Program tv na środę, 10.05.2017. Zobacz, co warto obejrzeć! [PLAN DNIA]

Przed nami środa, więc weekend coraz bliżej. Dzisiaj w telewizji zobaczycie dużą dawkę dobrych filmów, ale jeżeli wolicie rozrywkę, to czeka na was kolejny odcinek "Idola". Sprawdźcie, co warto dzisiaj obejrzeć w tv!

Multimedia

Finał programu coraz bliżej. Na scenie zaprezentuje się czwórka finalistów, kto z nich opuści program?
'Idol" - Polsat, godz. 20.00

Negocjator policyjny Danny Roman zostaje oskarżony o zamordowanie kolegi z pracy. Obecność na miejscu zbrodni i znalezione dowody świadczą przeciw niemu. Danny zdaje sobie sprawę, że padł ofiarą intrygi i próbuje oczyścić się z zarzutów. Gdy próby udowodnienia niewinności zawodzą, Danny barykaduje się w wieżowcu z zakładnikami. Żąda sprowadzenia niezależnego negocjatora, Chrisa Sabiana. Upatruje w tym szansę na ujawnienie prawdy.
PRZECZYTAJCIE RECENZJĘ FILMU
"Negocjator" - TVP1, godz. 20.30

Przemytnik Chris Farraday porzuca przestępczą działalność na rzecz wygodnego życia z rodziną. Gdy szwagier Chrisa, Andy, wpada w kłopoty podczas przemytu narkotyków na zlecenie Tima Briggsa, Farraday zostaje zmuszony do spłacenia długu Andy'ego. Z pomocą przyjaciela, Sebastiana Abneya, bohater zbiera grupę, którą zasila m.in. jego kolega z dzieciństwa Danny Raymer. Wyruszają do Panamy, gdzie muszą stawić czoła dilerom narkotyków.
PRZECZYTAJCIE RECENZJĘ FILMU
"Kontrabanda" - TVN, godz. 21.30

Kultowa komedia. Van Wilder to jeden z najpopularniejszych studentów w Coolidge College. Marzy o wpatrzonych w niego z zachwytem pięknych dziewczynach i sławie organizatora najbardziej odlotowych imprez. Na drodze do realizacji tych planów Van ma tylko jeden problem: finansujący jego edukację ojciec nie podziela tych ambicji. Traci cierpliwość i wstrzymuje dopływ gotówki. Nie chcąc rezygnować z dotychczasowego trybu życia, chłopak postanawia zorganizować gigantyczną imprezę, dzięki której ma nadzieję zdobyć fundusze na życie.
"Wieczny student" - Polsat, godz. 22.05

Jak poradziła sobie Kasia Moś? Jesteśmy w finale? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Początkująca dziennikarka marzy o karierze w świecie mody i o wielkiej miłości. Jej życie nabiera barw, gdy incognito zatrudnia się w banku, aby napisać dla Cosmo artykuł o miłości w sferach biznesu. Młoda, atrakcyjna kobieta ma nadzieję, że wśród przystojnych mężczyzn w garniturach znajdzie tego jedynego. Wkrótce zaczyna się nią interesować kolega z pracy, Seth, lecz wtedy Lane poznaje muzyka Liama, w którym się zakochuje. Dziennikarka wpada na pomysł, by spotykać się z Liamem, który w artykule będzie występował pod imieniem Seth.
"Randki na zlecenie" - TVP2, godz. 22.25

Rodzina Lawrence'ów niespodziewanie powraca z wakacji, a choć wcześniejszy przyjazd jest zaskoczeniem dla opiekującej się domem Rebecki, Lawrence'owie pozwalają jej zostać. Początkowo kobieta jest wielką pomocą dla rodziny przeżywającej trudne chwile po śmierci jednej z córek. Z czasem okazuje się, że Rebecca skrywa mroczne pragnienia i nie cofnie się przed niczym, by je urzeczywistnić.
"Witajcie w domu" - HBO, godz. 22.45

Dokument o prezydencie Syrii Baszszarze al-Asadzie. Jest to dyktator ukształtowany w dużej mierze przez demokratyczny Zachód. Przed jego władzą uciekają setki tysięcy migrantów. W czasie wojny domowej w Syrii prezydent zarządził krwawe tłumienie protestów, a to spowodowało eskalację konfliktu i śmierć tysięcy osób. Asad to charyzmatyczny przywódca, oskarżany o wydawanie rozkazów dokonywania zbrodni przeciwko ludzkości.
"Kim naprawdę jest Baszszar al-Asad?" - TVP1, godz. 23.35

Zobacz, jakie seriale mają premierę w maju!

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×