Program tv na sobotę, 4.11.2017. Zobacz, co warto obejrzeć! [PLAN DNIA]

Program tv na sobotę to piękne kobiety w świetnych produkcjach i pierwsze muzyczne starcie na żywo! Sprawdź, co warto dziś obejrzeć.

Multimedia

Program tv na sobotę, 4 listopada 2017:

W podziemiach Instytutu Badań Czwartorzędu istnieje kraina zwana Szuflandią. Jej pejzaż tworzą szuflady, segregatory i inne atrybuty urzędniczej rzeczywistości. Panuje tu nadszyszkownik Kilkujadek (Stuhr), który z pomocą zaufanej świty trzyma swoich kumotrów za twarz, by przypadkiem żaden z nich nie wykrył tajemnicy kingsajzu czyli eliksiru pozwalającego krasnoludkowi zyskać rozmiary człowieka i zamieszkać w krainie ludzi, obfitującej w wolność, kobiety i inne atrakcje. Przypadek sprawia, że alchemik Adaś (Heromiński) samodzielnie uzyskuje kingsajz, wypija go, przenosi się do ludzkiego świata i nie bardzo chce wracać.
"Kingsajz" - Stopklatka TV, godz. 20:00

W pierwszym odcinku "Live" na widzów czeka wiele niespodzianek. Oprócz Trenerów i uczestników 8. edycji "The Voice of Poland" widzowie zobaczą na scenie gości specjalnych – zagraniczne gwiazdy, czołówkę polskich wokalistów oraz uczestników poprzednich edycji... czytaj więcej
"The Voice of Poland" - TVP1, godz. 20"05

Animowany przebój światowych kin, opowieść o rodzinie jaskiniowców sprzed milionów lat, którzy borykają się z problemami znanymi współczesnym rodzicom i dzieciom. Cztery miliony lat temu w przytulnej jaskini żyła sobie rodzina Krudów, której głową był zachowawczy i nadgorliwy Grug. Świat zewnętrzny stanowił dla niego przede wszystkim zagrożenie, wolał więc siedzieć w ciemnej jaskini i zakładać, że wszystko, co nowe jest złe i niebezpieczne. Przekonywał o tym trójkę swoich dzieci, żonę Uggę i nieustannie dokuczającą mu teściową Gran. Jednak najstarsza córka Eep była zbyt ciekawa świata, by słuchać ojca. Zwłaszcza, gdy poznała Guya, inteligentnego nastolatka, który odkrył przed nią, czym jest ogień.
"Krudowie" - Polsat, godz. 20:05

Marek Bobrowski (Dariusz Toczek), mężczyzna w średnim wieku, najpierw zabija z zimną krwią pewnego emeryta w jego mieszkaniu, potem w szkole podstawowej terroryzuje jedną z klas. Policja wraz z antyterrorystami otacza budynek szkoły. Negocjacje z napastnikiem prowadzi Marta (Beata Fido)... czytaj więcej
"Komisarz Alex" - TVP1, godz. 20:15

Sequel do filmów z serii "Rocky" z doskonale znanym widzom Rockym Balboa, granym przez Sylvestra Stallone'a. Starzejący się bokser Rocky wiedzie teraz spokojny żywot, prowadząc w Filadelfii włoską restaurację, którą nazwał Adrian na cześć nieżyjącej żony. Odnajduje go tu młody Adonis Creed (w tej roli Michael B. Jordan), syn zmarłego mistrza świata wagi ciężkiej Apollo Creeda, dawnego rywala i przyjaciela Rocky'ego. Mimo tragicznej śmierci ojca, który umarł na ringu wskutek odniesionych ran podczas walki, młody człowiek również marzy o karierze boksera. Spragniony sławy porzucił Los Angeles i przyjechał do Filadelfii, by postawić wszystko na jedną kartę. Adonis nakłania Rocky'ego Balboę, dwukrotnego mistrza świata, aby ten zaczął go trenować. Początkowo Rocky jest temu przeciwny, ale widząc niezwykłą siłę i determinację chłopaka, postanawia mu pomóc. Rodzi się między nimi specyficzna więź.
PRZECZYTAJ RECENZJĘ FILMU
"Creed: Narodziny legendy" - TVP1, godz. 21:10

Zobacz najlepsze momenty z filmów o Rocky'm! [GALERIA]Zobacz więcej

Komedia, która opowiada historie kilku różnych par mieszkających w amerykańskim Baltimore. Gigi (Ginnifer Goodwin) i Mary (Drew Barrymore) mają już dość chodzenia na randki i pragną stworzyć prawdziwe związki. Beth (Jennifer Aniston) chciałaby, aby jej wieloletni chłopak (Ben Affleck) w końcu poprosił ją o rękę, Janine (Jennifer Connelly) i Ben (Bradley Cooper) przeprowadzają się do wymarzonego domu, a Anna (Scarlett Johansson) nie potrafi być sama. Wszyscy bohaterowie filmu szukają spełnienia i miłości, każdy z nich robi to jednak na swój sposób.
PRZECZYTAJ RECENZJĘ FILMU "Kobiety pragną bardziej" - TVN7, godz. 21:10

Urodzona na początku XX wieku Adaline (Blake Lively ) ulega wypadkowi, na skutek którego przestaje się starzeć. To co wydaje się spełnieniem marzeń o nieśmiertelności, z czasem przynosi dramatyczne konsekwencje. Adaline musi się ukrywać swój sekret przed ludźmi, ale także przed władzami, które chcą poddać ją eksperymentom. Nieustannie podróżując i zmieniając tożsamość, traci kontakt z najbliższymi, którzy starzeją się na jej oczach. Samotna, pełna dramatycznych wydarzeń podróż przez życie Adaline trwa przez cały niemal XX wiek. W końcu Adaline znajduje mężczyznę (Michiel Huisman), dla którego chce wyrzec się nieśmiertelności.
PRZECZYTAJ RECENZJĘ FILMU
"Wiek Adaline" - TVN, godz. 21:55

Zobacz galerię

Premiery kinowe na listopad 2017

Sprawdź pełny program tv na piątek, 3.11.2017! >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×