Program TV na środę, 10.10.2018. Co obejrzeć w tv 10 października? [PROGRAM TV, HITY DNIA]

Co obejrzeć w telewizji w środę, 10.10.2018? W programie TV na dziś m.in. "Ameryka Express", "Ojciec chrzestny", "Na dobre i na złe", "Legalna blondynka II" i "Kiler". Sprawdź program telewizyjny na środę, 10 października 2018!

Multimedia

Program tv na środę, 10 października 2018 r.:

Ostatnia sobota sierpnia 1945 roku. Japończycy właśnie ogłosili kapitulację, druga wojna światowa dobiegła końca. Tego dnia rodzina Corleone ma dwa ważne powody do radości. Właśnie wydaje córkę Connie za mąż, a jego najmłodszy syn Michael powrócił z wojny w chwale bohatera. Te radosne wydarzenia zgromadziły wszystkich członków rodziny. Na uroczystość przybyli również dwaj synowie Don Vito, Sonny i Fredo oraz jego pasierb Tom Hagen i wielu zaproszonych gości. Ci ostatni odwiedzili rodzinę Corleone nie tylko po to, aby świętować wspólnie z członkami wpływowego klanu, ale głównie po to, aby skorzystać z wyjątkowego prawa, jakie przysługuje przyjaciołom mafijnej rodziny właśnie przy okazji radosnych wydarzeń. Wielu spośród zgromadzonych weselników ośmiela się prosić ojca chrzestnego o pomoc.
PRZECZYTAJ RECENZJĘ FILMU
"Ojciec chrzestny" - TVN7, godz. 20:00

Darby Shaw jest studentką prawa. Przygotowując na zajęcia raport, odkrywa coś, co może skompromitować wysokich rangą polityków. Callahan, prawnik, któremu zwierzyła się z odkryć, zostaje zamordowany. Dziewczyna nie ma wątpliwości, że kolejną ofiarą będzie ona sama. Musi znaleźć kogoś, komu może zaufać i powierzyć dokumenty. Jest to ktoś, kogo nie zna osobiście, Gray Grantham, dziennikarz. Dziewczyna nie od razu decyduje się na spotkanie z nim. Przez telefon przekazuje mu fragmenty raportu i żąda, by mężczyzna potwierdził ich prawdziwość.
PRZECZYTAJ RECENZJĘ FILMU
"Raport Pelikana" - TVN Fabuła, godz. 20:00

Do szpitala trafiają agresywni kibole, a wśród nich nastoletni Jędrek, chłopiec z domu dziecka. Wiktoria szybko zauważa, że nastolatek ma problem, którego bardzo się wstydzi. Tego samego dnia doktor Consalida odkrywa, że Oliwia chce sprzedać działkę Adama. Postanawia odkupić od niej ziemię, na której jej ukochany zamierzał postawić ich dom. Julka wyznaje w końcu Lilce, że odeszła od Barta, bo jest uzależniony i nie chce się leczyć. Później Marcin proponuje Burskiej, by przeniosła się z synkiem do niego. Tymczasem ratownicy przywożą do Leśnej Góry Mirka, pana młodego, który tuż przed ślubem spadł z drabiny... czytaj więcej
"Na dobre i na złe" - TVP2, godz. 20:55

W szóstym odcinku uczestnicy Ameryka Express rozpoczną kolejny etap wielkiej przygody w jednym z najwspanialszych miejsc Ameryki Południowej – Peru. Prowadząca w towarzystwie orkiestry czeka na uczestników podróżujących starym autobusem na pustyni, w miejscu oddalonym całkiem spory kawałek od głównej drogi. Pary otrzymują od Agnieszki informacje o punkcie kontrolnym gry oraz o miejscu misji. Uczestnicy startują na piechotę i kierują się na Chiclayo Central Market, gdzie na zatłoczonym bazarze muszą odnaleźć konkretnego właściciela stoiska, dostać od niego długą wiązkę bambusowych łodyg, a następnie ścigać się na molo w Pimentel.
"Ameryka Express" - TVN, godz. 21:30

Dalsze losy Elle Woods - uwielbiającej różowy kolor panienki z zamożnego domu, która - wbrew swoim wcześniejszym zainteresowaniom i umiejętnościom -postanowiła studiować prawo na Harvardzie w nadziei, że w ten sposób odzyska uczucie pewnego przystojnego młodzieńca. W miłości ułożyło się inaczej niż planowała, ale za to - ku zaskoczeniu własnemu i otoczenia - okazała się całkiem dobrą, choć dość niekonwencjonalną studentką. W kolejnym filmie Elle właśnie uzyskała dyplom na Harvardzie i rozpoczęła pracę w renomowanej kancelarii adwokackiej w Bostonie. Dziewczyna szykuje się do wspaniałego ślubu z Emmettem Richmondem.
PRZECZYTAJ RECENZJĘ FILMU
"Legalna blondynka II" - TVP2, godz. 22:35

Trzydziestoletni taksówkarz Jurek K. (Cezary Pazura) jest człowiekiem pod wieloma względami przeciętnym, mającym jedynie nieprzeciętnego pecha. Zdarza się jednak coś, co zmienia całe jego życie. Pewnego ranka Jurek zostaje aresztowany jako bezwzględny, profesjonalny zabójca o pseudonimie Kiler. Nieśmiały, zagubiony, niekiedy zabawny nieudacznik nagle zaczyna być uważany za kryminalistę o międzynarodowej sławie. Zostaje otoczony podziwem i szacunkiem nie tylko ludzi, z którymi przychodzi mu dzielić celę, ale także policjantów i więziennej służby. Nareszcie spotyka się też z żywym zainteresowaniem płci pięknej. Kiedy jednak zostaje uwolniony przez gangsterów i poznaje ich z bliska, kiedy wreszcie dowiaduje się, dlaczego go uwolnili, zmienia zdanie na temat swojego "gwiazdorstwa".
PRZECZYTAJ RECENZJĘ FILMU
"Kiler" - TVN, godz. 23:05

Zobacz galerię

Źródło: TVN/x-news

Sprawdź pełny program tv na środę, 10.10.2018! >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×