Program TV na środę, 13.02.2019. Co obejrzeć dziś w TV? [PROGRAM TV, HITY DNIA]

Co obejrzeć w telewizji w środę, 13.02.2019? W programie TV na niedzielę m.in. Gala Bestsellery Empiku 2018, "Na dobre i na złe", "Odważna", "Tłumaczka", "Silent Hill" i "Kobieta-kot". Sprawdź program telewizyjny na środę, 13 lutego 2019!

Multimedia

Program tv na środę, 13.02.2019 r.:

Dziennikarka radiowa Erica Bain wiedzie szczęśliwe i spokojne życie. Wszystko się zmienia, gdy w wyniku brutalnego napadu ginie jej ukochany, a ona sama zostaje ciężko ranna. Traumatyczne przeżycia nie dają o sobie zapomnieć. Erica zaopatruje się w broń i nocami krąży po ulicach Nowego Jorku w poszukiwaniu sprawiedliwości i zemsty. Kiedy na jej trop wpada policyjny detektyw, kobieta zaczyna zastanawiać się, czy eliminując zło, sama stanęła po jego stronie.
"Odważna" - TVN7, godz. 20:00

Francuski serial futurystyczny. Świat znajduje się w ciężkiej sytuacji ekonomicznej. Jedynie 20% populacji jest zatrudniona. Reszta żyje na marginesie. Obie kasty dzieli mur. Pod koniec XXI wieku społeczeństwo chyli się ku upadkowi. Uprzywilejowani Aktywni żyją w izolacji od reszty świata. Bezrobotni zamieszkują nieprzyjazną Strefę. Obie grupy społeczne oddzielone są od siebie murem. Po jednej stronie, Aktywni – codziennie drżący na myśl o utracie pracy. Po drugiej, Bezrobotni – głodni, spragnieni, pozostawienie sami sobie.
"Trepalium" - Ale kino+, godz. 20:10

Bestsellery Empiku to nagrody dla najlepiej sprzedających się w minionym roku książek, filmów, płyt oraz gier. Każdy zakup dokonany przez klienta sieci Empik w danym roku kalendarzowym to jeden głos oddany na konkretny tytuł. Podczas gali zostaną ogłoszeni zwycięzcy za 2018 rok. Widzowie dowiedzą się, czyja twórczość wpływała na odbiorców i była najchętniej wybierana w ciągu minionych dwunastu miesięcy. Wydarzenie uświetnią także występy gwiazd.
Gala Bestsellery Empiku 2018 - TVN, godz. 20:15

Beck, człowiek do specjalnych poruczeń, na zlecenie potężnego mafiosa udaje się do amazońskiej puszczy, by odszukać tam jego syna, Travisa. Zadanie okazuje się trudniejsze, niż sądził. Młodzieniec wcale nie ma zamiaru wracać do domu. Po pierwsze dlatego, że zakochał się w miejscowej piękności Marianie, a drugie dlatego, że wie, gdzie ukryty jest bezcenny złoty posążek. Sytuację komplikuje obecność Hatchera, szalonego tyrana, który wybudował w dżungli prywatną kopalnię złota.
"Witajcie w dżungli" - Polsat, godz. 20:40

Zubrzycki próbuje zmusić Marcina, by oddał mu wykradzioną ze szpitala dokumentację. Bart walczy nie tylko z kryzysem w swoim związku, ale też z wyjątkowo upartą pacjentką - doktor Wilczewską. Barbara decyduje się na eksperymentalną terapię raka za pomocą wirusa Zika. Biopsja wykazuje jednak, że chora ma nowotwór o niskim stopniu złośliwości, a Bart zmienia przez to swoje rekomendacje i radzi koleżance, by poddała się operacji. Z kolei Borys - wspólnie z bratem - zajmuje się starszą pacjentką, która cierpi na silne bóle brzucha i jej córką, która ma problemy ze stawami. Po pracy doktor Jakubek spotyka się z Hanią na wymarzonej randce, która okazuje się nie do końca randką.
"Na dobre i na złe" - TVP2, godz. 20:50

Patience Phillips jest utalentowaną, ale niezwykle nieśmiałą projektantką grafiki reklamowej. Pracuje w koncernie kosmetycznym. Kiedy przypadkowo podsłuchuje rozmowę nieprzeznaczoną dla jej uszu, ginie. W tajemniczy sposób odradza się, ale nie jest już tą Patience co dawniej. Rodzi się jej druga natura, zwinna, uwodzicielska, obdarzona czułymi zmysłami i niebezpieczna - natura kobiety kota, która ostrzy pazury i wyrusza na polowanie, by wyrównać stare rachunki.
"Kobieta-kot" - TVN, godz. 22:15

Silvia Broome jest jedną z tłumaczek pracujących w nowojorskiej siedzibie ONZ. Pewnego dnia przypadkowo słyszy rozmowę dotyczącą zamachu na życie przywódcy afrykańskiego kraju. Silvia zgłasza sprawę przełożonym. Uruchamia to drobiazgowe śledztwo, w którego centrum nieoczekiwanie znajduje się sama tłumaczka. Wychodzi na jaw, że przeszłość Sylvii nie jest wolna od zastrzeżeń. Nawet chroniący ją agent federalny Tobin Keller zaczyna podejrzewać, że jego podopieczna należy do spisku.
"Tłumaczka" - TVN7, godz. 22:40

Sharon zdradza objawy choroby psychicznej - często ma przywidzenia związane z miasteczkiem Silent Hill. Ojciec chce oddać dziewczynkę na leczenie do szpitala, jednak matka, Rose, uważa, że córka znajdzie ukojenie, gdy odwiedzi miasto ze swoich wizji. Rose i Sharon wyruszają więc do tajemniczej miejscowości. Tuż przed wjazdem do Silent Hill przed maską samochodu Rose pojawia się dziewczyna. By ją wyminąć, kobieta zjeżdża z drogi. Kiedy odzyskuje przytomność, córki nie ma obok niej. W poszukiwaniach Sharon pomaga jej policjantka, Cybil.
"Silent Hill" - TV4, godz. 23:10

Zobacz galerię

Źródło: TVN/x-news

Sprawdź pełny program tv na środę, 13.02.2019 >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×