Program TV na środę, 16.09.2020. Co obejrzeć w środę, 16 września w TV? [PROGRAM TV, HITY DNIA]

Co obejrzeć w telewizji w środę, 16.09.2020? W programie TV na środę m.in. "Łzy słońca", "Na dobre i na złe", "Top Model", "Człowiek z blizną", "Mama w opałach" i Wielki test o polskiej husarii. Sprawdź program telewizyjny na środę, 16 września 2020 roku!

Multimedia

Program tv na środę, 16 września 2020 r.:

Porucznik Waters i jego ludzie z wyspecjalizowanej jednostki Navy SEALs dostają proste z pozoru zadanie. Mają ewakuować z ogarniętej wojną domową Nigerii lekarkę pracującą w misji humanitarnej. Zadanie nie jest tak łatwe, jak im się początkowo wydawało. Pani doktor Lena Hendricks nie ma zamiaru zostawić podopiecznych na łasce losu.
"Łzy słońca" - TV Puls, godz. 20:00

Przebywający w szpitalu Leo obchodzi szesnaste urodziny. Doktor Fisher cały czas szuka sposobu, by pomóc młodemu pacjentowi. Jorge próbuje poradzić sobie z fobią, przez którą każda wizyta na sali operacyjnej powoduje u niego atak paniki. Pielęgniarka Dagmara odkrywa, że Maks nawiązał romans z Agatą. Postanawia ostrzec lekarkę, że doktor Beger ma na oddziale reputację mężczyzny, który nie szanuje koleżanek z pracy.
"Na dobre i na złe" - TVP2, godz. 20:55

Kubański gangster Tony Montana przybywa do Ameryki wraz z falą uchodźców. Trafia do Miami. Tu zaczyna pracować dla miejscowego gangstera. Bezwzględny i ambitny, szybko staje się zagrożeniem dla pracodawcy, który wynajmuje zabójców, aby rozwiązać ten problem ostatecznie. Tony'emu udaje się przeżyć zamach, zabić zleceniodawcę i przejąć kontrolę nad narkotykowym imperium.
"Człowiek z blizną" - TVN7, godz. 21:00

Jej szarże decydowały o losach wielu bitew. Dzięki wybitnym wodzom i taktyce polska husaria potrafiła pokonaćznacznie większe wojska wroga. Na czym polegała tajemnica jej sukcesów w wojnach m.in. z Turkami, Szwedami czy Rosjanami? W programie Wielki Test o polskiej husarii każdy z widzów będzie mógł sprawdzić swoją wiedzę na ten temat, bo rok 2020 został ogłoszony Rokiem Hetmana Stanisława Żółkiewskiego.
Wielki Test o polskiej husarii" - TVP1, godz. 21:00

Czas na bootcamp! Uczestnicy po raz pierwszy będą musieli poradzić sobie przed obiektywem i na wybiegu. W tym sezonie miejscem obozu będzie wyjątkowo przestrzeń cukrowni nad jeziorem Żnin. Jurorzy czujnym okiem wypatrywać będą tych, którzy podczas zadań wypadną najlepiej. Tylko nielicznym uda się przejść do kolejnego etapu. Kto prosto z bootcamu trafi do domu modelek?
"Top Model" - TVN, godz. 21:30

Elizie Welch cały czas wypełnia opieka nad dwójką dzieci. Jej dzień to pasmo niekończących się powinności. Każdego ranka wyprawia córkę do szkoły, a męża do pracy. Przez następne godziny zajmuje się dwuletnim synkiem, psem, porządkami i robieniem zakupów. Momentem krytycznym w jej życiu stają się szóste urodziny córki. Do rutynowych zajęć dochodzi zorganizowanie przyjęcia i kupno prezentów. Mimo natłoku obowiązków Eliza bierze udział w konkursie na najlepszy esej, w którym termin dostarczenia prac upływa o północy.
"Mama w opałach" - TVP2, godz. 22:35

Historia trzech boleśnie doświadczonych przez śmierć osób, których drogi życiowe przecinają się. Obdarzony wyjątkowymi zdolnościami George, francuska reporterka oraz uczeń londyńskiej szkoły przechodzą metamorfozę, przekonani, że musi istnieć "coś" po śmierci.
"Medium" - TVN, godz. 23:00

Ryan Bingham jest specjalistą od zwalniania pracowników. Zatrudniany przez kolejne firmy większość życia spędza w drodze. W czasie jednej z podróży poznaje Alex, dla której jest zdecydowany dokonać znaczących zmian w życiu. Jak się okazuje, nowe technologie sprawiają, że konsultant od zwalniania pracowników nie musi wciąż podróżować po kraju, ponieważ można łączyć się z firmami przez Internet. Ryan staje przed groźbą utraty pracy.
"W chmurach" - Polsat Film, godz. 23:00

Zobacz galerię

Sprawdź pełny program telewizyjny na środę, 16.09.2020 >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×