Program TV na środę, 10.01.2018. Co warto obejrzeć w telewizji? [PLAN DNIA]

Co obejrzeć w środę, 10 stycznia 2018 w telewizji? W programie TV na środę m.in. Wielki Test o Chopinie, "Duże dzieci" i "Szkoła uwodzenia", Sprawdź program TV na 10 stycznia 2018!

Multimedia

Program tv na środę, 10 stycznia 2018 r.:

Alex Wilson to młody dziennikarz poczytnej gazety "American Post" z Nowego Jorku. Gdy naraża się artykułem pewnemu kongresmenowi, szef postanawia wysłać go do… Moskwy. Początkowo młody Amerykanin traktuje pobyt w Rosji jak zesłanie, jednak szybko przekonuje się, że to fascynujący kraj! W Moskwie Alex przeżywa mnóstwo zabawnych perypetii i spotyka miłość swojego życia. Czy Amerykanin w Moskwie będzie potrafił wręczyć łapówkę? A może odmówi alkoholu? Ciekawe co z tego wszystkiego wyniknie!? Czytaj więcej
"Jak zostałem Rosjaninem" - Kino Polska, godz. 20:00

Grupa najbardziej niesubordynowanych outsiderów w galaktyce odwiedza odległe zakątki kosmosu. W międzyczasie stara się również rozwikłać zagadkę dotyczącą pochodzenia jednego z członków brygady Petera Quilla/ Star Lorda. Dzielna ekipa będzie musiała stawić czoła wielu wyzwaniom. Rzeczywistość nie raz ich zaskoczy, a dawni wrogowie staną się sojusznikami. Zrealizowana przez studio Marvel, druga część widowiskowej opowieści o przygodach grupy superbohaterów, którzy podróżują po odległych zakątkach kosmosu. Za reżyserię pełnego akcji i efektów specjalnych obrazu odpowiadał zdobywca nagrody Saturna James Gunn.
"Strażnicy Galaktyki vol. 2" - HBO, godz. 20:10

Lara Croft, Doda i dinozaury w kinach w 2018 roku! Na co czekamy najbardziej? [GALERIA+WIDEO]Zobacz więcej

W czasie wielkiego testu celebryci w studiu i widzowie przed telewizorami tradycyjnie odpowiedzą na 30-36 pytań podzielonych na 5-6 rund. Tym razem pytania dotyczą życia i twórczości wybitnego kompozytora. Zostaną zaprezentowane interesujące wątki związane z biografią Fryderyka Chopina, pojawią się nawiązania do Konkursów Chopinowskich. Program prowadzą Sylwia Dekiert i Maciej Kurzajewski.
"Wielki test o Chopinie" - TVP1, godz. 20:25

Ciepła, wzruszająca komedia w gwiazdorskiej obsadzie, opowiadająca o przyjaciołach z dzieciństwa, którzy spotykają się po latach na pogrzebie byłego trenera. Piątka kolegów z dzieciństwa - Marcus, Rob, Eric, Kurt i Lenny - spotyka się po trzydziestu latach. Pretekstem do tego jest pogrzeb ich ukochanego szkolnego trenera koszykówki. Mężczyźni zjeżdżają do swojego rodzinnego miasta wraz z żonami i dziećmi. Wszyscy zatrzymują się w domku nad jeziorem, należącym do zmarłego przyjaciela. Mają spędzić tam cały weekend, który przypada na amerykańskie święto niepodległości. Kumple z rozrzewnieniem wspominają dawne czasy. Rozmawiają, żartują i bawią się do upadłego. Próbują pokazać swoim dzieciom, że i oni byli kiedyś młodzi i beztroscy.
"Duże dzieci" - Polsat, godz. 20:40

Charyzmatyczny Tony Fait dowodzi gangiem gotowych na wszystko złodziei. Są wysokiej klasy profesjonalistami, cenią lojalność i umiejętność pracy w zespole. Po jednym z napadów gang wchodzi w posiadanie niezwykłych czarnych diamentów, których poszukuje Su, tajwański agent rządowy. Klejnotami interesuje się również bezwzględny przestępca Ling, były partner Su. Porywa córkę Faita, a okupem mają być właśnie diamenty. Niestety drogie kamienie zdążył już przejąć potężny mafioso. Przyparty do muru Fait postanawia razem z Su wypowiedzieć wojnę wspólnemu wrogowi i odzyskać córkę.
"Od kołyski aż po grób" - TVN, godz. 21:30

Osadzona w realiach współczesnych opowieść nawiązująca do słynnej powieści "Duma i uprzedzenie" Jane Austen. Elizabeth Scott ma rasowego spaniela, którego uwielbia i chętnie prezentuje na wystawach psów oraz różnego rodzaju konkursach. Kolejną imprezą ma być prestiżowy konkurs w Nowym Jorku. Elizabeth marzy o wygranej dla swojego pupila, ale wie, że głównym sędzią będzie tam nieprzystępny i zadufany w sobie Donovan Darcy, przystojny dziedzic wielkiej fortuny, słynący z surowych ocen. Splot nieoczekiwanych wydarzeń, do których dochodzi w trakcie konkursu, sprawia jednak, że matrymonialne plany trzeba zweryfikować, a Elizabeth zupełnie innym okiem spojrzy na Darcy'ego.
"Nieznośny Pan Darcy" - TVP2, godz. 21:45

Sebastian jest typowym podrywaczem, który uważa, że może mieć każdą kobietę. Jego przyrodnią siostrę Kathryn niedawno rzucił chłopak. Knuje ona spisek przeciwko Cecile, dziewczynie, dla której ją zostawił. Jednak dla Sebastiana Cecile to nie jest żadne wyzwanie. Postanawia zaciągnąć do łóżka córkę nowego dyrektora Annette, która chce zachować dziewictwo dopóki nie spotka miłości swojego życia. Kathryn zakłada się ze Sebastianem. Jeżeli nie uda mu się przespać z Annette przed rozpoczęciem roku szkolnego, odda on Kathryn swojego Jaguara. Natomiast, jeżeli prześpi się z córką nowego dyrektora w nagrodę za wygrany zakład otrzyma: Kathryn.
"Szkoła uwodzenia" - Polsat, godz. 22:50

Zobacz galerię

Premiery kinowe styczeń 2018

Sprawdź pełny program tv na środę, 10.01.2018! >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×