Program TV na środę, 14.11.2018. Co obejrzeć dziś, 14 listopada w tv? [PROGRAM TV, HITY DNIA]

Przed nami środa, 14 listopada 2018 roku. Macie ochotę na film, serial czy program rozrywkowy? Z pewnością każdy z was znajdzie coś dla siebie. Sprawdźcie program TV na środę, 14.11.2018.

Multimedia

Program tv na środę, 14 listopada 2018 r.:

Jane i John poznali się przed kilkoma laty w Bogocie. Wzajemne oczarowanie niebawem zaowocowało ślubem. Po sześciu latach zgodnego pożycia Smithowie nie różnią się niczym od innych par. Jednak małżeńska nuda im nie grozi. Każde z nich prowadzi drugie życie. Spokojni państwo Smithowie to w rzeczywistości pracujący na zlecenie zabójcy. Problem w tym, że wykonują "usługi" dla konkurencyjnych zleceniodawców. Akcja nabiera kolorytu, gdy każde z osobna dostaje zlecenie zlikwidowania zawodowego zabójcy.
"Pan i pani Smith" - Polsat, godz. 20:40

Wiki próbuje odszukać Jędrka, który uciekł ze szpitala i okazuje się w tym skuteczniejsza od policji. Stan chłopca jednak gwałtownie się pogarsza. Barbara wyznaje Michałowi, że ma guza mózgu i że postanowiła zrezygnować z leczenia. Jej syn nie umie jednak się z tym pogodzić i od razu prosi Barta o konsultację. W szpitalu nowym pacjentem doktora Wilczewskiego zostaje Marek, mężczyzna z poważną raną ręki.
"Na dobre i na złe" odcinek 720 - TVP2, godz. 20:55

Z okazji obchodów setnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości celebryci w studiu i widzowie przed telewizorami będą mogli sprawdzić wiedzę o bardzo ważnym okresie w historii Rzeczpospolitej. W 1918 roku, po 123 latach zaborów, Polska odzyskała niepodległość. Na nowo zaczęły się kształtować instytucje państwowe. W programie będzie mowa o najważniejszych wydarzeniach, o bohaterach walki o niepodległość i politykach, dzięki którym Polska wróciła na mapy. Program poprowadzą Anna Popek i Przemysław Babiarz.
Wielki test. 100 lat niepodległości - TVP1, godz. 21:00

Trzy najsilniejsze duety walczą o zwycięstwo w programie. Pierwsza para, która wykona wszystkie trzy zadania i dotrze do prowadzącej wygra złoty amulet. Kolejny etap wyścigu rozpoczyna się biesiadą. Każdy uczestnik musi zejść rosół z krowim okiem. Po posiłku pary ruszają w dalszą drogę i przechodzą kolejne misje. Ostatni duet na mecie nie wchodzi do ścisłego finału. Pozostali uczestnicy kontynuują wyścig, a ich zadaniem jest skompletowanie wielobarwnej flagi Cuzco. Para, która dotrze do Świątyni Słońca i wciągnie flagę na maszt, wygra program.
"Ameryka Express" - TVN, godz. 21:30

Pochodząca z zamożnej rodziny Elizabeth Haysom poznała na uczelni Jensa Soeringa, syna niemieckiego dyplomaty. Młodzi zakochują się w sobie. W marcu 1985 roku rodzice dziewczyny zostają brutalnie zamordowani we własnym domu. W obawie przed oskarżeniami Elizabeth i Jens uciekają z kraju. W 1986 roku zostają zatrzymani. Po długim śledztwie i procesie Jens Soering zostaje skazany na dożywotnie więzienie, a Elizabeth na karę 90 lat więzienia. Autorzy filmu ukazują śledczych, którzy opowiadają o morderstwie i ponownie analizują zebrane dowody.
"Morderstwo z miłości" - TVN 7, godz. 21:55

Diane prowadzi w Marsylii kancelarię prawną. Pewnego dnia zostawia w kawiarni telefon komórkowy. Po powrocie do domu kobieta odbiera telefon stacjonarny. Mężczyzna przedstawiający się jako Alexndre informuje, że znalazł jej komórkę. Proponuje spotkanie w kawiarni. Po dotarciu w umówione miejsce Diane przekonuje się, że Alexandre wyróżnia się spośród kawiarnianych gości: jest najprzystojniejszy, ale również najniższy - ma zaledwie metr i 36 centymetrów wzrostu. Mimo to Diane jest mężczyzną oczarowana.
"Facet na miarę" - TVP2, godz. 22:35

Zobacz galerię

Sprawdź pełny program tv na środę, 14.11.2018 >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×