Program TV na środę, 13.01.2021 roku. Co obejrzeć w środę, 13 stycznia w TV? [PROGRAM TV, HITY DNIA]

Co obejrzeć w telewizji w środę, 13.01.2021 roku? W programie TV na środę, m.in. "Filadelfia", "Parszywa dwunastka", "Żywioły Saszy - ogień", "Na dobre i na złe", "Co ty wiesz o swoim dziadku?". Sprawdź program telewizyjny na środę, 13 stycznia 2021 roku!

Multimedia

Program tv na środę, 13 stycznia 2021 r.:

Andrew Beckett jest zdolnym prawnikiem zatrudnionym w prestiżowej kancelarii adwokackiej. Wszystko wskazuje na to, że czeka go wspaniała kariera. Wkrótce okazuje się, że jest nosicielem wirusa HIV. Beckett zostaje zwolniony z pracy za rzekomą niekompetencję. Dobrze wie, że prawdziwym powodem jest choroba, więc postanawia pozwać do sądu byłych pracodawców. W Filadelfii żaden prawnik nie chce zadzierać z wpływową kancelarią. Sprawy podejmuje się w końcu czarnoskóry adwokat Joe Miller.
"Filadelfia" - Stopklatka, godz. 20:00

Wielka Brytania, 1944 rok. Amerykański major Reisman ma przygotować do samobójczej misji oddział dwunastu żołnierzy, wybranych spośród aresztantów oczekujących na egzekucję lub skazanych na długoletnie więzienie. Celem ataku ma być zamek we Francji, gdzie przyjeżdżają na urlop wysocy rangą oficerowie niemieccy. W razie powodzenia akcji żołnierzy ma objąć amnestia. Major rozpoczyna intensywny trening dwunastki straceńców, ludzi o różnych temperamentach i charakterach, niechętnych rozkazom i zakazom. Zdobywa jednak ich szacunek.
"Parszywa dwunastka" - TVN7, godz. 20:30

Gloria podejrzewa, że jej pacjent jest uzależniony od środków przeciwbólowych. Bart próbuje pomóc aktorowi, który ma ataki padaczki. Dominika trafia na porodówkę trzy tygodnie przed terminem. Kolejną pacjentką doktora Homolki jest słynna fotografka, Roma, która marzy o dziecku.
"Na dobre i na złe" - TVP2, godz. 20:55

Sasza Załuska wraca do Polski z Wielkiej Brytanii, gdzie studiowała i doskonaliła się w zawodzie profilerki. Niemal natychmiast otrzymuje swoje pierwsze zadanie. Przełożeni chcą, by pomogła policji odkryć kto stoi za podpaleniami i wybuchami, które od dłuższego czasu niepokoją mieszkańców Łodzi. Załuska niechętnie zostawia swoją siedmioletnią córkę i dołącza do specgrupy, która od dłuższego czasu bezskutecznie poszukuje sprawców. Policjanci z łódzkiej komendy nie są zachwyceni jej przybyciem. Profilowanie kryminalne to według nich strata czasu, podczas gdy w ich pracy najważniejsze są dowody i fakty.
"Żywioły Saszy - ogień" - TVN, godz. 21:30

Dick jest emerytowanym generałem amerykańskiej armii i od niedawna wdowcem. Jest także dziadkiem Jasona - chłopaka, którego życie przypomina bardzo nudny film. Były wojskowy stawia sobie za punkt honoru demoralizację wnuka, aby, w swoim mniemaniu, zrobić z niego prawdziwego mężczyznę. W tym celu zabiera go w podróż, podczas której czeka na nich wiele zaskakujących i niezwykle zabawnych doświadczeń.
"Co ty wiesz o swoim dziadku?" - Polsat, godz. 21:45

Silvia Broome jest jedną z tłumaczek pracujących w nowojorskiej siedzibie ONZ. Pewnego dnia przypadkowo słyszy rozmowę dotyczącą zamachu na życie przywódcy afrykańskiego kraju. Silvia zgłasza sprawę przełożonym. Uruchamia to drobiazgowe śledztwo, w którego centrum nieoczekiwanie znajduje się sama tłumaczka. Wychodzi na jaw, że przeszłość Sylvii nie jest wolna od zastrzeżeń. Nawet chroniący ją agent federalny Tobin Keller zaczyna podejrzewać, że jego podopieczna należy do spisku.
"Tłumaczka" - TVN, godz. 22:35

Zobacz galerię

Sprawdź pełny program telewizyjny na środę, 13.01.2021 >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×