Program TV na sobotę, 8.08.2020. Co obejrzeć w sobotę, 8 sierpnia w TV? [PROGRAM TV, HITY DNIA]

Co obejrzeć w telewizji w sobotę, 8.08.2020? W programie TV na sobotę, m.in. "Titanic", "Salon dźwięku", "Akademia policyjna VI: Operacja Chaos", "Gruby i chudszy II: Rodzina Klumpów" i "X-Men: Przeszłość, która nadejdzie". Sprawdź program telewizyjny na sobotę, 8 sierpnia 2020 roku!

Multimedia

Program tv na sobotę, 8 sierpnia 2020 r.:

17-letnia Rose i jej narzeczony Caledon Hockley podróżują luksusowym transatlantykiem do Filadelfii. Dziewczyna, znudzona towarzystwem ludzi z wyższych sfer, załamana wizją małżeństwa z rozsądku, nosi się z zamiarem popełnienia samobójstwa. Od wykonania ostatecznego kroku odwodzi ją podróżujący trzecią klasą Jack Dawson, utalentowany obieżyświat. Jack odbiera podziękowania za odwagę, a Caledon ofiarowuje narzeczonej najdroższy diament świata, "Serce Oceanu". Pomiędzy Rose a Jackiem rodzi się miłość, której kres kładzie katastrofa statku.
"Titanic" - Polsat, godz. 20:00

Cykl letnich spotkań z udziałem gwiazd polskiej sceny muzycznej. Artyści zaśpiewają swoje najlepsze utwory w dobrze znanych fanom aranżacjach. W leśnym plenerze, bez udziału publiczności, odbędą się kameralne występy i rozmowy z gwiazdami. Widzów czekają ciekawe tematy i uczta muzyczna. Całość poprowadzi dziennikarka Gabi Drzewiecka. Gościem pierwszego "Salonu dźwięku" będzie Kamil Bednarek.
"Salon dźwięku" - TVN, godz. 20:00

Trzyosobowa grupa rabusiów, znana jako gang Wilson Heights, dokonuje licznych przestępstw. Zdesperowany burmistrz zwraca się o pomoc do komisarza Hursta, który ma zorganizować akcję przeciwdziałania kradzieżom. Wkrótce powstaje oddział, na którego czele stają komendant Lassard oraz jego odwieczny rywal, kapitan Harris. Prowadzący śledztwo w sprawie napadu na bank bratanek Lassarda, Nick, dochodzi do wniosku, że gangiem kieruje ktoś mający dostęp do policyjnych danych.
"Akademia policyjna VI: Operacja Chaos" - TVN7, godz. 20:00

Teena jest samotną matką; razem z córką mieszka w amerykańskim miasteczku. Pewnego wieczoru podczas powrotu z imprezy u przyjaciół zostaje napadnięta i zgwałcona przez czterech mężczyzn. Policji udaje się ująć sprawców, jednak oni nie przyznają się do winy. Wynajmują słynącego z bezwzględności adwokata, Jaya Kirkpatricka. Stara się on zdyskredytować Teenę i jej zeznania. Prowadzący śledztwo oficer policji John Dromoor zamierza zrobić wszystko, by sprawiedliwości stało się zadość - nawet jeśli karę trzeba będzie wymierzyć poza salą sądową.
"Historia zemsty" - Ale kino+, godz. 20:10

Korpulentny i nieśmiały profesor Sherman Klump spotkał prawdziwą miłość i postanowił się ożenić. Jego wybranką jest Denise Gaines, koleżanka z pracy. Miłą i spokojną atmosferę przerywa niespodziewany powrót alter ego profesora - Buddy'ego Love'a. Zdesperowany wykładowca postanawia raz na zawsze rozprawić się ze złą stroną swojej osobowości. Wykorzystując badania nad DNA przyszłej żony, ma zamiar wyeliminować kod genetyczny Buddy'ego ze swojego organizmu. Ten nie daje za wygraną.
"Gruby i chudszy II: Rodzina Klumpów" - TVN, godz. 21:00

W niedalekiej przyszłości mutanci są ścigani przez Sentinele - machiny, które wykrywają gen mutacji i przejmują moce oraz wygląd ofiar. By przetrwać, mutanci muszą sprawić, by Sentinele nigdy nie powstały. Woverine ma cofnąć się do lat 70. XX w., odnaleźć Charlesa Xaviera i Magneta, namówić ich do współpracy i powstrzymać dr. Bolivara Traska przed stworzeniem robotów. W latach 70. załamany po stracie przyjaciółki Xavier jest wrakiem człowieka. Tymczasem opłakiwana przez niego Raven zwraca się przeciwko ludziom. Jej celem jest dr Trask.
"X-Men: Przeszłość, która nadejdzie" - Polsat, godz. 22:05

Jest rok 1968. 18-letni Chris Taylor rzuca studia i na ochotnika zaciąga się do wojska. Zostaje wysłany do Wietnamu i trafia do oddziału dowodzonego przez dwóch skłóconych dowódców o odmiennych charakterach. Zrównoważony Elias troszczy się o żołnierzy, dla brutalnego i pragmatycznego Barnesa życie ludzkie nie ma znaczenia. On i jego podwładni z zimną krwią zabijają cywilów. Kilka tygodni na froncie wystarcza, by poczucie patriotycznego obowiązku i idealizm Chrisa wyczerpały się.
"Pluton" - TVP1, godz. 23:05

Zobacz galerię

Sprawdź pełny program telewizyjny na sobotę, 8.08.2020 >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×