Program TV na sobotę, 8.09.2018. Co obejrzeć dziś w tv? [PROGRAM TV, HITY DNIA]

Co obejrzeć w telewizji w sobotę, 8.09.2018? W programie TV na dziś m.in. premiera nowych edycji "Mam talent" i "Twoja twarz brzmi znajomo", a także "The Voice of Poland", "Dziewczyny ze Lwowa", "Och, życie!" i "Millerowie". Sprawdź program telewizyjny na sobotę, 8 września 2018!

Multimedia

Program tv na sobotę, 8 września 2018 r.:

Talentów może być wiele: układanie kostki Rubika z zamkniętymi oczami, mężczyzna prezentujący taniec brzucha, niezwykłe głosy, zapierające dech w piersiach umiejętności fizyczne czy nietypowe zdolności. Już po raz jedenasty jury w składzie: Agnieszka Chylińska, Małgorzata Foremniak i Agustin Egurrola wyruszy w podróż po Polsce, aby wyłowić te z nich, które wprawiają w zachwyt lub zdumienie, wywołują wzruszenie, uśmiech lub czasem po prostu wciskają w fotel. Na scenie "Mam Talent!" zobaczymy mistrzów i szaleńców oraz występy zaprzeczające istnieniu grawitacji i zdrowemu rozsądkowi... czytaj więcej
"Mam talent" - TVN, godz, 20:00

Druga część przygód Johna J. Rambo, byłego komandosa z Wietnamu, który po powrocie do kraju z powodu "zamieszania", jakie był przyczyną w Oregonie, trafia do więzienia o zaostrzonym rygorze, gdzie czeka go pięć lat ciężkiej pracy w kamieniołomach. Wyciąga go stamtąd, zgodnie z wcześniejszą obietnicą, jego dawny dowódca, pułkownik Trautman. Okazją ku temu staje się organizowana przez Departament Obrony misja specjalna. Rambo otrzymuje zadanie odnalezienia jeńców amerykańskich zaginionych w Wietnamie - w tym samym obozie, z którego sam kiedyś uciekł.
"Rambo II" - TV Puls, godz. 20:00

Kolejne Przesłuchania w ciemno 9. edycji popularnego programu muzycznego. Program składa się z kilku etapów. Trenerzy konstruują drużyny złożone z osób, które w fazie przesłuchań zachwycą ich swoim głosem. Nagrodą dla zwycięzcy jest międzynarodowy kontrakt płytowy. W roli trenerów i jury występują: Patrycja Markowska, Piotr Cugowski, Michał Szpak i Grzegorz Hyży. Program prowadzą Barbara Kurdej-Szatan, Tomasz Kammel, Maciej Musiał i "Jankes"... czytaj więcej
"The Voice of Poland" - TVP2, godz. 20:05

Przerażona Swieta patrzy na odjeżdżającą sprzed ZUS - u karetkę z panem Henrykiem w środku - jego wrażliwe serce nie wytrzymało urzędniczej "inwigilacji" i Henrula padł powalony zawałem. Swieta ma wyrzuty sumienia, że to przez nią. Mecenas uspokaja ukochaną, że wszystko będzie dobrze. Olya ma wrażenie, że jest śledzona. Dzieli się swoimi spostrzeżeniami z Tomkiem, przekonana, że to policjanci, których postraszył Tomek, teraz chcą postraszyć ją. Tomek robi wszystko, żeby przegonić jej natrętne myśli o tym, że jest obserwowana... czytaj więcej
"Dziewczyny ze Lwowa" - TVP1, godz. 20:30

David Burke jest drobnym dealerem marihuany, który od dawna planuje wycofać się z trefnego interesu. Pewnego dnia, kiedy usiłuje pomóc nastolatkom z sąsiedztwa zostaje napadnięty i okradziony przez grupę punków. Sytuacja staje się dramatyczna. Nie ma z czego zapłacić za towar, tymczasem dostawca- Brad Gurdlinger nęka go i żąda zwrotu pieniędzy. Aby zacząć na nowo życie, z dala od zatargów z prawem musi po raz ostatni zaryzykować… Decyduje się więc na przewiezienie 600 kilogramów narkotyków z Meksyku, za które grozi w razie ewentualnej wpadki 25 lat odsiadki. A więc plan jest jeden- nie dać się złapać! W realizacji musi mu pomóc rodzina… nieważne, że zmyślona i przyszywana!
"Millerowie" - TVN7, godz. 21:00

Rozsądna i poukładana Holly Berenson jest obiecującą restauratorką, nierozstający się ze swoją czapką baseballową Eric Messer to ambitny, ale nieco zarozumiały dziennikarz sportowy. Po koszmarnej pierwszej randce oboje są przekonani, że w przyszłości będą się spotykać wyłącznie na urodzinach małej Sophie, córki ich wspólnych przyjaciół. Niestety, rodzice Sophie giną w wypadku i zgodnie z ich wolą Holly i Messer przejmują opiekę nad dziewczynką. Czy tak różnym osobom uda się odnaleźć wspólny język i stworzyć dom dla osieroconego dziecka?
PRZECZYTAJ RECENZJĘ FILMU
"Och, życie!" - TVN, godz. 21:45

Wiele godzin treningów wokalnych, choreograficznych oraz precyzyjnej i żmudnej charakteryzacji, niezwykłe muzyczne wyzwania, oraz trema, która podczas finałowego wykonania w pełnej stylizacji i otoczeniu spektakularnej scenografii może dopaść nawet najbardziej doświadczonych artystów. Tego mogą spodziewać się biorący udział w programie uczestnicy, a na finalny efekt ich pracy czekają miliony polskich fanów show.
"Twoja twarz brzmi znajomo" - Polsat, godz. 22:10

Prawdziwa historia Barry'ego Seala, amerykańskiego pilota, współpracującego jednocześnie z CIA i kartelami narkotykowymi w latach 80. Jego działalność okazuje się być częścią tajnej amerykańskiej akcji wymierzonej w Iran. Patriotyczna służba nie zaspokoiła jednak wszystkich ambicji pilota. W roli głównej nieśmiertelny Tom Cruise. Barry Seal był tylko przeciętnym pilotem pracującym dla Trans World Airlines, zanim został zrekrutowany przez CIA w 1978 r. Jego praca w Ameryce Południowej w końcu przykuła uwagę kartelu z Medellín z Pablem Escobarem na czele. Baron narkotykowy potrzebował akurat człowieka posiadającego umiejętności Seala, toteż zaproponował mu współpracę.
"Barry Seal: Król przemytu" - Canal+, godz. 22:20

Zobacz galerię

Filmy Disneya 2018

Sprawdź pełny program tv na sobotę, 8.09.2018! >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×