Program tv na środę, 16.11.2016. Zobacz, co warto obejrzeć! [PLAN DNIA]

Zastanawiacie się, czy dzisiaj obejrzeć film lub program rozrywkowy? Nie dziwimy się, bo wybór naprawdę jest trudny! Na szczęście jesteśmy my, bo specjalnie dla Was wybraliśmy kilka propozycji, które warto dzisiaj obejrzeć w tv! Zobaczcie, co należy sprawdzić dzisiaj w telewizji!

Multimedia

Derek Zoolander i Hansel McDonald wypadli z obiegu modowego. Pełni desperacji próbują wrócić na szczyt, dlatego bardzo się cieszą z zaproszenia na prestiżowy Tydzień Mody w Rzymie. Marzą, by znów stanąć w świetle jupiterów. Okazuje się, że świat mody zmienił się nie do poznania - teraz królują tam blogerzy, youtuberzy i przedstawiciele tendencji kontestatorskich. Derek i Hansel próbują odnaleźć się w nowej rzeczywistości.
"Zoolander 2" - HBO, godz. 20.10

Queen Latifah w roli głównej. Pasją Belle Williams są sportowe samochody i szybka jazda. Choć marzy o zostaniu kierowcą rajdowym, musi zadowolić się pracą taksówkarki. Niedawno odebrała licencję i zamierza pokazać nowojorczykom, na co stać jej taksówkę. Jedną z pierwszych osób, która się o tym przekonuje, jest Andy Washburn, zdegradowany policjant. Mężczyzna chce się zrehabilitować w oczach przełożonej, porucznik Marty Robbins, w której jest zakochany. Rozpoczyna prywatne śledztwo w sprawie kradzieży w nowojorskich bankach. Ponieważ nie ma prawa jazdy, prosi Belle o pomoc.
"New York Taxi" - Polsat, godz. 20.40

Jason Sudeikis i Alison Brie w rolach głównych. Lainey i Jake spali ze sobą tylko raz, lecz był to pierwszy i najważniejszy raz w ich życiu. Potem ich drogi się rozeszły. Kilka lat później oboje spotykają się przypadkiem. Okazuje się, że Jake to kobieciarz, a Lainey uzależniła się od niewłaściwego faceta, którego żona spodziewa się dziecka. Wygląda na to, że para przyjaciół jest dla siebie stworzona, czego, sypiając z innymi, oboje nie są w stanie zauważyć.
"Sypiając z innymi" - CANAL+, godz. 21.00

W jedenastym odcinku Azja Express pary ścigają się walcząc o Immunitet. Żeby go zdobyć muszą przejechać ponad trzysta kilometrów i zmierzyć się z kolejnymi, zaskakującymi zadaniami. Pierwsza misja odbędzie się jeszcze przed startem. Uczestnicy muszą opanować układ starożytnego tańca. Wynik jak zwykle będzie zaskakujący.
PRZECZYTAJCIE WIĘCEJ O PROGRAMIE
"Azja Express" odcinek 11 - TVN, godz. 21.30

Selena Gomez w roli głównej. Trzy amerykańskie dziewczyny, zafascynowane licznymi opowieściami i filmami o Paryżu, postanawiają w końcu wybrać się na organizowaną przez biuro turystyczne wycieczkę do stolicy Francji. Wyprawa okazuje się dużo mniej ekscytująca, niż się spodziewały. Postanawiają więc odłączyć się od reszty grupy i wślizgują się do holu luksusowego hotelu. Jedna z nich zostaje omyłkowo wzięta za członkinię brytyjskiej rodziny królewskiej. Wkrótce nudna wycieczka do Paryża zmienia się w szalone wakacje w Monte Carlo.
"Monte Carlo" - TVP 2, godz. 22.25

Film dokumentalny. Po ponad trzydziestu latach eksperymentu kapitalistyczno-komunistyczne Chiny są drugą gospodarką świata. Importują surowce, eksportują tanie produkty, budują infrastrukturę. Dokumentalista Robert Peston bada kulisy chińskiego cudu. Jego rozmówcami są Henry Paulson - sekretarz skarbu w administracji prezydenta Busha, Adair Turner - szef brytyjskiego nadzoru finansowego, burmistrz miasta Wuhan oraz analitycy i eksperci. Wszyscy mówią o długu oficjalnym i o długu ukrytym, które są źródłem obecnej prosperity Państwa Środka.
"Jak Chiny nabrały świat" - TVP 1, godz. 22.30

Rosyjski miniserial, w którym zagrał Paweł Deląg. Rok 1942, Stalingrad. Grupa żołnierzy dowodzona przez porucznika Jaszyna toczy zacięte walki z niemieckimi siłami kierowanymi przez kapitana Karla Kleista. W trakcie walk ginie ukochana Jaszyna, strzelec wyborowy Alesia Mikulicz, a sam porucznik zostaje ciężko ranny. Po zakończeniu wojny Jaszyn zostaje komendantem niemieckiego miasteczka w Prusach Wschodnich. W starej fabryce trafia na dokumenty dotyczące tajnej broni Niemców. Wkrótce okazuje się, że nieopodal jest ukryte laboratorium, które ochrania grupa snajperów pod dowództwem Kleista. Nadarza się okazja do zemsty.
"Snajper. Broń odwetu" odcinek 1 - TVP 1, godz. 23.35

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×