Program TV na środę, 11.07.2018. Co obejrzeć w telewizji? [PROGRAM TELEWIZYJNY, HITY DNIA]

Co obejrzeć w telewizji w środę, 11.07.2018? W programie TV na dziś m.in. drugi półfinał Mistrzostw Świata w Rosji, "Miłość po francusku", "Króliczek", "Wredne dziewczyny" i "Bez granic". Sprawdź program telewizyjny na środę, 11 lipca 2018!

Multimedia

Program tv na środę, 11 lipca 2018 r.:

Chorwaci spotkają się na Łużnikach w Moskwie z Anglikami w drugim meczu półfinałowym rosyjskich MŚ. Drużyny te po raz pierwszy w historii zmierzą się na turnieju tej rangi. Wydaje się, że wyspiarscy piłkarze uważani są za faworytów meczu. Ale jeśli zawodnicy z Bałkanów pokażą taki styl gry, jakim zaskoczyli Argentyńczyków, mogą pokonać następców mistrzów świata z 1966 roku i awansować do finału imprezy. Jako ostatni przedstawiciele Europy Środkowej w meczu o złoto MŚ wystąpili Czechosłowacy. Działo się to w 1962 roku. Na zwycięzcę tego meczu w finale czekają już Francuzi.
Chorwacja - Anglia - TVP1, godz. 19:50

Sara Jordan niedawno wyszła za mąż za Henry'ego Bauforda. Mieszka w Anglii, na pozór jej małżeństwo układa się pomyślnie, ale brak w nim silnych emocji, których Sara potrzebuje do pełni szczęścia. Takie wartości niesie ze sobą Nick Callahan, zajmujący się ratowaniem afrykańskich dzieci, którego Sara poznaje na wytwornym przyjęciu. Nick ma w sobie charyzmę i urok, które sprawiają, że z łatwością przekonuje wielu bogatych ludzi do składania darowizn dla jego podopiecznych w Etiopii. Hojna Sara przeznacza kilkadziesiąt tysięcy dolarów na żywność i leki. Nie ogranicza się tylko dokonania darowizny, lecz sama wyrusza do Afryki, aby dopilnować transportu darów. Na miejscu Sara i Nick nawiązują bliską przyjaźń. Ich drogi rozchodzą się na pięć lat. Po tym czasie znów spotykają się, tym razem w Kambodży.
PRZECZYTAJ RECENZJĘ FILMU
"Bez granic" - TVN7, godz. 20:00

Alice Lantins ma 38 lat. Jest piękna, ambitna i bardzo pracowita. Poświęcając się całkowicie obowiązkom służbowym, nie ma już zupełnie czasu na życie prywatne. Nie martwi się tym jednak zbytnio, zwłaszcza że w perspektywie ma sprawowanie pieczy nad powstaniem brazylijskiej edycji popularnego magazynu mody "Rebelle". Wszystko się zmienia w jej życiu, gdy na horyzoncie pojawia się on - 20-letni, czarujący student architektury, Balthazar Apfel. Natyka się na niego w drodze powrotnej z Brazylii do Paryża. Ona zostawia w samolocie pendrive'a, a on zadaje sobie trud odnalezienia jej. Umawiają się w barze, ale okazuje się, że ma urządzenie w domu i oferuje jej, że podwiezie ją swym skuterem. Kiedy pomaga jej założyć kask, dostrzegają ich dwaj koledzy Alice z pracy. Uznają, że para się całuje i robią im zdjęcie, które potem publikują na Twitterze. Teraz na Alice spada grad domysłów i złośliwych komentarzy.
"Miłość po francusku" - TVP2, godz. 20:10

Była modelka Playboya przez przypadek trafia do studenckiego campusu i odmienia życie grupy mało popularnych studentek. Bohaterką filmu jest Shelley - króliczek Playboya, która wiedzie beztroskie życie w luksusowej rezydencji Hugha Hefnera. Nieoczekiwanie zostaje jednak z niej wyrzucona i nie ma gdzie się podziać. Przez przypadek trafia do studenckiego campusu i przyłącza się do grupy niezbyt urodziwych dziewcząt z żeńskiego zgromadzenia "Zeta Tau Zeta". Shelley zrobi wszystko, by poprawić ich wizerunek i nauczyć je prawdziwej radości życia. Szalona komedia w reżyserii Freda Wolfa (Joe Dirt, Wiosła w dłoń, Dzikie łowy), zrealizowana na podstawie pomysłu scenarzystek Legalnej blondynki - Karen McCullah Lutz i Kirsten Smith.
"Króliczek" - Polsat, godz.20:40

Szesnastoletnia Cady Heron do tej pory mieszkała i uczyła się w Afryce. Jej rodzice postanowili jednak powrócić do Stanów i tam wysłać ją do liceum. Już pierwsze dni pokazują nastolatce, że sztuka przetrwania w amerykańskiej szkole jest równie trudna, co sztuka przetrwania w dżungli. Niekwestionowaną królową szkolnej fauny jest Regina. Uroda i inteligencja Cady oraz fakt, że zwraca na nią uwagę były chłopak Reginy, sprawiają, że zawistna dziewczyna postanawia ośmieszyć nową uczennicę. Pierwszym krokiem makiawelicznego planu jest przyjęcie Cady do grona swoich koleżanek.
PRZECZYTAJ RECENZJĘ FILMU
"Wredne dziewczyny" - TVN, godz. 21:30

Madeline, gwiazda show-biznesu, coraz bardziej odczuwa nieubłagany upływ czasu. Ratunkiem okazuje się dr Menville, narzeczony jej przyjaciółki, Helen, który jest cenionym specjalistą chirurgii plastycznej. Niewinna z pozoru znajomość kończy się ślubem. Wściekła z rozpaczy Helen poprzysięga zemstę. Po latach kobiety znów się spotykają. Madeline jest zdruzgotana wyglądem dawnej przyjaciółki. Chwytając się każdego sposobu na ratowanie upadłej urody, trafia do tajemniczej kobiety, od której otrzymuje specyfik gwarantujący wieczną młodość i urodę.
PRZECZYTAJ RECENZJĘ FILMU
"Ze śmiercią jej do twarzy" - TVN Fabuła, godz. 22:15

Zobacz galerię

Filmy Disneya w 2018 roku

Sprawdź pełny program tv na środę, 11.07.2018! >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×