Program tv na sobotę, 9.06.2018. Zobacz, co warto obejrzeć! [PROGRAM TV, HITY DNIA]

Przed nami sobota, 9 czerwca 2018 roku. Festiwal w Opolu trwa w najlepsze, ale oczywiście jeżeli nie macie ochoty na muzykę, to z pewnością znajdziecie w TV też kilka naprawdę godnych polecenia filmów. Sprawdźcie, co warto obejrzeć w sobotę, 9.06.2018.

Multimedia

Program telewizyjny na sobotę, 9 czerwca 2018 r.:

Dwaj bracia, muzycy Jake i Elwood Blues, próbują zdobyć pięć tysięcy dolarów na ratowanie sierocińca, gdzie się wychowali. Jeden z mężczyzn wpada na pomysł reaktywowania zespołu The Blues Brothers Band, który się rozpadł, gdy Jake trafił do więzienia. Choć członkowie formacji rozeszli się, braciom udaje się zebrać pełny skład grupy. Mają dać występ w sali dla 5 tys. osób. Muzycy organizują kampanię reklamową, ale przy okazji wskazują licznym wrogom, jak do siebie trafić.
PRZECZYTAJCIE RECENZJĘ FILMU
"Blues Brothers" - TVN 7, godz. 19:00

Po ośmiu latach spędzonych w więzieniu za nieumyślne spowodowanie śmierci Cameron Poe, były żołnierz, wychodzi na wolność. Marzy o powrocie do ukochanej żony i córeczki, której nigdy nie widział. W drodze do domu bohater trafia na pokład więziennego samolotu, który przewozi najgroźniejszych przestępców. Tuż po starcie dowodzeni przez Cyrusa "Wirusa" Grissoma bandyci przejmują kontrolę nad maszyną. Poe przekonuje przestępców, że jest po ich stronie. W tajemnicy nawiązuje kontakt z nadzorującym lot z ziemi agentem federalnym, Larkinem.
PRZECZYTAJCIE RECENZJĘ FILMU
"Con Air: lot skazańców" - TVN, godz. 20:00

W 1975 r. austriacki kierowca wyścigowy Niki Lauda wywalczył tytuł mistrza Formuły 1 dla teamu Ferrari. W kolejnym sezonie broniący tytułu Lauda wygrał pięć z pierwszych dziewięciu wyścigów sezonu, w dwóch był drugi, raz trzeci. Nic nie zapowiadało dramatycznej rywalizacji pomiędzy nim a Brytyjczykiem Jamesem Huntem, któremu przed dziesiątym wyścigiem sezonu brakowało 23 punktów do lidera. Wydawało się, że nikt nie zagrozi Laudzie w zdobyciu drugiego zwycięstwa z rzędu. Wszystko zmieniło się na owianym złą sławą torze wyścigowym Nürburgring.
"Wyścig" - TVP2, godz. 20:05

Cieszmy się sobą i kochajmy, dopóki śmierć nas nie rozłączy. Najważniejszy polski film 2018 roku? Zobacz więcej

Wychowany na paryskich przedmieściach imigrant z Senegalu - drobny złodziejaszek Driss - wychodzi z więzienia. Aby uzyskać prawo do zasiłku, musi odwiedzić kilku pracodawców. Trafia do sparaliżowanego Philippe'a. Swoją bezpośredniością wzbudza zainteresowanie milionera. Zgorzkniały mężczyzna proponuje mu zatrudnienie na okres próbny. Wkrótce okazuje się, że nienawykły do pracy Driss nadspodziewanie dobrze radzi sobie w roli pielęgniarza. Z czasem między niewykształconym chłopakiem i bogaczem arystokratycznego pochodzenia rodzi się przyjaźń.
PRZECZYTAJCIE RECENZJĘ FILMU
"Nietykalni" - TVP Kultura, godz. 20:10

Królestwo Arendelle spowiła wieczna zima. Jest to efekt czarów Królowej Śniegu, Elsy, która nie potrafi kontrolować niezwykłych mocy. Na ratunek bajkowej krainie wyrusza Anna, młodsza siostra władczyni. W wyprawie towarzyszą jej mieszkaniec gór Kristoff, renifer Sven i pocieszny bałwanek Olaf. W czasie pełnej niebezpieczeństw podróży bohaterowie przeżyją wielką zamieć, staną oko w oko z wilkami i spotkają magiczne trolle. Okaże się, czy uda im się odnaleźć nieobliczalną Elsę i uwolnić królestwo spod panowania zimy.
"Kraina lodu" - Polsat, godz. 20:10

Howard Inlet jest człowiekiem sukcesu pracującym w agencji reklamowej. Kiedy umiera jego ukochana córka, załamuje się. Zrozpaczony dołącza do grupy wsparcia dla osób w żałobie. Jego przyjaciele - Claire, Whit i Simon - zaczynają się o niego martwić, kiedy dowiadują się, że pisze on listy do miłości, czasu i śmierci. Wkrótce Howard spotyka ich personifikacje: Amy - "Miłość", Raffiego - "Czas", oraz Brigitte - "Śmierć".
"Ukryte piękno" - HBO, godz. 20:10

"Czuwaj". Niezamierzenie groteskowe kino zamordowane przez scenariuszZobacz więcej

Podczas koncertu zostaną zaprezentowane największe przeboje minionego stulecia. Wokaliści z kilku pokoleń wykonają piosenki w nowych aranżacjach, również w duetach. Do udziału zaproszono artystów, których opolska publiczność doskonale zna i ceni. Koncert poprowadzi Artur Orzech.
55. KFPP Opole 2018. Piosenka Ci nie da zapomnieć. Koncert przebojów stulecia - TVP1, godz. 20:20

Historia Forresta Gumpa, upośledzonego człowieka o wielkim sercu i zdolności do wpadania w centrum największych wydarzeń w historii USA, począwszy od dzieciństwa w latach 50. XX wieku. Forrest zyskuje status osobistości, gdy staje się gwiazdą futbolu, odznaczonym bohaterem wojennym i odnoszącym sukcesy biznesmenem. Lecz nigdy nie rezygnuje z poszukiwania tego, co dla niego najważniejsze - miłości przyjaciółki, Jenny Curran.
PRZECZYTAJCIE RECENZJĘ FILMU
"Forrest Gump" - TVN, godz. 22:20

W społeczeństwie toczy się dyskusja na temat mutantów. Ludzie boją się istot obdarzonych nadprzyrodzonymi zdolnościami. W imię ochrony przed "dziwolągami" chcą ograniczyć ich prawa. Gdy teleportujący się mutant o imieniu Nightcrawler wkrada się do Białego Domu i próbuje zaatakować prezydenta Stanów Zjednoczonych, do akcji wkracza wróg X-Menów, generał William Stryker. Ostatecznym rozwiązaniem problemu ma być atak na szkołę profesora Charlesa Xaviera, w której mutanci chronią się przed wrogością otoczenia.
"X-Men II" - Polsat, godz. 22:30

Zobacz galerię

Aktorzy jednej roli

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×