Program TV na środę, 16.12.2020. Co obejrzeć w środę, 16 grudnia w TV? [PROGRAM TV, HITY DNIA]

Co obejrzeć w telewizji w środę, 16.12.2020 roku? W programie TV na środę m.in. "Faceci w czerni III", "Wydział pościgowy", "Na dobre i na złe", "Czarny czwartek. Janek Wiśniewski padł", "Łatwa dziewczyna" i "Grzesznica". Sprawdź program telewizyjny na środę, 16 grudnia 2020 roku!

Multimedia

Program tv na środę, 16 grudnia 2020 r.:

Agent J od lat próbuje zrozumieć i polubić sarkastycznego i małomównego partnera, który wciąż jest dla niego zagadką. Gdy życie K i los planety są zagrożone, J decyduje się na desperacki krok. Mężczyzna wyrusza w podróż w czasie, żeby przywrócić sprawom właściwy bieg i pokrzyżować plany diabolicznego kosmity Borisa. Podczas niesamowitej podróży agent stwierdza, że wszechświat wciąż ma przed nim wiele tajemnic.
"Faceci w czerni III" - Polsat, godz. 20:05

Dwaj dyplomaci zostali zastrzeleni w gmachu ONZ w Nowym Jorku. Z miejsca zbrodni przestępca zabrał teczkę ze ściśle tajnymi dokumentami. Podejrzenie pada na Marka Robertsa. Odciski jego palców na znalezionej w Chicago broni są identyczne z tymi, które zdjęto na miejscu zabójstwa dyplomatów. Aresztowanemu Robertsowi udaje się uciec eskortującym go policjantom z wydziału U.S. Marshals. Szeryf Gerard rozpoczyna pościg za zbiegiem. Wkrótce odkrywa jego prawdziwą tożsamość. Mężczyzna nazywa się Sheridan i był agentem CIA.
"Wydział pościgowy" - TVN7, godz. 20:35

Lucyna czaruje na kardiologii jednego z pacjentów, nieświadoma, że trafiła na sprytnego oszusta. Doktor Beger - wspólnie z Michałem i profesorem Mazurem - szykuje się do ryzykownej, nowatorskiej operacji policjanta, który cierpi na nowotwór serca. Młody chirurg ma poza tym niemiłe spotkanie z Bogdanem - narzeczonym pielęgniarki Dagmary, który staje w jej obronie. Tymczasem pod opiekę doktor Fisher i Konicy trafia doktor Tretter, który zostaje przywieziony do szpitala z urazem głowy oraz nogi.
"Na dobre i na złe" - TVP2, godz. 20:55

Frank Castle jest tajnym agentem FBI i byłym członkiem sił specjalnych. Jako agent brał udział w wielu niebezpiecznych akcjach. Nadszedł czas, by popracować za biurkiem, z dala od przestępców. Wydaje się, że nareszcie będzie mógł nadrobić stracone lata i poświęcić się rodzinie. Nieoczekiwanie świat Franka wali się w gruzy. Jego żona i syn zostają zamordowani w wyniku gangsterskich porachunków. On sam cudem uchodzi z życiem. Od tego momentu jego celem jest zemsta. Pod pseudonimem Punisher Frank rozpoczyna prywatną wojnę z bezprawiem.
"Punisher" - Polsat Film, godz. 21:00

Wybrzeże, grudzień 1970 r. Fala społecznego niezadowolenia jest reakcją na podwyżki cen mięsa. Stoczniowcy podejmują strajk, domagając się wyższych zarobków. Jest wśród nich Brunon Drywa z Gdyni, który niedawno przeprowadził się z żoną i dwójką dzieci do nowego mieszkania, ale jego rodzinie wciąż brakuje pieniędzy. Oddziały wojska i milicji zostają wysłane przeciwko strajkującym.
"Czarny Czwartek. Janek Wiśniewski padł" - TVP1, godz. 21:30

Doświadczona policjantka Carrie Stetko od dwóch lat pracuje w amerykańskiej stacji naukowej na Antarktydzie, gdzie pełni funkcję szeryfa. Jest zmęczona pracą; składa rezygnację. Niebawem ma wrócić do domu. 72 godziny przed odlotem Carrie w pobliżu bazy zostaje zamordowany jeden z naukowców. Policjantka rozpoczyna śledztwo.
"Zamieć" - TVN, godz. 21:30

Olive jest nieśmiałą uczennicą liceum. Pewnego dnia w konsekwencji jej niewinnego kłamstwa, ktoś zaczyna rozpowiadać plotkę o jej rzekomej rozwiązłości. Olive postanawia obrócić ją w atut i tym samym poprawić pozycję w szkole. Niestety, sprawa wymyka się spod kontroli. Nastolatka jest zrozpaczona, a jej ulubiony nauczyciel i wychowawczyni zaczynają poważnie się niepokoić. Z pomocą ekscentrycznych rodziców i wielbiciela Olive próbuje wybrnąć z podbramkowej sytuacji.
"Łatwa dziewczyna" - Polsat, godz. 22:30

Osią fabuły serialu "Grzesznica" jest zbrodnia, której dokonuje Cora Tannetti zabijając, na publicznej plaży w otoczeniu świadków, młodego mężczyznę. Kobieta nie zaprzecza dokonania zbrodni, ale twierdzi, że nie ma pojęcia, dlaczego to zrobiła. Dlaczego ta pozornie normalna żona i matka miałaby popełnić taki przypadkowy i bezsensowny akt przemocy?
"Grzesznica" - TVN7, godz. 23:15

Zobacz galerię

Sprawdź pełny program telewizyjny na środę, 16.12.2020 >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×