Program TV na środę, 13.11.2019. Co obejrzeć 13 listopada w TV? [PROGRAM TV, HITY DNIA]

Co obejrzeć w telewizji w środę, 13.11.2019? W programie TV na środę, m.in. "Na dobre i na złe", "My Way", "Zawsze warto", "Snajper", "Wielki test o wieszczach narodowych", "Looper: Pętla czasu" oraz "Jak ona to robi?". Sprawdź program telewizyjny na środę, 13 listopada 2019!

Multimedia

Program tv na środę, 13 listopada 2019 r.:

Młody analityk finansowy odkrywa niepokojące dane w księgach banku. Powiadamia przełożonego. Okazuje się, że popełniono tak duże błędy, że instytucji grozi postawienie w stan upadłości. Natychmiast zostaje zwołane posiedzenie najważniejszych osób w firmie.
"Chciwość" - Stopklatka TV, godz. 20:00

Doktor Konica, wspólnie z Hanią i Julką, próbuje pomóc Ninie, nastolatce z poważną skoliozą. Ojciec dziewczyny obawia się jednak operacji i ma wątpliwości. Martwi się też o żonę, która walczy z rakiem i poddaje się chemioterapii. Tymczasem Dominika odwiedza Marcina i najpierw zaczyna się dziwnie zachowywać, a później ucieka przekonana, że grozi jej śmiertelne niebezpieczeństwo ze strony ojca.
"Na dobre i na złe" - TVP2, godz. 20:55

Chris Kyle to najskuteczniejszy snajper w historii amerykańskiej wojskowości. W czasie misji w Iraku robi wszystko, by chronić towarzyszy broni. Jego celność i zdecydowanie ratują życie wielu żołnierzy, a on sam staje się wrogiem numer 1 rebeliantów. Jednocześnie Chris stara się pozostać dobrym mężem i ojcem. Okaże się, czy po powrocie do domu będzie potrafił zapomnieć o koszmarze wojny.
"Snajper" - TVN7, godz. 21:00

Tym razem wielki test będzie dotyczył życia i twórczości polskich wieszczów narodowych: Adama Mickiewicza, Juliusza Słowackiego, Zygmunta Krasińskiego i Cypriana Kamila Norwida. W studiu telewizyjnym na pytania odpowiedzą duety złożone z popularnych artystów, sportowców i dziennikarzy, a widzowie będą mogli zmierzyć się z zadaniami testowymi na stronie internetowej albo za pomocą aplikacji na smartfony. W odcinku także wiele ciekawostek na temat bohaterów, ich twórczości i życia prywatnego. Program poprowadzą Anna Popek i Przemysław Babiarz.
"Wielki test o wieszczach narodowych" - TVP1, godz. 21:00

Przed rozprawą rozwodową w sądzie Łukasz obiecuje Dorocie, że zrobi wszystko, by razem z dziećmi wróciła do domu i do niego. Mężczyzna nie ma pojęcia, że jego kochanka Patrycja odwiedziła Dorotę w banku. Marta zgadza się na propozycję Marka i decyduje się dzielić z nim swoją nową kancelarię. Ostatnio jest osłabiona, ale po raz pierwszy od dawna czuje się naprawdę szczęśliwa. Jej romans z Jerzym Zajdlem rozkwita. Ada ma wrażenie, że w końcu wszystko zaczyna się dobrze układać. Pełna optymizmu spotyka się w nowej pracy z Marcinem, który uświadamia dziewczynie, że odkrył tajemnicę z jej przeszłości.
"Zawsze warto" - Polsat, godz. 21:10

W kolejnym odcinku Filip Raszewski ryzykuje dość nietypowe posunięcie w stosunku do Edyty – mimo, że spędziła ona dopiero kilka godzin za kierownicą, trener decyduje się na jazdę po torze, który służy do szkolenia kierowców z doświadczeniem. To zadanie ma na celu ostudzenie zapału piosenkarki do mocnego naciskania na gaz. Ma jej uzmysłowić, że do zostania kierowcą nie tyle rajdowym, co nawet dobrze wyszkolonym, jeszcze długa droga. Przy okazji dowiemy się jak ważne jest bezpieczeństwo w życiu Edyty.
"My Way" - TVN, godz. 21:30

Obi-Wan Kenobi, młody rycerz zakonu strzegącego równowagi w galaktyce, i jego mistrz, Qui-Gon Jinn, lądują na pustynnej planecie Tatooine, na której mieszka obdarzony niezwykłą mocą 9-letni Anakin Skywalker. Według Qui-Gona to właśnie on ma pokonać okrutne plemię Sithów władające Ciemną Stroną Mocy i przywrócić ład w kosmosie. Obi-Wan po śmierci Qui-Gona zostaje nauczycielem Anakina. Tymczasem na Tatooine ląduje królowa Padmé Amidala. Jej planeta, Naboo, została zaatakowana przez siły chciwej Federacji Handlowej.
"Gwiezdne wojny I - mroczne widmo" - TV Puls, godz. 22:00

W XXI w. podróże w czasie stały się rzeczywistością, lecz władze uznały je za nielegalne. Rodziny mafijne rozpoczęły walkę o dostęp do zakazanego towaru. Chcąc się kogoś pozbyć, mafia wysyła ofiarę w przeszłość, gdzie czeka na nią zabójca. Joe jest jednym z płatnych morderców. Pociąga za spust, gdy na jego drodze pojawia się związany i zakneblowany nieznajomy. Mężczyzna wie, że pewnego dnia pracodawcy postanowią "zamknąć pętlę" - wtedy on zostanie wysłany z przyszłości jako ofiara. Gdy do tego dochodzi, Joe postanawia zmienić przyszłość.
Looper: Pętla czasu" - TVN, godz. 22:00

Kate Reddy jest specjalistką do spraw funduszy inwestycyjnych w bostońskiej filii firmy z Nowego Jorku. Jej mąż, Richard, pracuje jako samodzielny architekt. Wspólnie wychowują dwójkę dzieci. Kate stara się godzić karierę z życiem rodzinnym - w zajęcia córki angażuje się tak samo jak niepracujące matki. Wszyscy zastanawiają się, jak ona to robi. Opracowany przez Kate projekt nieoczekiwanie zyskuje uznanie centrali. Finansistka musi przenieść się na jakiś czas do Nowego Jorku. Tymczasem Richard zdobywa duży kontrakt.
"Jak ona to robi? - TVP2, godz. 22:40

Zobacz galerię

Źródło: TVN/x-news

Sprawdź pełny program telewizyjny na środę, 13.11.2019 >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×