się tu w kilka postaci: w Shermana, jego szczupłego, cynicznego alter ego, Buddy'ego Love'a, oraz wszystkich członków rodziny Klumpów - matki, ojca, babci i brata. Tym razem wybitny chemik pracuje nad recepturą eliksiru młodości i kocha się, zresztą z wzajemnością, w swojej pięknej koleżance z pracy, Denise Gains, którą pragnie poślubić.
"Gruby i chudszy II" - TVP2, godz. 20:05

Jeden z najstarszych koncertów Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu. W tym roku zgłosiło się 187 wykonawców. Komisja konkursowa złożona z przedstawicieli TVP1, Polskiego Radia oraz przedstawiciela Miasta Opole wyłoniła 11 artystów, których utwory mają szansę stać się hitami lata. O zwycięstwo w koncercie SuperPremiery walczyć będą: Kasia Wilk, Szymon Chodyniecki, Mateusz Mijal, Mesajah, Janusz Radek oraz zespoły: Wilki, Varius Manx, Red Lips, Feel i Loka oraz Dominika Barabas, Zwycięzcę wybiorą widzowie Jedynki w głoswaniu SMS-owym... czytaj więcej
"53. KFPP Opole2016 - SuperPremiery - TVP1, godz. 20:30

Koprodukcja CANAL+, dramat wojenny Krzysztofa Łukaszewicza, inspirowany faktami z największej bitwy z udziałem polskich żołnierzy po II wojnie światowej, której szczegóły przez lata były trzymane w tajemnicy. W obsadzie m.in.: Bartłomiej Topa, Tomasz Schuchardt, Antoni Królikowski, Leszek Lichota i Łukasz Simlat. Środek wojny w Zatoce Perskiej. 3 kwietnia 2004 roku. Do irackiego miasta Karbala przybywają pielgrzymi celebrujący święto Aszura. Niespodziewanie, w pełnym ludzi mieście, dochodzi do zamachów, które poprzedzają atak na strategiczny City Hall - siedzibę lokalnych władz i policji. Na placu boju pozostaje jedynie, pozbawiona wsparcia, garstka polskich i bułgarskich żołnierzy. Odcięci od świata, z ograniczonymi zapasami jedzenia i amunicji, stawiają czoła kilkukrotnie liczniejszej grupie gotowych na wszystko ekstremistów. Dochodzi do jednej z najbardziej bohaterskich bitew Polaków po II wojnie światowej. Stając oko w oko ze śmiercią, polscy żołnierze przeżywają 4 dni piekła. Profesjonalizm, determinacja i wola walki sprawiają, że polsko-bułgarska formacja nie tylko wygrywa bitwę, ale wychodzi z niej bez straty ani jednego żołnierza.
PRZECZYTAJ RECENZJĘ FILMU
"Karbala" - CANAL+, godz. 21:00

Jeden z najgłośniejszych filmów lat 70., obsypany licznymi nagrodami. Dzieło Johna G. Avildsena cieszyło się w świecie dużym powodzeniem. Rocky Balboa jest nieznanym bokserem mieszkającym w Filadelfii. Na co dzień zajmuje się ściąganiem długów. Wciąż jednak marzy o prawdziwej karierze bokserskiej. Pewnego dnia do miasta przyjeżdża mistrz wagi ciężkiej Apollo Creed. Jego menedżer postanawia zorganizować walki. Rocky podejmuje wyzwanie. Rozpoczyna intensywny trening. Noszący przydomek "Włoski Ogier" pięściarz staje się coraz popularniejszy. Telewizja przygotowuje reportaż z ćwiczeń Rocky'ego. Wreszcie dochodzi do decydującego starcia Balboy z Creedem. Stawką jest 150 tys. dolarów.
"Rocky" - TVP HD, godz. 21:50

Leonardo DiCaprio i Kate Winslet jako małżeństwo z Connecticut, które pod pozorami szczęścia ukrywa poczucie pustki i niespełnienia. Stany Zjednoczone, lata pięćdziesiąte XX wieku. April (Kate Winslet) i Frank (Leonardo DiCaprio) Wheelerowie są z pozoru szczęśliwym małżeństwem mieszkającym na przedmieściach Connecticut. Mają dwójkę dzieci, nie narzekają na brak pieniędzy. Oboje jednak nie mogą pogodzić się z faktem, że zostali wtłoczeni w bezbarwną małomiasteczkową społeczność. April często wraca wspomnieniami do dni, kiedy mogła wybrać karierę aktorską; Frank ma dobrze płatną, lecz nudną i niedającą żadnej satysfakcji pracę. Przeciętność, w którą popadli, rodzi w nich frustrację i zaczyna niszczyć wzajemne uczucie. Zdeterminowana April proponuje mężowi przeprowadzkę do Paryża, gdzie mogliby zmienić swoje życie, osiągnąć spełnienie i szczęście. Okazuje się jednak, że realizacja pomysłu jest znacznie bardziej skomplikowana i rodzi dużo więcej konfliktów niż się spodziewali.
PRZECZYTAJ RECENZJĘ FILMU
"Droga do szczęścia" - Paramount Channel, godz. 22:00

Largo Winch (Tomer Sisley) jest przybranym synem właściciela potężnej międzynarodowej korporacji "W". Nagła śmierć ojca sprawia, że dziedziczy cały majątek, stając się jednym z najbardziej wpływowych ludzi na świecie. Ku zaskoczeniu wszystkich, Largo zamierza sprzedać udziały w firmie i zająć się działalnością charytatywną. Decyzja dziedzica niespodziewanie przysparza mu wielu wrogów, czyhających na akcje firmy. W dniu ogłoszenia planów o założeniu fundacji pojawia się prokurator Międzynarodowego Trybunału Karnego Diane Francken (Sharon Stone).
"Spisek. Largo Winch II" - TVP2, godz. 22:35

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×