Program tv na środę, 16.09.2015. Zobacz, co warto obejrzeć! [PLAN DNIA]

W środowy wieczór każdy znajdzie coś dla siebie. W tv nie zabraknie wciągających filmów, rozrywki, interesujących dokumentów, czy świetnych seriali.

Multimedia

Pełna niezwykłego napięcia historia pilota, który dokonuje bohaterskiego czynu, a jednocześnie ukrywa ciemne tajemnice i walczy z własnymi demonami. Siłą filmu jest wybitna, bardzo złożona kreacja utytułowanego Denzela Washingtona (Chwała, Dzień próby), który wcielił się w targanego wewnętrznymi sprzecznościami bohatera. Aktor otrzymał za tę rolę liczne wyróżnienia, w tym nominację do Złotego Globu i Oscara. Uznanie członków Amerykańskiej Akademii zyskał ponadto znakomity scenariusz Johna Gatinsa (Trener, Giganci ze stali), również wyróżniony nominacją do Oscara.
"Lot" - TVN7, godz. 20:00

Nie zapomnijcie dziś odwiedzić Wspólnej, bo tam kolejne perypetie bohaterów. Ola (Marta Wierzbicka) odwiedzi Daniela (Michał Tomala). Dziewczyna chce mu pomóc za ratunek oraz opowiada, co przeżyła kilka dni wcześniej. Wychodząc Zimińska natknie się na Łucję. Czy dziewczyna Daniela nadal będzie zazdrosna o Olę? Do baru przyjdzie piękna młoda kobieta, która będzie zauroczona Włodkiem. Zostawi mu nawet romantyczny liścik. Co na To Maria?
"Na Wspólnej" odcinek 2138. - TVN, godz. 20:05

Już dziś zobaczymy drugi odcinek nowego programu "Kryptonim szef". Tym razem będziemy świadkami, jak prezes dużej sieci supermarketów pracuje we własnej firmie na szeregowych stanowiskach. Jak poradzi sobie na dziale warzywno-owocowym oraz na dziale pieczywa? Jaka będzie jego reakcja na polecenia wydawane przez współpracowników... czytaj więcej
"Kryptonim szef" odcinek 2. - TVP1, godz. 20:25

W "Na dobre i na złe" profesor Falkowicz zrobi wszystko, aby pomóc małej Matyldzie. Odwiedzi Matyldę jako lekarz i zmusi pracownicę ośrodka, by pozwoliła mu ją zbadać - gdy dziewczynka poskarży się na krwotok z nosa. Falkowicz walczy o prawo do opieki nad Matyldą i nakłania nianię dziewczynki, by poświadczyła, że od lat jest przyjacielem rodziny... czytaj więcej
"Na dobre i na złe" odcinek 606. - TVP2, godz. 20:40

Przed nami kolejne kulinarne starcie uczestników "Top Chef". Gośćmi specjalnymi drugiego odcinka będą Małgorzata i Paweł Królikowscy. W pierwszym odcinku z programem pożegnał się Jakub Kaftański, który przegrał w dogrywce z Krzysztofem Matuszkiewiczem. Czy Krzysztof znowu będzie walczył o utrzymanie? A może uczestnik zrehabilituje się i będzie zwycięzcą odcinka?
"Top Chef" odcinek 2. - Polsat, godz. 20:40

Niemiecki film dokumentalny. Jak Rosjanie oceniają obecnego prezydenta i czego się spodziewają w przyszłości? Cena ropy spada, rubel traci na wartości, rosyjska gospodarka rozwija się intensywnie, a polityka zagraniczna Rosji denerwuje światową opinię publiczną. Nastroje polityczne Rosjan w stosunku do Europy i Ameryki są coraz bardziej agresywne i nacjonalistyczne. Autorzy zadają więc pytanie: Jak Rosja się zmienia, w chwili gdy Europa nakłada sankcje, Rosja coraz bardziej patrzy w kierunku wschodnim, na bardzo dynamicznie rozwijający się rynek azjatycki, oferujący wszystko dużo taniej?
"Naród Putina. Dokąd zmierzają Rosjanie?" - TVP1, godz. 21:25

Lubicie komedie romantyczne? Mamy coś dla Was! Zabawna opowieść z wątkiem romansowym, której bohaterką jest Amerykanka udająca się za ocean z misją życia. Chodzi bowiem o wielką miłość, której chce wyjść naprzeciw. Niespodziewany splot wydarzeń sprawia jednak, że wszystko idzie na opak. Ale zakończenie tej historii będzie szczęśliwe, choć zupełnie inne niż tego oczekiwała bohaterka.
"Oświadczyny po irlandzku" - TVP2, godz. 22:25

Proponujemy również klasykę gatunku! Film Jonathana Demme'a to trzecie dzieło w historii kina, które uhonorowano "Oscarowym pokerem", czyli nagrodami Akademii w pięciu najważniejszych kategoriach: najlepszy film, reżyseria, scenariusz, aktorka i aktor. "Milczenie owiec", ekranizacja znanej książki Thomasa Harrisa pod tym samym tytułem, której adaptacja stała się ekranowym popisem dwóch aktorskich indywidualności: Jodie Foster w roli agentki FBI Clarice Starling i Anthony'ego Hopkinsa jako diabolicznego przestępcy Hannibala Lectera.
"Milczenie owiec" - TVN, godz. 22:50

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×