Program TV na środę, 16.05.2018. Co obejrzeć w telewizji? [PROGRAM TELEWIZYJNY, HITY DNIA]

Co obejrzeć w telewizji w środę, 16.05.2018? W programie TV na dziś m.in. "Na dobre i na złe", "Wieczny student", finał "Agent - Gwiazdy", "American Pie" i "Kroll". Sprawdź program telewizyjny na środę, 16 maja 2018!

Multimedia

Program tv na środę, 16 maja 2018 r.:

Marcin Kroll, młody chłopak, odbywający służbę wojskową pewnego dnia ucieka z jednostki. W tym samym czasie zostają znalezione zwłoki innego żołnierza. Powiesił się w łaźni, ponieważ kaprale znęcali się nad nim psychicznie. Chcąc zapobiec skandalowi, dowództwo jednostki rozpoczyna poszukiwania zbiegłego Krolla. Prowadzą je porucznik Arek i kapral Edward Wiaderny, sadystyczny podoficer. Docierają do żony Marcina oraz jego przyjaciela, Kuby Bergera. Łączy ich romans, o którym dowiedział się Kroll, dlatego właśnie zdezerterował. Po trudnych poszukiwaniach wojskowym udaje się wreszcie znaleźć dezertera. Wiaderny i Kuba organizują ucieczkę Krolla.
"Kroll" - TVN, godz. 20:00

Falkowicz nie zgadza się na operację proponowaną przez Michała - przeszczep twarzy u Eli, a młody lekarz zwraca się po pomoc do jego konkurenta, profesora Borowskiego. Bart grozi Marcinowi oficjalną skargą, jeśli kolega nie przestanie sugerować, że jest uzależniony od leków. Doktor Molenda postanawia w końcu porozmawiać o problemie profesora z Julką. Tymczasem do szpitala trafia Wera, bezdomna narkomanka, która ma problemy neurologiczne. Chorą diagnozuje właśnie profesor Bart. Dziewczyna okazuje się byłą ukochaną Marcina. Szczepan zaprzyjaźnia się z jednym z pacjentów, Januszem Polakiem, z którym gra w szachy... czytaj więcej
"Na dobre i na złe" - TVP2, godz. 20:40

"Agent Gwiazdy 3" zbliża się do końca. Ostatni odcinek show to spotkanie wszystkich uczestników w studiu. To czas na ostateczną konfrontację i wyjaśnienie wątpliwości. W finałowym odcinku widzowie poznają zwycięzcę programu. Osobę, która przez cały wyjazd bacznie obserwowała każdego z uczestników i skrupulatnie zapamiętywała wszystkie szczegóły, aby poprawnie wytypować Agenta. To także moment w którym Agent ujawni swoją tożsamość. Karolina, Ilona czy Michał? Kto z nich jest Agentem?
"Agent - Gwiazdy" - TVN, godz. 21:30

Marcin i Adam Nowak vel Turbo są przyjaciółmi. Pierwszy z nich radzi sobie lepiej z komputerami, a drugi z dziewczynami. Aby uzupełnić braki w swoim "wykształceniu", chłopcy zakładają się. Marcin pomoże Turbo przy hakowaniu, a ten zrewanżuje mu się poradą podczas miłosnych manewrów, których celem jest szkolna koleżanka - Laura. Wspaniałomyślność Turbo ma jednak swoje granice. Daje Marcinowi na zdobycie Laury jedynie pięć dni. Po ich upływie zamierza się nią zająć osobiście. Któremu z nich uda się zdobyć dziewczynę i milion dolarów?
"Haker" - Stopklatka TV, godz. 21:50

Jason Bourne i Marie Kreutz nie odnaleźli spokoju na małej greckiej wyspie i wciąż uciekają przed ścigającymi ich zabójcami. Mijają dwa lata. Para zaszywa się w sennym miasteczku w Indiach. Jason cierpi na amnezję, ale pamięta, że był szpiegiem wyszkolonym przez tajną organizację Treadstone, której agenci za wszelką cenę chcą go unicestwić. Nic więc dziwnego, że gdy w miasteczku pojawia się podejrzany osobnik, Marie i Jason nie zwlekając uciekają. Ich wysiłki, by zacząć normalne życie okazały się daremne i ponownie zostali wciągnięci w międzynarodową aferę. Sprawa jest o tyle poważna, że pod Jasona podszywa się płatny zabójca Kirill. Gdy więc w Berlinie zostaje zamordowany jeden z pracowników CIA, głównym podejrzanym jest Bourne.
PRZECZYTAJ RECENZJĘ FILMU
"Krucjata Bourne'a" - TVN, godz. 22:30

Kontynuacja zwariowanej komedii o przygodach wiecznego studenta. Hindus Taj Mahal Badalandabad postanawia pogłębiać wiedzę na prestiżowym brytyjskim Camden University. Początek nie jest zachęcający studenci z wyższych arystokratycznych sfer dość brutalnie pokazują Tajowi, gdzie jego miejsce w starej ruderze, przeznaczonej dla nieudaczników... Ale od czego pomysłowość, poczucie humoru i bogate doświadczenie? Taj pokaże wszystkim snobom, co to znaczy dobra zabawa!
"Wieczny student II" - Polsat, godz. 22:40

Zobacz galerię

Najbardziej oczekiwane premiery kinowe 2018 roku

Sprawdź pełny program tv na środę, 16.05.2018! >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×