Program tv na środę, 08.06.2016. Zobacz, co warto obejrzeć! [PLAN DNIA]

Sprawdźcie, co dzisiaj warto obejrzeć w tv. Środa nie musi być nudna, każdy z Was na pewno znajdzie coś idealnego dla siebie!

Multimedia

Sequel przygód trzech pięknych, inteligentnych agentek. Tym razem dziewczyny mają do wykonania wyjątkowo trudne zadanie. Od powodzenia ich misji zależy życie wielu ludzi. Muszą odnaleźć dwie tytanowe obrączki, które pozwalają odkryć nową tożsamość osób objętych federalnym programem ochrony świadków. Ten, kto wszedł w posiadanie cennych obrączek, robi z nich użytek. Świadkowie zaczynają ginąć. Natalie, Alex i Dylan muszą za wszelką cenę schwytać złodzieja i odebrać mu jego zdobycz.
"Aniołki Charliego: zawrotna szybkość" - TV Puls, godz. 20.00

Gwiazdor światowego boksu przyjeżdża do Rosji, gdzie zostaje wplątany w handel narkotykami i trafia do więzienia, w którym organizowane są walki bokserskie. Naczelnik zakładu karnego i mafia robią wszystko, aby przekonać Chambersa do pojedynku z miejscowym mistrzem.
"Champion II" - TV 4, godz. 20.00

Głośny dokument. 11 lipca 2007 r. jeden z krakowskich sędziów zgłosił kradzież portfela. Według niego sprawcą był mężczyzna o ciemnej karnacji. Posługując się wskazówkami prawnika, policja zatrzymała obywatela Rumunii. Podejrzany został osadzony w krakowskim więzieniu. Od pierwszych dni rozpoczął głodówkę. Cztery miesiące później skrajnie wycieńczony więzień zmarł. Dokument opowiada historię Claudiu Crulica, który domagał się sprawiedliwości, lecz apel pozostał bez odzewu. Etapy rozwoju sprawy widzowie poznają dzięki prowadzonemu przez bohatera pamiętnikowi.
"Droga na drugą stronę" - TVP Kultura, godz. 20.20

Wiktoria walczy na bloku operacyjnym o życie Dębskiego po tym, jak mąż Sylwii Mróz został potrącony przez samochód. Falkowicz składa zeznania w sprawie Matyldy, a dziewczynka przyjeżdża do Leśnej Góry i ukrywa się w szpitalu przed policją, bo nie chce znów trafić do izby dziecka. Janek ma problemy przez hazard. Lekarza nachodzi Czarny - bandyta, który żąda spłaty karcianego długu. Doktor Stanisławski zastanawia się, czy nie oddać mu pieniędzy, które dostał w prezencie ślubnym od ojca Oli. Na chirurgię trafia Daniel - mężczyzna ciężko ranny podczas napadu. Pacjentowi towarzyszy żona Dorota i przybrany syn Maciek. Policja podejrzewa, że partnerka Daniela nie wyznała całej prawdy o ataku na męża.
"Na dobre i na złe" odcinek 640 - TVP 2, godz. 20.40

Cameron Diaz i Jason Segel w rolach głównych. Jay i Annie są małżeństwem od dziesięciu lat. Para ma dwójkę dzieci. Mimo że bardzo się kochają, to w ich związku zaczyna brakować ognia. Aby znów poczuć emocje w sypialni, postanawiają wypróbować wszystkie pozycje z poradnika "Radość z seksu" i nagrać to na wideo. Niestety, pikantny filmik trafia na iPady znajomych, a zdesperowana para robi wszystko, żeby usunąć go z sieci.
"Sekstaśma" - Polsat, godz. 20.40

Maszyny odkryły lokalizację Syjonu i wysyłają w stronę miasta armię strażników, która ma rozprawić się z ludźmi. Obdarzony niezwykłymi zdolnościami Neo i jego sprzymierzeńcy muszą ich powstrzymać. Za radą Wyroczni wyruszają na poszukiwanie Klucznika, który może otworzyć drzwi prowadzące do Źródła. Wyprawę utrudnia agent Smith, który nie tylko udoskonalił metody walki, ale nauczył się replikować.
PRZECZYTAJ RECENZJĘ
"Matrix Reaktywacja" - TVN, godz. 20.55

Vince Vaughn i Jennifer Aniston w rolach głównych. Gary od kilku lat związany jest z Brooke. Nie stanowią dobrze dobranej pary. On jest bałaganiarzem, który lubi rozłożyć się na kanapie i obejrzeć mecz, a ona jest perfekcjonistką. Pozornie niewielka sprzeczka wymyka się im spod kontroli i prowadzi do tego, że oboje postanawiają się rozstać. Problem w tym, że żadne z nich nie ma zamiaru wyprowadzić się ze wspólnego mieszkania. Bohaterowie rozpoczynają wojnę psychologiczną, która ma skłonić drugą osobę do wyprowadzki.
PRZECZYTAJ RECENZJĘ
"Sztuka zrywania" - TVP 2, godz. 22.20

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×