Program TV na środę, 11.12.2019. Co obejrzeć 11 grudnia w TV? [PROGRAM TV, HITY DNIA]

Co obejrzeć w telewizji w środę, 11.12.2019? W programie TV na środę, m.in. "Poznaj moich rodziców", "Na dobre i na złe", "My Way", "Kod Merkury", Zawsze tylko ty" i "Tajemnica Brokeback Mountain". Sprawdź program telewizyjny na środę, 11 grudnia 2019!

Multimedia

Program tv na środę, 11 grudnia 2019 r.:

Gregowi udało się wkupić w łaski ojca swojej narzeczonej. Wspólnie z ukochaną Pam planują wesele. Zanim to jednak nastąpi, przyszli teściowie chcą poznać rodziców Grega, którzy mieszkają na malowniczo położonej wyspie. Narzeczeni zabierają Jacka i Dinę do domu państwa Fockerów na weekend. Okazuje się, że rodzice narzeczonego córki prowadzą swobodny styl życia. Ojciec Pam odkrywa również, że Greg parę razy skłamał, opowiadając o dzieciństwie.
"Poznaj moich rodziców" - Polsat, godz. 20:10

Szczepan bierze ślub z Liną i od razu zabiera dziewczynę do specjalistycznej kliniki na badanie słuchu. Gdy oboje wracają do domu, Lipski wdaje się na ulicy w awanturę, która kończy się ostrą bójką. Tymczasem w szpitalu zjawiają się urzędnicy, którzy prowadzą śledztwo w sprawie nowożeńców. Falkowicz coraz bardziej niepokoi się o Matyldę, podejrzewając, że jego córka cierpi na anoreksję. Doktor Konica postanawia sprowadzić do Leśnej Góry doktor Agatę Woźnicką i proponuje koleżance stanowisko ordynatora oddziału interny.
"Na dobre i na złe" - TVP2, godz. 20:50

Ennis Del Mar i Jack Twist poznają się w trakcie poszukiwania pracy. Nowy pracodawca - Joe Aquirre - proponuje im sezonowe zatrudnienie przy wypasie owiec na wzgórzu Brokeback. Z czasem zaczyna łączyć ich głęboka więź, która przeradza się w namiętność. U schyłku lata opuszczają wzgórze i każdy z nich rozpoczyna nowe życie. Ennis poślubia Almę i zostaje ojcem dwóch córek. Jack bierze ślub z Laureen Newsome. Mijają 4 lata. Pewnego dnia Alma wręcza mężowi pocztówkę od Jacka, zapowiadającą jego przyjazd.
"Tajemnica Brokeback Mountain" - TVN7, godz. 21:00

Robert McCall był agentem amerykańskiego wywiadu, a obecnie prowadzi spokojne życie w Bostonie. Pracuje w sklepie z materiałami budowlanymi, wieczory spędza w restauracji. Spotyka tam prostytutkę Teri, z którą się zaprzyjaźnia. Pewnego razu dziewczyna nie przychodzi do lokalu. Okazuje się, że została pobita przez rosyjskich gangsterów. McCall postanawia wymierzyć sprawiedliwość i zabija członków gangu. Wkrótce do miasta przyjeżdża niebezpieczny Teddy z zadaniem odnalezienia zabójcy członków mafii.
"Bez litości" - Polsat Film, godz. 21:00

Tym razem Edyta Górniak stanie przed możliwością pokonania demonów z przeszłości. Trenerzy nie zwalniają tempa w przygotowaniu jej do egzaminu, a szkolenie wybiega o wiele dalej niż u przeciętnego kierowcy. Bedzie też niespodzianka z daleka od asfaltu, która ma pomóc Edycie w wyciszeniu się przed egzaminem państwowym. Jego część teoretyczna już w tym odcinku!
"My Way" - TVN, godz. 21:30

Księżniczka Leia, Han Solo i Luke Skywalker wraz z resztką rebeliantów ukrywają się na lodowej planecie Hoth. Gdy kryjówka zostaje odnaleziona przez wojska Imperium, przyjaciele ratują się ucieczką. Luke postanawia odszukać Yodę, mistrza Jedi, który mieszka na bagnistej planecie Dagobah, i pod jego kierunkiem nauczyć się panowania nad Mocą. Tymczasem Han i Leia przedostają się do Miasta Chmur, gdzie zostają schwytani przez Dartha Vadera. Czując, że przyjaciele cierpią, Luke rusza im na pomoc. Na jego drodze staje Darth Vader.
"Gwiezdne wojny V - Imperium kontratakuje" - TV Puls, godz. 21:55

Dotknięty autyzmem dziewięcioletni Simon łamie tajny kod amerykańskiej agencji bezpieczeństwa, którego stworzenie pochłonęło ogromne środki. Obawiając się kompromitacji i końca kariery, szef organizacji, Nicholas Kudrow, nakazuje agentom zabić chłopca. Ten przeżywa zamach i trafia pod opiekę agenta FBI, Arta Jeffriesa. Kudrow nie cofa wydanego przez siebie wyroku, a jego ludzie polują teraz na Simona i jego opiekuna.
"Kod Merkury" - TVN, godz. 22:00

Nowy Jork, rok 1953. Anne Devereaux odchodzi od męża, który ją zdradził. Kobieta zabiera ze sobą synów, George'a i Robbiego, i wyrusza samochodem w drogę, by znaleźć nowe miejsce na ziemi. Anne ma nadzieję, że spotka mężczyznę, który zapewni jej dostatnie życie. Wraz z synami odwiedza Boston i Pittsburgh. Burzliwe przeżycia zmuszają Anne do wyruszenia w dalszą podróż. Tymczasem George spotyka ojca, który jest w trakcie tournée z zespołem. Chce do niego dołączyć, a potem wrócić do Nowego Jorku.
"Zawsze tylko ty" - TVP2, godz. 22:35

Zobacz galerię

Sprawdź pełny program telewizyjny na środę, 11.12.2019 >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×