Program tv na środę, 10.04.2019. Zobacz, co warto obejrzeć! [HARMONOGRAM DNIA, PROGRAM TELEWIZYJNY]

Program telewizyjny na środę - co dziś w tv? 10 kwietnia obejrzymy m.in. kolejny odcinek 4. edycji "Agent - Gwiazdy". Nie zabraknie też "Na dobre i na złe" i kilku niezłych filmów, które z pewnością umilą środowy wieczór. Sprawdź nasze hity dnia na środę. Oto nasz program tv na 10 kwietnia.

Multimedia

Program tv na środę, 10.04.2019 r.:

Akcja dzieje się podczas wojny w Afganistanie w latach 80. XX w. Film opowiada opartą na faktach historię elitarnej 9. Kompanii Desantowej Armii Czerwonej. Rekruci zostają wysłani z obozu szkoleniowego w środek konfliktu. 9. kompania zostaje wyznaczona do obrony Wzgórza nr 3234. Żołnierze wywiązują się z zadania, lecz ich ofiara jest niepotrzebna - wzgórze straciło znaczenie strategiczne, a naczelne dowództwo zapomniało odwołać rozkaz powstrzymania przeciwnika. Po wojnie okazuje się, że imperium, którego interesów bronili, rozpada się.
"9. kompania" - TV Puls, godz. 20:00

Bart wraca w końcu do Polski – oraz stęsknionej za nim Julki – i od razu rusza do pracy. Jego pierwszą pacjentką zostaje Lusia – samotna matka, która ma guz mózgu i problemy z mówieniem. Wera zaprzyjaźnia się z jednym z pacjentów z OIOM-u – Kostkiem – który choć jest ciężko chory nadal ma duszę imprezowicza. Marcin zaczyna nową karierę...
"Na dobre i na złe" odcinek 739. - TVP2, godz. 20:55

Młody nowojorczyk Tyler Hawkins jest typem niespokojnego ducha. Z powodu napiętych stosunków z ojcem, Charlesem, zerwał kontakty z rodziną. Pewnej nocy chłopak staje się mimowolnym uczestnikiem bijatyki. Schwytany przez policjanta Neila Craiga, zostaje obarczony winą za coś, czego nie zrobił. Chcąc zemścić się na stróżu prawa, nawiązuje romans z jego córką Ally. Flirt przeradza się w prawdziwe uczucie, a zakochany Tyler odnajduje spokój i motywację do działania. Młody mężczyzna nabiera przekonania, że może pogodzić się z rodziną.
"Twój na zawsze" - TVN7, godz. 21:00

Program TV

Policjanci z warszawskiego wydziału zabójstw nawiązują kontakt z człowiekiem, który w świecie przestępców pełni rolę "sędziego". W warszawskim półświatku działa Said, odpowiedzialny za liczne porwania i morderstwa ormiańskich handlarzy. Said ukrywa się za granicą. Wor chce go wyeliminować rękami warszawskich policjantów. Do tego celu wybiera oficera wydziału zabójstw Despero, któremu wystawia córkę Saida - Dżemmę. Jedna noc niespodziewanie przeradza się w romans. Zwabiony Said wraca do Warszawy.
"Pitbull" - Polsat Film, godz. 21:00

W siódmym odcinku programu uczestnicy przenoszą się z Teneryfy na wyspę księżycowych krajobrazów – Lanzarote. Czy w nowym miejscu zdołają się zjednoczyć i podejmą działania na korzyść grupy? Znajdująca się w południowej części wyspy Marina Rubicon jest jedną z najlepiej wyposażonych przystani. To tam właśnie odbędą się dwie pierwsze wodne konkurencje. Najpierw uczestnicy będą musieli wskazać osobę, która według nich jest najbardziej cwana...
"Agent Gwiazdy" odcinek 7. - TVN, godz. 21:30

Księgowy Wesley Gibson mieszka w starej kamienicy tuż przy torach chicagowskiej kolejki. W pracy doświadcza nieustannych upokorzeń ze strony szefowej, a jego dziewczyna zdradza go. Gdy pewnego dnia Wesley kupuje kolejną porcję środków uspokajających, ktoś do niego strzela. Z opresji ratuje go atrakcyjna Fox. Niedoszła ofiara dowiaduje się, że poprzedniego dnia z rąk zamachowca zginął jego ojciec. Kobieta informuje go również, że jest on potomkiem najwybitniejszego egzekutora tajnego stowarzyszenia. Wesley trafia przed oblicze przywódcy Bractwa.
"Ścigani" - TVN, godz. 22:30

Zobacz galerię

Zobacz więcej wideo na kanale Youtube Telemagazynu!

Sprawdź pełny program telewizyjny na środę, 10.04.2019 >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×