Program TV na sobotę, 6.04.2019. Co obejrzeć dziś w TV? [PROGRAM TV, HITY DNIA]

Co obejrzeć w telewizji w sobotę, 6.04.2019? W programie TV na sobotę m.in. "Dance, Dance, Dance", "Chyłka - Zaginięcie", "Krudowie", "Batman Forever", "Kamerdyner", "Misery", "Twoja twarz brzmi znajomo". Sprawdź program telewizyjny na sobotę, 6 kwietnia 2019!

Multimedia

Program tv na sobotę, 6.04.2019 r.:

Mija tydzień od zaginięcia Nikoli. Kolejny znaleziony przez policję dowód wskazuje na Dawida, który nadal zapewnia o swojej niewinności. Pytania mnożą się, gdy okazuje się, że w noc zniknięcia dziewczynki alarm w domu Szlezyngierów został włączony wyjątkowo wcześnie. Czy Chyłka zdoła powstrzymać policję przed aresztowaniem swoich klientów? W trakcie prywatnego śledztwa, dzięki pomocy Kormaka, prawnicy odkrywają tajemnicę skrywaną przez Angelikę. Okazuje się, że sprawa zaginięcia Nikoli została powierzona Zbigniewowi Aronowiczowi, prokuratorowi który niejednokrotnie wygrywał na sali sądowej z prawnikami z kancelarii Żelazny & McVay... czytaj więcej
"Chyłka - Zaginięcie" - TVN, godz. 20:00

O wejście do wielkiego finału pierwszej polskiej "Dance, Dance, Dance" walczą już tylko trzy pary - Patricia i Victoria Kazadi, Kasia Dziurska i Emil Gankowski oraz Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski. Okazuje się, że z każdym tygodniem, uczestnicy mają coraz więcej problemów z przyswojeniem jeszcze bardziej skomplikowanych układów tanecznych. Kto nie wytrzyma presji? Która z par pożegna się z programem?
"Dance, Dance, Dance" - TVP2, godz. 20:05

Przed czterema milionami lat w przytulnej jaskini mieszkała rodzina Krudów, której głową był Grug. Świat zewnętrzny stanowił dla niego zagrożenie, zakładał on, że wszystko, co nowe, jest złe i niebezpieczne. Przekonywał o tym trójkę dzieci, żonę i teściową. Pewnego dnia Krudowie zostali zmuszeni, by wyruszyć na poszukiwanie nowego miejsca zamieszkania. Podczas wyprawy Grug musi zmierzyć się z wynalazkami Guya, który skradł serce jego najstarszej córki. Musi także zmierzyć się z samym sobą i ze strachem, który kierował jego życiem.
"Krudowie" - Polsat, godz. 20:05

Bruce Wayne, za dnia milioner filantrop, a w nocy Batman, musi tym razem stawić czoła dwóm szaleńcom: prawnikowi Harveyowi Dentowi, którego twarz od czasu wypadku na sali sądowej podzielona jest na pół, i Edwardowi Nygmie, który kiedyś był oddanym pracownikiem należącego do Bruce'a konsorcjum, a teraz jako Riddler dręczy innych zagadkami. W walce z nimi obrońcy Gotham pomagają pani psycholog Chase Meridian oraz młody akrobata Dick Grayson, który, chcąc się zemścić na Dencie za zabicie rodziny, przybiera postać Robina.
"Batman Forever" - TVN7, godz. 20:35

Czworo dorosłych ludzi wraca do rodzinnego domu, by pochować zmarłego ojca. Spędzą cały tydzień w domu, w którym wciąż mieszka ich nadopiekuńcza matka, Hillary. Wspólnie spędzony czas będzie okazją, by poukładać wzajemne relacje i odbudować rodzinne więzi.
"Powiedzmy sobie wszystko" - TVN, godz. 21:00

Kwiecień 1945 r. Wojska alianckie maszerują na Berlin. W Niemczech napotykają fanatyczny opór oddziałów SS. Jednym z czołgów 2. Dywizji Pancernej nazywanej "Piekłem na kołach" jest "Furia" - sherman dowodzony przez sierżanta Dona Colliera. Załoga składa się z celowniczego Boyda Swana, zapatrzonego w niego Grady'ego Travisa i pochodzącego z Meksyku Triniego Garcii. Podczas misji "Furia" traci strzelca. Zastępuje go rekrut po 8-tygodniowym szkoleniu, który musi dostosować się do wojennej rzeczywistości. "Furia" dostaje misję za linią frontu.
"Furia" - TV Puls, godz. 21:00

Po śmierci matki, pochodzącej z chłopskiej rodziny kaszubskiej, Mateusz Król zostaje przygarnięty przez arystokratyczną rodzinę ojca. Chłopiec dorasta w pałacu wraz z przyrodnim rodzeństwem. Zakochuje się w Maricie von Krauss. Czasy są niespokojne, a w państwie pruskim narastają napięcia polityczne.
"Kamerdyner" - Canal+, godz. 21:00

Wiele godzin treningów wokalnych, choreograficznych oraz precyzyjnej i żmudnej charakteryzacji, niezwykłe muzyczne wyzwania, oraz trema, która podczas finałowego wykonania w pełnej stylizacji i otoczeniu spektakularnej scenografii może dopaść nawet najbardziej doświadczonych artystów. Tego mogą spodziewać się biorący udział w programie uczestnicy, a na finalny efekt ich pracy czekają miliony polskich fanów show. Występy ocenią: Katarzyna Skrzynecka, Paweł Królikowski, Małgorzata Walewska oraz Kacper Kuszewski.
"Twoja twarz brzmi znajomo" - Polsat, godz. 22:10

Na pogrzebie nestora rodu zbierają się jego ekscentryczni krewni i przyjaciele. Podczas uroczystości nic nie dzieje się tak, jak powinno. Pracownicy domu pogrzebowego dostarczają zwłoki kogoś innego, jeden z gości omyłkowo zażywa środek halucynogenny, a honory gospodarza pełni sfrustrowany syn nieboszczyka, Aaron, który żyje w cieniu przebojowego brata, Ryana. Na domiar złego na pogrzebie pojawia się tajemniczy karzeł, który grozi, że jeśli nie dostanie pieniędzy, ujawni rodzinną tajemnicę. Bracia robią wszystko, aby prawda nie wyszła na jaw.
"Zgon na pogrzebie" - Stopklatka TV, godz. 22:40

Pisarz Paul Sheldon jest autorem cyklu powieści o losach Misery. Ukończywszy ostatnią część, zawozi ją do wydawcy. Tego dnia panują ciężkie warunki atmosferyczne. Samochód Paula wypada z drogi. Tuż za nim jedzie Annie Wilkes - pielęgniarka, która udziela mu pomocy, zawozi do swego domu i otacza troskliwą opieką. Okazuje się wielbicielką jego książek, z niecierpliwością czekającą na dalszy ciąg losów ulubionej bohaterki. Gdy wychodzi na jaw, że Sheldon uśmiercił Misery, jego troskliwa opiekunka zmienia się nie do poznania.
"Misery" - TVP1, godz. 23:35

Zobacz galerię

Zobacz więcej wideo na kanale Youtube Telemagazynu!

Sprawdź pełny program tv na sobotę, 6.04.2019 >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

  • Trwa cisza wyborcza, dlatego komentowanie w serwisie zostało tymczasowo zablokowane. Zapraszamy do dzielenia się opiniami i komentarzami po zakończeniu ciszy

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×